ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    10/05/2018 • 08:29
    Ολυμπιακός, κόσμος
    08/05/2018 • 19:47

Sold out το Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ

Κατάμεστο θα είναι το κλειστό "Μελίνα Μερκούρη" την Τετάρτη 9/5, για τον τρίτο τελικό της Volley League, ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ.

Ολυμπιακός, πανηγυρική
    06/05/2018 • 20:47
    Μια λαμπάδα στο Μουνιόθ να ανάψουν στον Πειραιά.
    04/05/2018 • 08:48
    Ο Ντανιέλε Ρίτσι
    03/05/2018 • 23:26
    Ολυμπιακός, βόλεϊ
    03/05/2018 • 21:20

Ο Ολυμπιακός διόρθωσε την γκάφα Μουνιόθ, 3-2 τον ΠΑΟΚ

Με πρωταγωνιστές τον Οιβάνεν στην επίθεση (18/23 επ.) και τον Αλεξίεφ στο σέρβις στο πέμπτο σετ ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ στην σειρά των τελικών με τον ΠΑΟΚ επικρατώντας 3-2 σετ (25-15, 17-25, 25-22, 22-25, 15-6) μετά από μάχη 126 λεπτών.

Λεβέντης ο ...Ουτσίκοφ, 3-0 Ο ΠΑΟΚ

Με 20 πόντους του αποτελεσματικού (64% στην επίθεση) Βούλγαρου Ουτσίκοφ ο ΠΑΟΚ νίκησε άνετα 3-0 σετ (25-18, 25-14, 25-19) τον Φοίνικα Σύρου και με 2-0 νίκες αναζητά 1 νίκη για να προκριθεί στον τελικό προκειμένου να υπερασπιστεί τον τίτλο του πρωταθλητή που κατέχει τα τελευταία 3 χρόνια.

Α.Σ. ΠΑΟΚ: «Ο ΠΑΟΚ δε γιορτάζει αλλά συνεχίζει να προσφέρει».
    25/04/2018 • 23:15

Α.Σ. ΠΑΟΚ: «Ο ΠΑΟΚ δε γιορτάζει αλλά συνεχίζει να προσφέρει»

Οπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Α.Σ. ΠΑΟΚ σε συνεργασία με τα μεγαλύτερά του τμήματα αλλά και την αιγίδα Ιερών Μητροπόλεων, για την τιμή της συμπλήρωσης ενενήντα δύο χρόνων ιστορίας συγκεντρώνει τρόφιμα για τα συσσίτια των Μητροπόλεων. Σύμφωνα και με τη σχετική ανακοίνωση του Ερασιτέχνη:

Ο Τακουρίδης του ΠΑΟΚ
    25/04/2018 • 19:36

Με Τακουρίδη άνοιξε λογαριασμό ο ΠΑΟΚ, 1-0 τον Φοίνικα

Με παίκτη "κλειδί" τον Γιάννη Τακουρίδη και με υπεροπλία στα μπλοκ (16-8) ο ΠΑΟΚ νίκησε δύσκολα 3-1 σετ (25-17, 25-21, 23-25, 26-25) τον Φοίνικα και έβαλε το πρώτο από τα τρία... γκολ πρόκρισης που χρειάζεται για να περάσει στον τελικό.

ΠΑΟΚ βόλεϊ
    22/04/2018 • 23:08

Η "απάντηση" του ΠΑΟΚ

Με ανακοίνωσή του το ΤΑΑ ΠΑΟΚ "απάντησε" σε αυτή του Ολυμπιακού για όσα έγιναν στον ημιτελικό του Κυπέλλου βόλεϊ.

Ο Ραφαήλ Κουμεντάκης
      21/04/2018 • 19:50

Ραφαήλ Κουμεντάκης: «Δείξαμε ότι μπορούμε και το πρωτάθλημα»

Στην επιστροφή του στο ελληνικό πρωτάθλημα μετά από απουσία στην Ιταλία, στην Πολωνία και στην Γαλλία ο Ραφαήλ Κουμεντάκη όχι μόνο κατέκτησε τον πρώτο του ελληνικό τίτλο με τον ΠΑΟΚ αλλά πήρε και τον τίτλο του MVP.