ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    23/03/2011 • 21:30
    16/03/2011 • 21:50

Στο κόλπο και η Πάτρα

Με το Βραζιλιάνικο δίδυμο Ντορνέλας-Ντέιβινσον να κάνει θραύση η ΕΑ Πατρών επικράτησε 3-1 σετ της Κηφισιάς σε εξ αναβολής αγώνα για την 17η αγωνιστική της Volleyleague.

05/03/2011 • 23:27

Γκραν γκινιόλ στην Κηφισιά

Έτοιμος να πανηγυρίσει μια εύκολη νίκη στην Κηφισιά ήταν ο Άρης όταν προηγήθηκε με 2-0 σετ η ομάδα όμως του Δρίκου αντιστάθηκε και τελικά έχασε στις λεπτομέρειες το πέμπτο σετ με 14-16.

16/02/2011 • 21:39
    26/01/2011 • 21:15

Πρόκριση για την Κηφισιά

Στους «8» του Κυπέλλου προκρίθηκε η Κηφισιά η οποία επικράτησε στο ντέρμπι του Απόλλωνα Καλαμαριάς 3-1...

16/01/2011 • 21:26

Άφησε βαθμό ο ΠΑΟΚ

Οι κακές εμφανίσεις του ΠΑΟΚ συνεχίζονται και το 2011 με την ομάδα του δικεφάλου να χάνει στην έδρα της βαθμό από την Κηφισιά.

10/01/2011 • 23:39

Ενίσχυση με Θεόκλητο Καριπίδη

Σπουδαία μεταγραφική επιτυχία για την Κηφισιά. Η ομάδα των Βορείων Προαστίων στην προσπάθειά της να παραμείνει στα σαλόνια της Α1 ενισχύεται τα μέγιστα με την απόκτηση του Θεόκλητου Καριπίδη ο οποίος δεν είχε ομάδα από το ξεκίνημα της σεζόν.

29/12/2010 • 21:46

Ντέρμπι στo Ζηρίνειο

Ο Παναθηναϊκός επιβλήθηκε πολύ πιο δύσκολα απ ότι έδειχνε το τελικό σκορ του ΑΟ Κηφισιάς στο Ζηρίνειο, ακολουθώντας τον Ηρακλή στην δεύτερη θέση της βαθμολογίας.

22/12/2010 • 21:18

Νίκη για τον Πανελλήνιο

Στην Κυψέλη ο Πανελλήνιος νίκησε 3-0 σετ τον ΑΟ Κηφισίας στην μεταξύ τους αναμέτρηση που έγινε για την 9η αγωνιστική της Α1 ανδρών.

19/12/2010 • 20:21
    12/12/2010 • 20:52

Νίκη Αρη με Ερνάντεζ

Με κορυφαίο σκόρερ τον Κουβανό Ερνάντεζ ο Άρης νίκησε 3-0 σετ (25-16, 25-22, 25-23) την Κηφισιά και μετά από 7 αγωνιστικές βρίσκεται στην πέμπτη θέση της βαθμολογίας της Volleyleague.

29/11/2010 • 23:51