ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    17/04/2019 • 13:39
    Από το ΠΑΟΚ-Κηφισιά
    15/04/2019 • 19:17

Με Τερζή ο ΠΑΟΚ το 2-0 με την Κηφισιά

Με τον Θάνο Τερζή να έρχεται από τον πάγκο και να αλλάζει τη ροή του ματς, όταν η Κηφισιά προηγήθηκε στο τρίτο σετ (1-1 στα σετ) με 18-14, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να νικήσει με 3-1 σετ (26-24, 21-25, 21-25, 25-18) και να πάρει προβάδισμα με 2-0 στις νίκες στα ημιτελικά της Volleyleague.

Ο ΠΑΟΚ συμπληρώνει σήμερα 93 χρόνια από την ίδρυσή του.
    12/04/2019 • 08:23
    ΠΑΟΚ-Ηρακλής
    11/04/2019 • 11:51

Ο ΠΑΟΚ καταδικάζει τα συνθήματα αλλά…

Ανακοίνωση με την οποία καταδικάζει τα «όποια» - όπως αναφέρει χαρακτηριστικά – συνθήματα ακούστηκαν στον αγώνα με τον Ηρακλή εξέδωσε δύο μέρες μετά το Τ.Α.Π. ΠΑΟΚ.

Πήρε τα κλειδιά του ΠΑΟΚ ο Γιούρι Φιλίποφ

Στον πάγκο του ΠΑΟΚ θα κάθεται από αύριο ο Γιούρι Φιλίποφ. Ο μεγάλος σταρ του Παναθηναϊκού την δεκαετία του 1990 είπε το "ναι" στην διοίκηση του "δικεφάλου" και θα αντικαταστήσει τον Σάκη Ψάρρα.

Ο Σάκης Ψάρρας
    08/04/2019 • 00:36
    Ο Ηρακλής επικράτησε του ΠΑΟΚ στη Μίκρα (3-1 σετ) και οδηγεί τη σειρά των μεταξύ τους αγώνων για τα πλέι οφ σε τρίτη αναμέτρηση
    07/04/2019 • 02:58

Ο Ηρακλής βάζει δύσκολα στον ΠΑΟΚ

Οι "μπλε" νίκησαν τους "ασπρόμαυρους" στο δεύτερο μεταξύ τους παιχνίδι για τα πλέι οφ (6/4) 3-1 σετ και οδήγησαν τη σειρά σε τρίτη αναμέτρηση

Τα κορίτσια του ΠΑΟΚ πανηγυρίζουν
    06/04/2019 • 22:38

Το σήκωσε ο ΠΑΟΚ στην Πυλαία

Πανηγυρισμών συνέχεια στο τμήμα των γυναικών του ΠΑΟΚ. Μετά τα επινίκια ανόδου στην Volleyleague τόσο στον τελευταίο αγώνα της Pre League όσο και στην Τούμπα με τον γύρο θριάμβου, σήμερα τα κορίτσια του «δικεφάλου» πήραν στα χέρια τους την κούπα τίτλου.

Τρόφιμα συγκεντρώνει ο ΠΑΟΚ την ερχόμενη Κυριακή (7/4) στην Τούμπα υπέρ των συσσιτίων πέντε Ιερών Μητροπόλεων
    04/04/2019 • 19:01

"Ο ΠΑΟΚ γιορτάζει και προσφέρει"

Ο "Δικέφαλος", με αφορμή τη συμπλήρωση 93 χρόνων από την ίδρυσή του, συγκεντρώνει τρόφιμα για να προσφέρει σε συσσίτια πέντε Ιερών Μητροπόλεων, στο πλαίσιο του αγώνα της ποδοσφαιρικής ομάδας με αντίπαλο τη Λαμία (7/4)

Εύκολα ο ΠΑΟΚ 3-0 τον Ηρακλή
    04/04/2019 • 02:20

Υπόθεση Όκολιτς, 65 λεπτών και 3-0 ο ΠΑΟΚ

Σε χρόνο 65 μόλις λεπτών και με κορυφαίο τον Σέρβο του Όκολιτς (13/15 επιθέσεις) ο ΠΑΟΚ είχε εύκολο έργο κόντρα στον Ηρακλή τον οποίο κέρδισε με 3-0 σετ (25-18, 25-13, 25-16) στην πρώτη τους αναμέτρηση στην Α΄φάση των πλέι οφ του πρωταθλήματος Volley League.

Άνετη νίκη πήρε σήμερα (3/4) ο ΠΑΟΚ επί του Ηρακλή για τα πλέι οφ της Volley League
    03/04/2019 • 18:59

Άνοιξε το... σκορ ο ΠΑΟΚ

Οι "ασπρόμαυροι" επιβλήθηκαν 3-0 σετ του Ηρακλή εντός έδρας στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα στο πλαίσιο της 1ης φάσης των πλέι οφ και πήραν προβάδισμα πρόκρισης

ΠΑΟΚ
    31/03/2019 • 00:03

ΠΑΟΚ αφού …Volleyleague

Στην ιστορία περνάει για τον ΠΑΟΚ η 3οη Μαρτίου 2019. Η γυναικεία ομάδα του «δικεφάλου» μετά τη νέα νίκη της με 3-0 σετ (25-11, 25-14, 25-11) επί της ΧΑΝΘ και μαθηματικά πλέον ανήκει στην Volleyleague.

29/03/2019 • 20:00

Παρουσία Γιούρι, 3-0 ο ΠΑΟΚ την ΑΕΚ

Χωρίς τους Σαφράνοβιτς, Φιλίποφ και με τους Γκόρτσανιουκ, Τερζή, Γάτση και Μπούτο να παίρνουν αρκετό χρόνο συμμετοχής ο ΠΑΟΚ δεν είχε πρόβλημα να νικήσει 3-0 σετ (25-17, 25-17, 25-21) την ΑΕΚ στην τελευταία αγωνιστική της Volleyleague.