ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΠΑΟΚ
    ΠΑΟΚ, πανηγυρική
    21/02/2018 • 21:49

Φάιναλ φορ και με ΠΑΟΚ, 3-1 τη Νίκη Αιγινίου

Ένα από τα καλύτερα – και πιθανότατα πιο ανταγωνιστικά - φάιναλ φορ Κυπέλλου των τελευταίων ετών, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν οι φίλοι του βόλεϊ. Μετά την πρόκριση του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού και του Ηρακλή, ο ΠΑΟΚ έγινε η τέταρτη ομάδα που έκλεισε το καρέ των ομάδων που θα πάρουν μέρος στο φάιναλ φορ του θεσμού.

ΠΑΟΚ
    16/02/2018 • 22:07

Ατσαλάκωτος ο ΠΑΟΚ και στην Χαλκίδα

Με βασικό πασέρ και πάλι τον 39χρονο Θάνο Τερζή και τους Κουμεντάκη και Γκιόν σε φουλ επιθετική μέρα, ο ΠΑΟΚ πέρασε και από την Χαλκίδα επικρατώντας με 3-0 σετ (25-20, 26-24, 25-20) του τοπικού Ηρακλή.

ΠΑΟΚ
    13/02/2018 • 22:26

Κούνησε σεντόνι ο ΠΑΟΚ, 3-1 την Χάλκμπανκ

Με πρώτο σκόρερ τον Ουτσίκοφ, αποτελεσματικούς τους Κουμεντάκη και Γκιόν και μαέστρο τον Τερζή ο ΠΑΟΚ πήρε νίκη γοήτρου και ουσίας στην Πυλαία με 3-1 σετ (25-16, 16-25, 26-24, 25-20) επί της τουρκικής Χάλκμπανκ για την 5η αγωνιστική του Β΄ ομίλου του Τσάμπιονς Λιγκ.

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
    10/02/2018 • 20:11

Ανώτερος ο Ολυμπιακός, 3-1 τον ΠΑΟΚ

Καλύτερος, ποιοτικότερος και με περισσότερες λύσεις ο Ολυμπιακός, πήρε με 3-1 σετ (25-13, 24-26, 25-20, 25-18) και το δεύτερο ντέρμπι της χρονιάς από τον ΠΑΟΚ που ήταν ανταγωνιστικός αλλά όχι τόσο για να απειλήσει με απώλεια βαθμούς τον αντίπαλό του.

06/02/2018 • 23:50

"Ίδρωσε" αλλά προκρίθηκε με "Ράφα" ο ΠΑΟΚ

Σαν στο ...σπίτι του, ένιωθε, στο σπίτι του, στην Αλεξανδρούπολη, ο Κουμεντάκης και με εκπληκτική εμφάνιση (18π., 16/28 επ., 1 άσσος, 1 μπλοκ, 76% υπ. - 59% υπ.),οδήγησε τους πρωταθλητές σε πρόκριση επί του Εθνικού με 3-1 σετ (25-18, 31-29, 20-25, 26-24). Παραγωγικός και ο Βούλγαρος Ουτσίκοφ με 25 πόντους (24/43 επ., 1 μπλοκ).

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ
    03/02/2018 • 20:16

«Προπόνηση» ο ΠΑΟΚ, 3-0 τον Εθνικό

Με κορυφαίους τους Κουμεντάκη και Ουτσίκοφ ο ΠΑΟΚ έκανε μια καλή «προπόνηση» κόντρα στον Εθνικό τον οποίο νίκησε άνετα 3-0 σετ (25-15, 25-21, 25-19) σε 74 μόλις λεπτά.

ΠΑΟΚ
    31/01/2018 • 23:58
    Στίγγας, ΠΑΟΚ
    28/01/2018 • 00:02

Απο τον Λι στον Στίγγα ο ΠΑΟΚ

Στην αναγκαστική, λόγω έλλειψης επιλογών, λύση του Κασσάνδρου Στίγγα οδηγήθηκαν οι άνθρωποι του ΠΑΟΚ για την θέση του 4ου κεντρικού.

ΠΑΟΚ - Νίκη Αιγινίου
    27/01/2018 • 23:08

Τρίποντο με Τερζή και Ράφα ο ΠΑΟΚ

Την ευκαιρία να δώσει ανάσες τόσο στον Βέλγο Βάλκιερς όσο και στον Ισραηλινό Σαφράνοβιτς είχε ο κόουτς του ΠΑΟΚ Ντανιέλε Ρίτσι, στη νίκη της ομάδας του με 3-0 σετ (25-18, 25-20, 25-22) επί της Νίκης Αιγινίου, στον εξ αναβολής αγώνα της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.

Ο Παναγιώτης Παπαδόπουλος
    26/01/2018 • 15:36

Στο Αιγίνιο ο Παπαδόπουλος του ΠΑΟΚ

Η υπεραριθμία ακραίων στον ΠΑΟΚ ανάγκασε την διοίκηση του "δικεφάλου" να λύσει τη συνεργασία με τον Παναγιώτη Παπαδόπουλο. "Το Τ.Α.Π. ΠΑΟΚ ανακοινώνει τη λύση συνεργασίας με τον αθλητή Παναγιώτη Παπαδόπουλο.

22/01/2018 • 21:36
    ΠΑΟΚ, βόλεϊ
    18/01/2018 • 22:38

Δεν άντεξε ο ΠΑΟΚ, φοβερός Πρωτοψάλτης

Χωρίς νίκη για 3ο συνεχόμενο ματς έμεινε ο ΠΑΟΚ στον όμιλο του Τσάμπιονς Λίγκ. Οι πρωταθλητές αν και προηγηθηκαν 2-0 σετ της Γερμανικής Φριντριχσχάφεν ηττήθηκαν με 3-2 σετ (17-25, 28-30, 25-14, 25-17, 15-9) με τα περιθώρια διάκρισης-πρόκρισης στην επόμενη φάση να στενεύουν απειλητικά.

Ο Ουτσίκοφ
    15/01/2018 • 20:36

Νικολάι Ουτσίκοφ ο τελευταίος;

Φόρεσε την φανέλα του ΠΑΟΚ, φωτογραφήθηκε και ανακοινώθηκε. Ο λόγος για τον 32χρονο διαγώνιο Νικολάι Ούτσικοφ ο οποίος από σήμερα είναι ο νέος "μπόμπερ" των πρωταθλητών.

ΠΑΟΚ
    14/01/2018 • 22:18

Τρίποντο με απουσίες για τον ΠΑΟΚ

Χωρίς τους τραυματίες Σαφράνοβιτς, Σακόγλου και τον Κυπελλούχο Βουλγαρίας Ουσίκοφ που έρχεται αύριο στην Θεσσαλονίκη, ο ΠΑΟΚ με κορυφαίο τον Γκιόν νίκησε την Παναχαϊκή 3-0 σετ (25-11, 25-18, 28-26) στην Πυλαία.

Στην Αργεντινή ο Λι, κλείνει κεντρικό ο ΠΑΟΚ.
    07/01/2018 • 15:29

22/02/2018 • 10:19