ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΠΑΟΚ
    Απολύτως ικανοποιημένο άφησε τον προπονητή του ΠΑΟΚ, Σέρτζιο Στάνκου, η εμφάνιση κόντρα στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης
    01/10/2018 • 05:15

Στάνκου: "Απολύτως ικανοποιημένος!"

Ο προπονητής του ΠΑΟΚ τόνισε μετά τη νίκη επί του Εθνικού Αλεξανδρούπολης ότι η ομάδα του βαδίζει στο σωστό δρόμο τη δεδομένη χρονική στιγμή

ΠΑΟΚ
      30/09/2018 • 21:59

Δεν χάνει σετ ο ΠΑΟΚ

Με αποτελεσματικό Μαρκέζ, 11 λιγότερα λάθη και καλύτερος σε όλες τις στατιστικές κατηγορίες ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 3-0 σετ (25-22, 25-20, 25-14) του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στον δεύτερο αγώνα του ομίλου League Cup.

ΠΑΟΚ - ΑΕ Κομοτηνής
      29/09/2018 • 20:19

Με 19 του Τζούριτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ

Σε 66 λεπτά και με 66% αποτελεσματικοτητα στην επίθεση από τον Τζούριτς (19 πόντους) ο ΠΑΟΚ νίκησε στο Παλατάκι 3-0 σετ(25-12, 25-19, 25-20) τον ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής στην πρεμιέρα του Α΄ομίλου στο Λιγκ Καπ Νίκος Σαμαράς.

Ο Δημήτρης Τζούριτς
      24/09/2018 • 08:55

Με Τζούριτς και Γκόρτσιανουκ 3-2 ο ΠΑΟΚ

Με τον Δημήτρη Τζούριτς να έχει 25 πόντους και τον Ζένια Γκόρτσανιουκ να προσθέτει 22, ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-2 (25-13, 25-21, 23-25, 21-25, 15-11) την Χάλκμπανκ και κατέλαβε την δεύτερη θέση στο 1ο Διεθνές τουρνουά βόλεϊ Θεσσαλονίκη που διοργάνωσε στο κλειστό της Πυλαίας.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
      22/09/2018 • 22:37

Bomba ΠΑΟΚ, 3-0 την CSM

Με τον la Bomba Μαρκέζ να έχει 13 πόντους και ανά είναι πρώτος σκόρερ ο ΠΑΟΚ επικράτησε άνετα 3-0 σετ (25-19, 25-17, 26-24) της Ρουμανικής CSM Βουκουρεστίου στον δεύτερο αγώνα του 1ου διεθνούς τουρνουά που φιλοξενείται στην Θεσσαλονίκη.

ΠΑΟΚ, Βόλεϊ
      21/09/2018 • 23:11
        Ξεκινά την Παρασκευή το τουρνουά του ΠΑΟΚ.
        20/09/2018 • 13:56
        Σε τουρνουά στο Νόβι Σαντ ο ΠΑΟΚ
        16/09/2018 • 18:52
          Δεύτερη ήττα για την ομάδα βόλεϊ του ΠΑΟΚ στο φιλικό τουρνουά στη Σερβία
          16/09/2018 • 11:36

Ήττα ΠΑΟΚ στο τάι μπρέικ

Στο δεύτερο φιλικό που έδωσε ο "Δικέφαλος" στη Σερβία, απέναντι στη Βοϊβοντίνα, στάθηκε καλά, όμως, έχασε στις λεπτομέρειες 3-2 σετ

Μπάλα βόλεϊ
          15/09/2018 • 01:50

Ξεκίνημα με ήττα για ΠΑΟΚ

Με ήττα ξεκίνησε ο ΠΑΟΚ τη σειρά των αγώνων στο φιλικό τουρνουά Memorijal Velikana, που διοργανώνει η OK Βοϊβοντίνα, στη μνήμη των Ζάρκο Πέτροβιτς, και Ράντοβαν Ντάμπιτς, το τριήμερο 14-16 Σεπτεμβρίου, στο Νόβι Σαντ.

Σε τουρνουά στο Νόβι Σαντ ο ΠΑΟΚ.
          13/09/2018 • 10:15

Στην πόλη Νόβι Σαντ της Σερβίας θα βρεθεί ο ΠΑΟΚ για την συμμετοχή του σε τουρνουά προετοιμασίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

Παϊσιάδης
          11/09/2018 • 17:58
            Ο Ντίμα Φιλίποφ
            03/09/2018 • 12:32

Μπήκαν οι 3 διεθνείς, έρχεται και ο «χάλκινος» Χιμένεζ

Την ώρα που ο Χαβιέ Χιμένεζ οδηγούσε την Εθνική Κούβας στην κατάκτηση του χάλκινου μεταλλίου στους Παναμερικανικούς αγώνες που φιλοξενήθηκαν στο Μεξικό, οι διεθνείς Φιλίποφ, Σαφράνοβιτς και Τακουρίδης πραγματοποιούσαν την πρώτη τους προπόνηση με τον «δικέφαλο».

H Eύα Χαντάβα.
            10/08/2018 • 14:40

Βόμβα με Χαντάβα ο ΠΑΟΚ

Σε μία σπουδαία μεταγραφική κίνηση προχωράει ο ΠΑΟΚ στο τμήμα βόλεϊ των γυναικών, καθώς έχει έρθει σε συμφωνία με την έμπειρη ακράια Ελληνίδα Εύα Χαντάβα.

Ο Παναγιώτης Κουντουρίδης
            12/07/2018 • 13:35

Επέστρεψε στον ΠΑΟΚ ο Κουντουρίδης

Ο Παναγιώτης Κουντουρίδης ήρθε σε συμφωνία με τον ΠΑΟΚ και θα πάρει θέση στο τεχνικό επιτελείο των «ασπρόμαυρων» τη νέα αγωνιστική περίοδο.