22/02/2017 • 19:40
    Παναθηναϊκός, πανηγυρική
    11/02/2017 • 22:27

Γυάλιζε το μάτι του Μπέλου, 3-2 με ανατροπή ο ΠΑΟ τον ΠΑΟΚ (video)

Τι και αν έχασε τα δύο πρώτα σετ. Τι και αν ο βασικός του "μπόμπερ" Γκονζάλες ήταν εκτός αγώνα στην χειρότερη παρουσία του φέτος. Ο Παναθηναϊκός, από το τρίτο σετ και μετά, βρήκε στο πρόσωπο του Μπέλου, τον συμπρωταγωνιστή του εξαιρετικού Τσίροβιτς, και με 3-2 σετ (23-25, 22-25, 25-16, 25-17, 15-7) έγραψε την μεγαλύτερη φετινή ανατροπή.

ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
    11/02/2017 • 10:40

Το Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming, μέσω της Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΟΚ για τη 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Volley League (18:00 Novasports 4).

ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    08/02/2017 • 19:17

Όρθιος με Στάροβιτς ο ΠΑΟΚ στο Κύπελλο

Πιο δύσκολα από ότι δείχνει το τελικό σκορ ο ΠΑΟΚ νίκησε 3-1 σετ (25-22, 25-23, 24-26, 28-26) τον μαχητικό Εθνικό Αλεξανδρούπολης και προκρίθηκε στους «8» του Κυπέλλου όπου περιμένει τον αντίπαλο του που θα προκύψει από την αναμέτρηση Παμβοχαϊκός-Φοίνικας.

στιγμιότυπο από αγώνα του Παναθηναϊκού
    08/02/2017 • 14:51
    Τσαλώπουλος
    06/02/2017 • 22:59

Επιστολή παραίτησης του Τσαλόπουλου

Λίγη ώρα μετά τη λήξη της αναμέτρησης με τον Ολυμπιακό ο πρόεδρος του ΤΑΑ ΠΑΟΚ Αντώνης Τσαλόπουλος με επιστολή του έθεσε την παραίτησή του στην διάθεση της διοίκησης του Ερασιτέχνη.

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
    06/02/2017 • 21:29
    Στην Γαλλία για πρόκριση ο ΠΑΟΚ.
    02/02/2017 • 08:38

Στην Γαλλία για την πρόκριση ο ΠΑΟΚ

Επί Γαλλικού εδάφους θα πρέπει να κάνει την υπέρβαση αν θέλει να προκριθεί στους "8" του CEV Cup ο ΠΑΟΚ, ο οποίος ηττήθηκε 3-2 σετ (25-14, 23-25, 25-22, 21-25, 15-13) από την Τουρ στην Πυλαία.