ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    Κηφισιά, βόλεϊ
    12/03/2017 • 22:15

Στην Α2 η Ορεστιάδα, για 4άδα η Κηφισιά (video)

"Μαύρη" μέρα για την ιστορία της Ορεστιάδας αποτελεί η 12η Μαρτίου. Η Κηφισιά νίκησε 3-0 σετ την ακριτική ομάδα και σε συνδυασμό με την καθαρή νίκη της Κύζικου είναι του Ηρακλή Χαλκίδας επιστρέφει μετά από δύο χρόνια στην Α2.

Ο Νικήτας Εφραιμίδης
    11/03/2017 • 15:20
    Κηφισιά - Παναθηναϊκός
    08/03/2017 • 22:44

Στάση "Κηφισιά" για τον Παναθηναϊκό (video)

Θα ακούνε Ζηρίνειο και θα αλλάζουν δρόμο οι παίκτες του Παναθηναϊκού. Η Κηφισιά αφού απέκλεισε το "τριφύλλι" από το φάιναλ φορ του Κυπέλλου, σήμερα με τη νίκη της με 3-1 σετ (17-25, 25-20, 25-15, 30-28) του αφαίρεσε και την δεύτερη θέση η οποία πλέον μετά την 6η αγωνιστική περνάει στα χέρια του ΠΑΟΚ.

Ολυμπιακός-Κηφισιά
    04/03/2017 • 19:38

Φράγκος και 19 στα 19 για τον Ολυμπιακό (video)

Με τον Ανδρέα Φράγκο «ζεστό» με 16 πόντους και 61% αποτελεσματικότητα στην επίθεση ο Ολυμπιακός είχε εύκολο έργο κόντρα στην Κηφισιά την οποία νίκησε με 3-0 σετ (25-23, 25-12, 25-22) σε 72 λεπτά.

Ηρακλής Χαλκίδας
    26/02/2017 • 08:08

"Βόμβα" στην Κηφισιά από τον Ηρακλή (video)

Άστραψε και βροντηξε ο Ηρακλής Χαλκίδας στο Ζηρίνειο και παρότι βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ νίκησε την κουρασμένη Κηφισιά με 3-2 σετ (22-25, 25-19, 19-25, 30-28, 15-12) και βρέθηκε μόνος στην ένατη θέση της βαθμολογίας.

Ηλίας Λάππας, Κηφισιά
    24/02/2017 • 22:16

Λάππας: «Δεν υπάρχει εύκολο παιχνίδι»

Ο ακραίος του Αθλητικού Ομίλου Πετοσφαίρισης Κηφισιάς, Ηλίας Λάππας, μίλησε για τον εντός έδρας αγώνα με τον Ηρακλή Χαλκίδας για τη 18η αγωνιστική της Volley League «Πάμε Στοίχημα».

Κηφισιά-Παναθηναϊκός
    22/02/2017 • 23:55
    ΠΑΟΚ
    19/02/2017 • 22:11

Με Στάροβιτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ την Κηφισιά (video)

Επιστροφή στις νίκες για τον ΠΑΟΚ ο οποίος νίκησε 3-0 σετ (25-22, 25-21, 25-20) την Κηφισιά σε αγώνα που έριξε την αυλαία της 17ης αγωνιστικής. Ήταν η 13η νίκη για τον "δικέφαλο" που διατήρησε τη διαφορά του στο -4 με τον Παναθηναϊκό και έμεινε μέσα στο παιχνίδι της 2ης θέσης στην κανονική περίοδο.

Εθνικός
    11/02/2017 • 23:01

Άλωσε το Ζηρίνειο ο Εθνικός, 3-0 την Κηφισιά (video)

Βόμβα μεγατόνων στην Volleyleague με τον Εθνικό να κερδίζει 3-0 σετ (27-25, 26-24, 25-23) την κουρασμένη Κηφισιά και να δίνει νέο ενδιαφέρον στο γκρουπ των ομάδων που διεκδικούν την 4η θέση στην τελική κατάταξη της κανονικής περιόδου.

Κηφισιά
    08/02/2017 • 22:52

Και τώρα Παναθηναϊκός για την Κηφισιά

Προσπέρασε εκτός έδρας με 3-1 σετ (25-16, 27-25, 18-25, 25-15) το εμπόδιο της Ε.Α. Πατρών και πλέον περιμένει στο Ζηρίνειο τον Παναθηναϊκό στο δρόμο για το φάιναλ φορ του Κυπέλλου.

07/01/2017 • 22:51

Γιορντάνοφ - Μρντακ, διπλό στην Κηφισιά (video)

Η μάχη στην Κηφισιά δύο εκ των τεσσάρων κορυφαίων σκόρερ των ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων βρήκε νικητή τον φιλοξενούμενο. Ο Μίλιγια Μρντακ θύμισε ...Ντόκιτς και με δικούς του 32 πόντους οδήγησε τον Φοίνικα σε διπλό στην Κηφισιά με 3-2 σετ (26-24, 21-25, 20-25, 25-19, 15-13).