ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    11/02/2012 • 23:16

Με ηγέτη τον Τζελάτη ο Άρης 3-1 την Κηφισιά (vid)

Χωρίς τον Κυριακίδη αλλά με σούπερ σταρ τον Τζελάτη που τελείωσε το ματς με 28 πόντους ο Άρης αν και έχασε το πρώτο σετ, επικράτησε με 3-1 σετ της Κηφισιάς και έκανε αποφασιστικό βήμα για την σωτηρία της.

04/02/2012 • 22:26
    28/01/2012 • 22:00

Μπορεί και χωρίς Ντόκιτς ο Φοίνικας, 3-0 την Κηφισιά

Πέντε στα πέντε και χωρίς Ντόκιτς για τον Φοίνικα Σύρου. Ο Σέρβος αποχώρησε με πόνους στον αυχένα στο πρώτο αλλά ο Φοίνικας με διαγώνιο τον Γκόρτσανιουκ κατάφερε να πανηγυρίσει την Πέμπτη σερί του νίκη στην Volleyleague επικρατώντας 3-0 σετ της Κηφισιάς.

21/01/2012 • 22:00

«Διαμάντια» οι κεντρικοί, 3-2 η Κηφισιά τον ΠΑΟΚ (vid)

Με τους δύο κεντρικούς της Εστράδα και Καλαϊτζίδη να κάνουν πάρτι πάνω στο φιλέ (9/10 και 11/12 επιθέσεις αντίστοιχα) η Κηφισιά άγγιξε το τρίποντο κόντρα στον ΠΑΟΚ στο Ζηρίνειο αλλά τελικά πήρε τη νίκη με 3-2 σετ (25-14, 28-26, 22-25, 24-26, 15-9) και πολύ άγχος.

03/01/2012 • 21:21
    03/01/2012 • 19:01
    28/12/2011 • 22:22
    25/12/2011 • 15:26
    17/12/2011 • 22:06

Εύκολα η ΕΑ Πατρών (vid)

Την πρώτη της εντός έδρας νίκη, μετά από αυτή που είχε σημειώσει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος κόντρα στον ΠΑΟΚ πανηγύρισε η ΕΑΠ απέναντι στον μαχητικό ΑΟ Κηφισιάς.

29/10/2011 • 23:39

«Τυφώνας» Ντόκιτς στο Ζηρίνειο (video)

Ο... τυφώνας Ντόκιτς σάρωσε στο πέρασμά του την Κηφισιά στο Ζηρίννειο. Ο διαγώνιος του Φοίνικα ολοκλήρωσε το παιχνίδι με 81% αποτελεσματικότητα στην επίθεση (13/16 επιθέσεις) και βοήθησε τους νεοφώτιστους να έχουν ένα άνετο απόγευμα στα Βόρεια προάστια.

29/10/2011 • 23:00

Ο «Πέπε» χτύπησε και στην Καλαμαριά

Δεν ήξεραν, δεν έβλεπαν. Στην Καλαμαριά πιάστηκαν αδιάβαστοι όσο αφορά την αντιμετώπιση του Αργεντινού Πέπε Γκονζάλες ο οποίος έκλεψε για τρίτη συνεχόμενη αγωνιστική την παράσταση.

22/10/2011 • 21:30
    15/10/2011 • 22:22

Happy end για την Κηφισιά στο θρίλερ

Με νικήτρια την Κηφισιά και τον Εθνικό να διαμαρτύρεται για μια απο τις τελευταίες φάσεις του αγώνα ολοκληρώθηκε το θρίλερ στο Ζηρίνειο.

14/09/2011 • 23:32

Ικανοποίησε ο Νοβότνι

Στον Μάρεκ Νοβότνι ήταν στραμμένα όλα τα βλέμματα στον φιλικό αγώνα του Ολυμπιακού με την Κηφισιά που έληξε με νίκη των πρωταθλητών με 3-1 σετ (23-25, 25-17, 25-23, 25-15). Ο Τσέχος στην πρώτη του εμφάνιση με την «ερυθρόλευκη» φανέλα ικανοποίησε με την απόδοσή του κάτι που επισήμανε και ο Γιάννης Καλμαζίδης στις δηλώσεις του.

03/08/2011 • 23:59