ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    Α.Σ. ΠΑΟΚ: «Ο ΠΑΟΚ δε γιορτάζει αλλά συνεχίζει να προσφέρει».

Α.Σ. ΠΑΟΚ: «Ο ΠΑΟΚ δε γιορτάζει αλλά συνεχίζει να προσφέρει»

Οπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Α.Σ. ΠΑΟΚ σε συνεργασία με τα μεγαλύτερά του τμήματα αλλά και την αιγίδα Ιερών Μητροπόλεων, για την τιμή της συμπλήρωσης ενενήντα δύο χρόνων ιστορίας συγκεντρώνει τρόφιμα για τα συσσίτια των Μητροπόλεων. Σύμφωνα και με τη σχετική ανακοίνωση του Ερασιτέχνη:

Ο Τακουρίδης του ΠΑΟΚ
    25/04/2018 • 19:36

Με Τακουρίδη άνοιξε λογαριασμό ο ΠΑΟΚ, 1-0 τον Φοίνικα

Με παίκτη "κλειδί" τον Γιάννη Τακουρίδη και με υπεροπλία στα μπλοκ (16-8) ο ΠΑΟΚ νίκησε δύσκολα 3-1 σετ (25-17, 25-21, 23-25, 26-25) τον Φοίνικα και έβαλε το πρώτο από τα τρία... γκολ πρόκρισης που χρειάζεται για να περάσει στον τελικό.

ΠΑΟΚ βόλεϊ
    22/04/2018 • 23:08

Η "απάντηση" του ΠΑΟΚ

Με ανακοίνωσή του το ΤΑΑ ΠΑΟΚ "απάντησε" σε αυτή του Ολυμπιακού για όσα έγιναν στον ημιτελικό του Κυπέλλου βόλεϊ.

Ο Ραφαήλ Κουμεντάκης
      21/04/2018 • 19:50

Ραφαήλ Κουμεντάκης: «Δείξαμε ότι μπορούμε και το πρωτάθλημα»

Στην επιστροφή του στο ελληνικό πρωτάθλημα μετά από απουσία στην Ιταλία, στην Πολωνία και στην Γαλλία ο Ραφαήλ Κουμεντάκη όχι μόνο κατέκτησε τον πρώτο του ελληνικό τίτλο με τον ΠΑΟΚ αλλά πήρε και τον τίτλο του MVP.

ΠΑΟΚ, πανηγυρική
      21/04/2018 • 18:30

Κύπελλο από σμαράγδι στη Ρόδο ο ΠΑΟΚ

Το δεύτερο κύπελλο στην καριέρα του, το πρώτο σμαραγδένιο στη Ρόδο, κατέκτησε στο Φαληράκι ο ΠΑΟΚ. Η ομάδα του Ντανιέλε Ρίτσι νίκησε άνετα 3-0 σετ (25-18, 25-16, 25-18) τον Ηρακλή στο κατάμεστο κλειστό με τον Κουμεντάκη να αναδεικνύεται MVP της διοργάνωσης και τον Ουτσίκοφ να χρίζεται πρώτο …πιστόλι στον τελικό με 23 πόντους.

20/04/2018 • 23:50

Συγχαρητήρια ΠΑΕ στην ομάδα βόλεϊ

Τα εύσημα στην ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ, που προκρίθηκε στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας απέστειλε η ΠΑΕ, μέσα από τον επίσημο λογαριασμό της σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης αναφέροντας τα εξής: «Ναι ρε ΠΑΟΚάρα! Νίκη με 3-2 επί του Ολυμπιακού και πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας!»

20/04/2018 • 22:45
      20/04/2018 • 20:18

ΠΑΟΚ για κούπα, 3-2 τον Ολυμπιακό

Την μεγαλύτερη νίκη της φετινής χρονιάς πέτυχε ο ΠΑΟΚ κόντρα στον Ολυμπιακό στον ημιτελικό του Κυπέλλου της Ρόδου. Οι Θεσσαλονικείς με πάθος και ψυχή νίκησαν για πρώτη φορά φέτος τους αήττητους μέχρι σήμερα στην Ελλάδα (30 σερί ματς) «ερυθρόλευκους» που έπεσαν θύματα της κούρασης από τον ευρωπαϊκό τελικό.

Ο Γιώργος Βασιλειάδης
      19/04/2018 • 16:57

Με απόφαση Βασιλειάδη η απαγόρευση μετακίνησης φιλάθλων για το final-4 του κυπέλλου

Με απόφαση του Υφυπουργού Αθλητισμού Γιώργου Βασιλειάδη, έχει απαγορευτεί η οργανωμένη ή μεμονωμένη μετακίνηση φιλάθλων του Ολυμπιακού, του ΠΑΟΚ, του Παναθηναϊκού και του Ηρακλή στη Ρόδο για το final-4 του Κυπέλλου ανδρών.

ΠΑΟΚ...
      16/04/2018 • 14:59

«Κραυγές» ΠΑΟΚ για τα εισιτήρια της Ρόδου

Σε επίσημη διαμαρτυρία για τον τρόπο διάθεσης των προσκλήσεων του φάιναλ φορ του Κυπέλλου που θα φιλοξενηθεί την Παρασκευή και το Σάββατο στη Ρόδο προέβη με συνέντευξη τύπου που παρέθεσε στα γραφεία του Ερασιτέχνη ο ΠΑΟΚ.

Εθνικός-ΠΑΟΚ
      12/04/2018 • 20:13

ΠΑΟΚ ο 1ος των ημιτελικών, 3-1 τον Εθνικό

Με τον Ουτσίκοφ πρώτο σκόρερ (19π.) και τον Τακουρίδη αποτελεσματικότερο παίκτη (10/12 επιθέσεις) ο ΠΑΟΚ χωρίς να ικανοποιήσει νίκησε στην Καλλιθέα 3-1 σετ (23-25, 26-24, 25-22, 25-21) τον Εθνικό Πειραιά και με τη δεύτερη του νίκη έκλεισε θέση στα ημιτελικά της Volleyleague.

ΠΑΟΚ-Εθνικός Πειραιώς
      05/04/2018 • 20:11

"Καυτοί" Ουτσίκοφ, Κουμεντάκης, 3-0 Ο ΠΑΟΚ

Με το δίδυμο Κουμεντάκη, Ουτσίκοφ να βγάζει ...φλόγες ο ΠΑΟΚ έκανε επίδειξης δύναμης κόντρα στον Εθνικό Πειραιώς τον οποίο νίκησε με 3-0 σετ (25-19, 25-22, 25-14) στον πρώτο αγώνα της προημιτελικής φάσης.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
      18/03/2018 • 20:38

Πέρασε με Κουμεντάκη ο ΠΑΟΚ από το Αιγίνιο

Ήρθε από τον πάγκο και έδωσε το τρίποντο. Ο λόγος για τον Ραφάηλ Κουμεντάκη, ο οποίος πρόλαβε σε 2 ½ περίπου σετ (μπήκε στο 2ο σετ) να πετύχει 19 πόντους και να βοηθήσει τον ΠΑΟΚ να φθάσει στην 16η του νίκη σε 21 αγώνες.

Το πρώτο Κύπελλο του ΠΑΟΚ.
      15/03/2018 • 13:32
        ΠΑΟΚ, βόλεϊ
        10/03/2018 • 19:55

Δεύτερος και με μαθηματικά ο ΠΑΟΚ, 3-0 τον Εθνικό Αλ.

Και με τη βούλα δεύτερος στην κανονική περίοδο είναι εδώ και λίγες ώρες ο ΠΑΟΚ ο οποίος, μετά από δύο συνεχόμενες ήττες στο τάι μπρέικ από Φοίνικα και Παναθηναϊκό, επέστρεψε στις νίκες στην Volley League επικρατώντας άνετα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης με 3-0 σετ (25-19, 25-18, 25-19).

19/09/2018 • 10:52