11/09/2019 • 15:46
Ο Μάρτιν Σκρτελ
03/09/2019 • 06:32

Υπέγραψε στη Μπασακσεχίρ ο Σκρτελ (photo)

Στο τουρκικό πρωτάθλημα θα συνεχίσει την καριέρα του ο Μάρτιν Σκρτελ, ο οποίος ήρθε σε συμφωνία με τη διοίκηση της Μπασακσεχίρ, με την οποία υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας.

O Ολυμπιακός πέτυχε και δεύτερη νίκη επί της Μπασάκσεχιρ
14/08/2019 • 17:07
Ο Ιρφάν Σαράλογλου
14/08/2019 • 00:18
Ζοσέ Σα
13/08/2019 • 23:54

Σα: ''Ομαδική δουλειά η πρόκριση'' (video)

Ο μεγάλος πρωταγωνιστής του Ολυμπιακού Ζοσέ Σα τόνισε πως η πρόκριση οφείλεται σε όλη την ομάδα και πως οι ερυθρόλευκοι πρέπει να είναι αρκετά προσεκτικοί κόντρα στην Κράσνονταρ.

Ολυμπιακός, πανηγυρική
13/08/2019 • 23:25

Βλέπει τα αστέρια (video)

Με ανίκητο τον Σα στο πρώτο ημίχρονο και πολύ βελτιωμένη εικόνα στο δεύτερο, ο Ολυμπιακός νίκησε με 2-0 τη Μπασακσεχίρ και πλησίασε ακόμη περισσότερο στην επιστροφή του στην ελίτ της Ευρώπης.

Ο Βαλμπουενά
13/08/2019 • 23:09

«Καθάρισε» με Βαλμπουενά (video)

Ο Ρατζέλοβιτς κέρδισε πέναλτι, ο Βαλμπουενά στο 78’ το μετουσίωσε σε γκολ και ο Ολυμπιακός «κλείδωσε» την πρόκριση στα playoffs του Champions League.

Ο Σεμέδο πανηγυρίζει
13/08/2019 • 22:48
Επέμβαση του Σα
13/08/2019 • 22:34

«Όρθιος» με Σα ο Ολυμπιακός (video)

Η Μπασακσεχίρ βρέθηκε αρκετές φορές κοντά στο γκολ, στο πρώτο ημίχρονο, όμως ο εκπληκτικός Σα κράτησε το μηδέν για την εστία του.

Ο Γκιγιέρμε
13/08/2019 • 21:39

Τράνταξε το δοκάρι ο Γκιγιέρμε (video)

Τεράστια ευκαιρία, μόλις στο 4’, έχασε ο Ολυμπιακός, με τον Γκιγιέρμε να δοκιμάζει σουτ έξω από την περιοχή και να σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.