ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (0775) 822 013
Ο Ρινκόν άνοιξε τον "χορό" των γκολ στο Τορίνο
05/10/2018 • 23:41

Νίκη θρίλερ για την Τορίνο (video)

Σε ένα ματς όπου η Τορίνο φάνηκε να "βαδίζει" προς τη νίκη... δύο γκολ της Φροζινόνε σε ένα εξάλεπτο έκαναν το ματς "ροντέο". Τελικά η Γκρανάτα νίκησε 3-2 μετά από ένα αξέχαστο δεύτερο ημίχρονο!

Ο Πολώνος Πιάτεκ σκόραρε δύο φορές
30/09/2018 • 18:04

Σκόραρε η Φροζινόνε… πανηγύρισε η Τζένοα (video)

Μπορεί να χρειάστηκαν να περάσουν επτά αγωνιστικές για να σημειώσει το πρώτο της γκολ στο Καμπιονάτο η Φροζινόνε, αλλά χαρά δεν είδε. Η Τζένοα πέρασε από το Μπενίτο Στίρπε επικρατώντας με 2-1 κι ανέβηκε στην 5η θέση της βαθμολογίας.

Δεν σκοράρει η ομάδα του Λόνγκο.
27/09/2018 • 14:20

Aρνητικό ρεκόρ η Φροζινόνε

Η Φροζινόνε ισοφάρισε την χειρότερη επίδοση όλων των εποχών στην Σέριε Α, μένοντας χωρίς γκολ στα πρώτα έξι παιχνίδια του πρωταθλήματος.

Τεσσάρα για Ρόμα με γκολάρα Παστόρε
27/09/2018 • 00:01
Δύο γκολ πέτυχε ο Ντεφρέλ
15/09/2018 • 23:27

Βόλτα της Σαμπντόρια με 5αρα (video)

Περίπατο έκανε η Σαμπντόρια απένανντι στη Φροζινόνε περνώντας με το άνετο 0-5. Δεύτερη σερί νίκη για τη ομάδα της Γένοβας που κέρδισε τη Νάπολι πριν τη διακοπή.

O Λουίς Αλμπέρτο
02/09/2018 • 23:33

Πρώτη νίκη για την Λάτσιο (video)

Οι Μπιάνκοτσελεστι του Σιμόνε Ιντσάγκι πήραν το πρώτο τρίποντο στην σεζόν επικρατώντας πιο εύκολα από ότι δείχνει το 1-0, απέναντι στην Φροζινόνε.

Το "γύρισε" η Παλέρμο

Νίκη με ανατροπή και με 2-1 για την Παλέρμο κόντρα στη Φροζινόνε, στο πρώτο παιχνίδι μπαράζ για την άνοδο στην πρώτη κατηγορία του Κάλτσιο.

Φροζινόνε - Σασουόλο
08/05/2016 • 18:40

Έχασε την κατηγορία η Φροζινόνε

Η Σασουόλο νίκησε, με γκολ στο 85΄, τη Φροζινόνε στο «Κομουνάλε Ματούσα» με 1-0 και ανάγκασε τους γηπεδούχους στον υποβιβασμό τους στη Serie B.

Φροζινόνε
01/05/2016 • 18:12

«Αυτοκτονία» στο Μιλάνο για Φροζινόνε

Με 3-1 προηγήθηκε της Μίλαν στο «Σαν Σίρο» η Φροζινόνε, ωστόσο δεχόμενη γκολ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, άφησε πίσω δύο πολύτιμους βαθμούς που ενδεχομένως να την στοιχίσουν στην προσπάθεια παραμονής. Νίκη επιβίωσης για Παλέρμο.

Ο Αλμπέρτο Τζιλαρντίνο με τη φανέλα της Παλέρμο
24/04/2016 • 16:07

Στην Παλέρμο το ντέρμπι παραμονής

Με γκολ των Τζιλαρντίνο και Τραϊκόιφσκι, η Παλέρμο νίκησε 2-0 τη Φροζινόνε στο "Ματούζα" την πέρασε στη βαθμολογία και πλέον έχει κάθε λόγο να πιστεύει ότι μπορεί να παλέψει για την παραμονή της στην κατηγορία αν και βρίσκεται ακόμα στη ζώνη του υποβιβασμού.

Ο Μάουρο Ικάρντι της Ιντερ
09/04/2016 • 18:47
Λάτσιο
21/02/2016 • 21:19

Πήρε βαθμό από τη Λάτσιο

Στο 0-0 έμειναν Φροζινόνε και Λάτσιο, αποτέλεσμα που κράτησε κοντά στη ζώνη παραμονής τους γηπεδούχους.