ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    10/11/2018 • 14:55
    ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    07/11/2018 • 22:09

Κακός ΠΑΟΚ και ήττα με 3-0

Το χειρότερο βράδυ στον πιο κρίσιμο αγώνα – μέχρι τον επόμενο – πέρασε ο ΠΑΟΚ στην Πυλαία. Οι Κυπελλούχοι δεν βρέθηκαν στην μέρα τους και υποχρεώθηκαν σε καθαρή ήττα με 3-0 σετ (27-25, 25-17, 25-21) από την γερμανική Φρανκφούρτη στον πρώτο αγώνα για τον γ΄ προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.

Η κλήρωση του ΠΑΟΚ
      02/11/2018 • 20:54

Ζενίτ, Χάλκμπανκ και Κνακ οι αντίπαλοι του ΠΑΟΚ

Η Ζενίτ του φοβερού και τρομερού Γάλλου Νγακπέτ, η Τουρκική Χάλκμπανκ των Μπαρανόβιτς (Πολωνία), Λούμπουριτς (Σερβία) και Κεσκέ (Γαλλία), ομάδα στην οποία έχει αγωνιστεί ο Δημήτρης Τζούριτς και η πάντα επικίνδυνη Κνακ Ροζεράλ από το Βέλγιο, είναι τα τρία εμπόδια που θα κληθεί να αντιμετωπίσει ο ΠΑΟΚ σε περίπτωση που αποκλείσει την Γερμανική Φρανκφούρτη.

Η ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ
      31/10/2018 • 02:15
        Νίκη για τον ΠΑΟΚ
        24/10/2018 • 21:44
        O Σέρτζιου Στάνκου κρίνει ότι το δυνατό όπλο της BBSK Κωνσταντινούπολης είναι η ομοιογένειά της
        23/10/2018 • 19:53

Στάνκου: "Δύσκολη αποστολή"

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ στάθηκε στην ομοιογένεια της BBSK Κωνσταντινούπολης, που είναι το δυνατό της όπλο, εν όψει της αυριανής (24/10) αναμέτρησης μεταξύ των δύο ομάδων για τα προκριματικά του Champions League

Κομοτηνή - ΠΑΟΚ, βόλεϊ ανδρών
        20/10/2018 • 22:33

Η Κομοτηνή «έκλεψε» βαθμό από τον ΠΑΟΚ

Η πρώτη έκπληξη της σεζόν στην 51η έκδοση της Volleyleague έγινε στην Κομοτηνή. Ο ΠΑΟΚ νίκησε με 3-2 σετ (25-23, 24-26, 25-21, 23-25, 15-9) αλλά «πλήρωσε» με απώλεια ενός βαθμού την επιλογή του να ξεκουράσει τον «μπόμπερ» του Δημήτρη Τζούριτς.

17/10/2018 • 22:44

Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε για τον ΠΑΟΚ

O ΠΑΟΚ, με συνοπτικές διαδικασίες, «καθάρισε» την υπόθεση πρόκριση στη β΄ προκριματική φάση του Τσάμπιονς Λιγκ επικρατώντας και στο δεύτερο ματς της ουγγρικής Καζνιμπάρτσικα αυτή τη φορά με 3-0 σετ (25-16, 25-12, 25-19).

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
        17/10/2018 • 12:08

Έτοιμος για πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Καζνιμπάρτσκικα στο κλειστό της Πυλαίας, στη ρεβάνς της νίκης του 3-2 στην Ουγγαρία για το Champions League του βόλεϊ (19:00).

Για τη νίκη-πρόκριση ο ΠΑΟΚ
        17/10/2018 • 06:00
        Σπουδαία νίκη πήρε ο ΠΑΟΚ απόψε (8/10) στην Ουγγαρία, κάνοντας βήμα πρόκρισης στον επόμενο προκριματικό γύρο του Champions League
        08/10/2018 • 23:06

Νίκη-μισή πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Οι "ασπρόμαυροι" επικράτησαν απόψε (8/10) στην Ουγγαρία επί της Καζινμπάρσικα στο τάι μπρέικ (2-3) και έκαναν το πρώτο βήμα για πρόκριση στο δεύτερο προκριματικό γύρο του Champions League

02/10/2018 • 21:15

Sweep ο ΠΑΟΚ με Τζούριτς, έρχεται ημιτελικός με τον Ολυμπιακό

Με τον Δημήτρη Τζούριτς να …αγριεύει ο ΠΑΟΚ νίκησε και τον τρίτο του αγώνα στον Α΄ όμιλο του League Cup με 3-0 σετ (25-15, 25-16, 25-23) και επιστρέφει ατσαλάκωτος (χωρίς να χάσει σετ σε 3 ματς) στα ημιτελικά του θεσμού μετά την περσινή του απουσία.

Απολύτως ικανοποιημένο άφησε τον προπονητή του ΠΑΟΚ, Σέρτζιο Στάνκου, η εμφάνιση κόντρα στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης
        01/10/2018 • 05:15

Στάνκου: "Απολύτως ικανοποιημένος!"

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ τόνισε μετά τη νίκη επί του Εθνικού Αλεξανδρούπολης ότι η ομάδα του βαδίζει στο σωστό δρόμο τη δεδομένη χρονική στιγμή

ΠΑΟΚ
          30/09/2018 • 21:59

Δεν χάνει σετ ο ΠΑΟΚ

Με αποτελεσματικό Μαρκέζ, 11 λιγότερα λάθη και καλύτερος σε όλες τις στατιστικές κατηγορίες ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 3-0 σετ (25-22, 25-20, 25-14) του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στον δεύτερο αγώνα του ομίλου League Cup.

ΠΑΟΚ - ΑΕ Κομοτηνής
          29/09/2018 • 20:19

Με 19 του Τζούριτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ

Σε 66 λεπτά και με 66% αποτελεσματικοτητα στην επίθεση από τον Τζούριτς (19 πόντους) ο ΠΑΟΚ νίκησε στο Παλατάκι 3-0 σετ(25-12, 25-19, 25-20) τον ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής στην πρεμιέρα του Α΄ομίλου στο Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς.