ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    Κηφισιά
    28/09/2017 • 23:42

Χαμόγελα στην Κηφισιά για τον Κώστα

Μια από τις πιο ξεχωριστές και ταυτόχρονα συγκινητικές στιγμές είχαν την ευκαιρία να ζήσουν σήμερα στην διάρκεια της προπόνησης οι παίκτες της Κηφισιάς.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
    03/04/2017 • 21:10

Συγκλονιστικός 36άρης Πέτι, στα ημιτελικά ο Παμβοχαικός (video)

Με τον Πέτι να κάνει εμφάνιση καριέρας με 36 πόντους (όσους και ο αντίπαλός του Μπόγιαν Γιορβτάνοφ) ο Παμβοχαϊκός σε αγώνα θρίλερ νίκησε την Κηφισιά με 3-2 σετ (26-24, 23-25, 23-25, 25-21, 16-14) και με νίκες 2-0 προκρίθηκε στα ημιτελικά εκεί όπου με μειονέκτημα έδρας θα αντιμετωπίσει τον Ολυμπιακό.

Παμβοχαϊκός
    30/03/2017 • 23:10

On fire ο Τζελάτι, 3-1 Ο Παμβοχαικός

Με τον Αινεία Τζελάτι να πετάει ...φλόγες ο Παμβοχαϊκός πήρε με 3-1 σετ (27-25, 25-13, 18-25, 25-18) την πρώτη νίκη στα προημιτελικά κόντρα στην Κηφισιά που δεν μπόρεσε να αφοπλίσει τους πρωταγωνιστές της ομάδας του Δεληκώστα.

Ηρακλής-Κηφισιά
    26/03/2017 • 20:00

Με Παπαγγελόπουλο πέρασε η Κηφισιά (video)

Με MVP τον Νικόλα Παπαγγελόπουλο η Κηφισιά νίκησε στη Μίκρα τον Ηρακλή με 3-1 σετ (25-20, 25-18, 26-28, 25-17) και πήρε την 5η θέση στην κανονική περίοδο πίσω από τον Παμβοχαϊκό τον οποίο και θα αντιμετωπίσει στα πλέι οφ.

Σούπερ Χριστοφιδέλης, 3-1 η Κηφισιά την Ορεστιάδα

Με τον Κώστα Χριστοφιδέλη να γράφει το "αστρονομικό" για ημιτελικό (14 στις 18 επιθέσεις) η Κηφισιά αν και "ίδρωσε" νίκησε 3-1 σετ (25-20, 21-25, 25-19, 25-20) την αξιοπρεπέστατη Ορεστιάδα και για τρίτη φορά στην ιστορία της πέρασε σε τελικό Κυπέλλου.

Κηφισιά
    17/03/2017 • 18:57

Η πιο σημαντική Κυριακή για την Κηφισιά (video)

Μπορεί στην συνέντευξη τύπου του F4, Αρσενιάδης και Παπαγγελόπουλο, να κράτησαν χαμηλούς τόνους και να μην ανέβασαν τον πήχη, ωστόσο δεν αποτελεί μυστικό το γεγονός ότι η παρέα του Γιορντάνοφ θα ψάξει στον 3ο τελικό την κούπα που δεν πήρε το 2014 και το 2016 κόντρα στον Ολυμπιακό.

Κηφισιά, βόλεϊ
      12/03/2017 • 22:15

Στην Α2 η Ορεστιάδα, για 4άδα η Κηφισιά (video)

"Μαύρη" μέρα για την ιστορία της Ορεστιάδας αποτελεί η 12η Μαρτίου. Η Κηφισιά νίκησε 3-0 σετ την ακριτική ομάδα και σε συνδυασμό με την καθαρή νίκη της Κύζικου είναι του Ηρακλή Χαλκίδας επιστρέφει μετά από δύο χρόνια στην Α2.

Ο Νικήτας Εφραιμίδης
      11/03/2017 • 15:20
      Κηφισιά - Παναθηναϊκός
      08/03/2017 • 22:44

Στάση "Κηφισιά" για τον Παναθηναϊκό (video)

Θα ακούνε Ζηρίνειο και θα αλλάζουν δρόμο οι παίκτες του Παναθηναϊκού. Η Κηφισιά αφού απέκλεισε το "τριφύλλι" από το φάιναλ φορ του Κυπέλλου, σήμερα με τη νίκη της με 3-1 σετ (17-25, 25-20, 25-15, 30-28) του αφαίρεσε και την δεύτερη θέση η οποία πλέον μετά την 6η αγωνιστική περνάει στα χέρια του ΠΑΟΚ.

04/03/2017 • 19:38

Φράγκος και 19 στα 19 για τον Ολυμπιακό (video)

Με τον Ανδρέα Φράγκο «ζεστό» με 16 πόντους και 61% αποτελεσματικότητα στην επίθεση ο Ολυμπιακός είχε εύκολο έργο κόντρα στην Κηφισιά την οποία νίκησε με 3-0 σετ (25-23, 25-12, 25-22) σε 72 λεπτά.

Ηρακλής Χαλκίδας
      26/02/2017 • 08:08

"Βόμβα" στην Κηφισιά από τον Ηρακλή (video)

Άστραψε και βροντηξε ο Ηρακλής Χαλκίδας στο Ζηρίνειο και παρότι βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ νίκησε την κουρασμένη Κηφισιά με 3-2 σετ (22-25, 25-19, 19-25, 30-28, 15-12) και βρέθηκε μόνος στην ένατη θέση της βαθμολογίας.

Ηλίας Λάππας, Κηφισιά
      24/02/2017 • 22:16

Λάππας: «Δεν υπάρχει εύκολο παιχνίδι»

Ο ακραίος του Αθλητικού Ομίλου Πετοσφαίρισης Κηφισιάς, Ηλίας Λάππας, μίλησε για τον εντός έδρας αγώνα με τον Ηρακλή Χαλκίδας για τη 18η αγωνιστική της Volley League «Πάμε Στοίχημα».