ΠΑΟΚ
    14/01/2017 • 20:01

"Προπόνηση" με rotation για τον ΠΑΟΚ

Με τον Γιάννη Καλμαζίδη να ξεκουράζει Ντάντε, Ανδρεάδη, Γκαρά και Πέτκοβιτς ο ΠΑΟΚ ...σβηστά κέρδισε την ελλιπή Ορεστιάδα με 3-0 σετ (25-21, 25-15, 25-22) στην Πυλαία. Οι πρωταθλητές πιέστηκαν μόνο στο τρίτο σετ αλλά εκεί πιο έμπειροι πήραν το τρίποντο.

12/01/2017 • 23:11

Η Top άμυνα (video)

Ο Δημήτρης Ζήσης πρωταγωνίστησε στην καλύτερη άμυνα της 8ης αγωνιστικής της Volley League στο παιχνίδι Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ.

Νόβι Παζάρ-ΠΑΟΚ
    08/01/2017 • 08:25
      Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
      04/01/2017 • 10:40

Με έναν πασαδόρο στη Σερβία ο ΠΑΟΚ

Με μοναδικό πασαδόρο τον Πέτκοβιτς ο ΠΑΟΚ ψάχνει αύριο στο Novi Pazar της Σερβίας την νίκη κόντρα στην τοπική ομάδα στο πρώτο ...ημίχρονο της πρόκρισης στους "16" του CEV Cup.

Ανανεώσεις στον Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ

Μποναμάς και πάλι στον Ερασιτέχνη ΠΑΟΚ. Η εταιρεία «ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ – ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.Ε.», θα ειναι για ακόμη μία χρονιά ο ΜΕΓΑΣ ΧΟΡΗΓΟΣ των τμημάτων του Συλλόγου, χορηγική συνεργασία που παρουσιάστηκε σήμερα στο Bar– Restaurant Shark.

ΠΑΟΚ, βόλεϊ, πανηγυρική
        22/12/2016 • 22:37

Γκόμεζ is back, 3-0 ο ΠΑΟΚ τον Παμβοχαϊκό (video)

Η επιστροφή του Ερνάντο Γκόμεζ έστω και λίγα λεπτά επισκίασε σαν ευχάριστη είδηση ακόμη και την άνετη νίκη του ΠΑΟΚ επί του Παμβοχαϊκού στην Πυλαία. Ο «δικέφαλος» επικράτησε 3-0 σετ (25-20, 25-16, 26-24) του Παμβοχαϊκού που έπαιξε χωρίς τους τραυματίες Πελεκούδα και Ζιβάνοβιτς ενώ αποχώρησε και ο Μπατατζίμ.

Παναχαϊκή-ΠΑΟΚ
        18/12/2016 • 22:15

Με Σακόγλου πέρασε από την Πάτρα ο ΠΑΟΚ (video)

Με αποτελεσματικό Σακόγλου και χωρίς Ντάντε και Σαφράνοβιτς ο ΠΑΟΚ πέρασε θριαμβευτικά από την Πάτρα επικρατώντας της Παναχαϊκής στο «παγωμένο» Κουκούλι με 3-0 σετ (25-19, 25-19, 29-27).

ΠΑΟΚ-Κύζικος
        15/12/2016 • 00:13

ΠΑΟΚ express, 3-0 την Κύζικο χωρίς Ντάντε (video)

Με τον Ντάντε θεατή στον πάγκο και με MVP τον αντικαταστάτη του Σωτηρίου, ο ΠΑΟΚ χρειάστηκε μόλις 65 λεπτά για να νικήσει άνετα 3-0 σετ (25-17, 25-13, 25-11) την Κύζικο στην Πυλαία.

ΠΑΟΚ-Ηρακλής
        04/12/2016 • 21:08
        ΠΑΟΚ βόλεϊ
        04/12/2016 • 19:40

Με Ντάντε και Σαφράνοβιτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ τον ανεμικό Ηρακλή (video)

Αφού την Πέμπτη κόντρα στον Παναθηναϊκό έδειξε τα προβλήματα συνοχής ποτέ είχε, σήμερα έδειξε απέναντι στον Ηρακλή πως μπορεί μια πρωταθλήτρια ομάδα να τα λύσει. Ο λόγος για τον ΠΑΟΚ που με ηγέτες τους Ντάντε και Σαφράνοβιτς έκανε ...προπόνηση κόντρα στον χειρότερο Ηρακλή της σεζόν τον οποίο νίκησε με 3-0 σετ (25-14, 25-20, 25-15).