ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    ΠΑΟΚ
    19/02/2017 • 22:11

Με Στάροβιτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ την Κηφισιά (video)

Επιστροφή στις νίκες για τον ΠΑΟΚ ο οποίος νίκησε 3-0 σετ (25-22, 25-21, 25-20) την Κηφισιά σε αγώνα που έριξε την αυλαία της 17ης αγωνιστικής. Ήταν η 13η νίκη για τον "δικέφαλο" που διατήρησε τη διαφορά του στο -4 με τον Παναθηναϊκό και έμεινε μέσα στο παιχνίδι της 2ης θέσης στην κανονική περίοδο.

Εθνικός
    11/02/2017 • 23:01

Άλωσε το Ζηρίνειο ο Εθνικός, 3-0 την Κηφισιά (video)

Βόμβα μεγατόνων στην Volleyleague με τον Εθνικό να κερδίζει 3-0 σετ (27-25, 26-24, 25-23) την κουρασμένη Κηφισιά και να δίνει νέο ενδιαφέρον στο γκρουπ των ομάδων που διεκδικούν την 4η θέση στην τελική κατάταξη της κανονικής περιόδου.

Κηφισιά
    08/02/2017 • 22:52

Και τώρα Παναθηναϊκός για την Κηφισιά

Προσπέρασε εκτός έδρας με 3-1 σετ (25-16, 27-25, 18-25, 25-15) το εμπόδιο της Ε.Α. Πατρών και πλέον περιμένει στο Ζηρίνειο τον Παναθηναϊκό στο δρόμο για το φάιναλ φορ του Κυπέλλου.

07/01/2017 • 22:51

Γιορντάνοφ - Μρντακ, διπλό στην Κηφισιά (video)

Η μάχη στην Κηφισιά δύο εκ των τεσσάρων κορυφαίων σκόρερ των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων βρήκε νικητή τον φιλοξενούμενο. Ο Μίλιγια Μρντακ θύμισε ...Ντόκιτς και με δικούς του 32 πόντους οδήγησε τον Φοίνικα σε διπλό στην Κηφισιά με 3-2 σετ (26-24, 21-25, 20-25, 25-19, 15-13).

Κηφισιά
    31/12/2016 • 16:51
    Κηφισιά-Ηρακλής
    22/12/2016 • 22:17

Τρίποντο και αναρρίχηση για την Κηφισιά (video)

Με ένα καθαρό τρίποντο κόντρα στον Ηρακλή που την ανεβάζει βαθμολογικά έκλεισε πανηγυρικά τον πρώτο γύρο η Κηφισιά. Με πρώτο σκόρερ τον συνήθη ύποπτο Μπόγιαν Γιορτάνοφ η ομάδα του Αρσενιάδη νίκησε τον «γηριαό» με 3-0 σετ (25-22, 26-24, 25-16) σημειώνοντας την 5η νίκη του στην Volleyleague.