ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Α.Ο.Π Κηφισιάς
    Κηφισιά-Ηρακλής
    25/02/2018 • 07:42

Τρίποντο για την Κηφισιά, 3-1 τον Ηρακλή

Με MVP τον Βόιτσικ (71% αποτελεσματικότητα στην επίθεση) και καθοριστικό τον Χαντ (πήρε τους δύο τελευταίους πόντους) η Κηφισιά νίκησε με 3-1 σετ (25-20, 22-25, 27-25, 31-29) τον Ηρακλή στο σούπερ ντέρμπι που έγινε στο Ζηρίνειο.

Κηφισιά-Εθνικός
    10/02/2018 • 21:46
    Παναθηναϊκός
    07/02/2018 • 21:20
    Διπλή ανατροπή της Κηφισιάς με 3-2 επί του Παναθηναϊκού.
    04/02/2018 • 18:00

Διπλή ανατροπή της Κηφισιάς με 3-2 επί του Παναθηναϊκού

Τι και αν ο Παναθηναϊκός προηγήθηκε δύο φορές της Κηφισιάς. Η ομάδα των Βορείων Προαστίων με τον Χαντ ορεξάτο (27π.) και με ισχυρό μπλοκ στο πέμπτο σετ νίκησε 3-2 σετ (19-25, 25-14, 17-25, 28-26, 15-8) το «τριφύλλι» σε ματς θρίλερ που έγινε στο σχεδόν άδειο, λόγω συλλαλητηρίου, Μετς και κράτησε 116 λεπτά.

Ο Ρούσης
    03/02/2018 • 19:56

Ανακοίνωσε Ρούση η Κηφισιά

Την συνεργασία του με Λυκούργο Ρούση ανακοίνωσε ο ΑΟ Κηφισιάς, ο έμπειρος πασαδόρος είχε ξανά αγωνιστεί παλαιοτέρα με την ομάδα.

Υγιής ο Σόουζα, 3-2 η Κηφισιά στην Χαλκίδα

Λαχτάρισαν άπαντες στο κλειστό της Κανήθου όταν στο 8-12 του πέμπτου σετ στο ματς Ηρακλής Χαλκίδας-Κηφισιά ο Ιγκόρ Ντε Σόουζα παραπονέθηκε για πόνους στο στήθος, έπεσε στο τερέν και μεταφέρθηκε για τις πρώτες βοήθειες στο νοσοκομείο Χαλκίδας.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης
      03/01/2018 • 23:11

Εθνικάρα και στην Κηφισιά

Ένα ακόμη μεγάλο τρίποντο πρόσθεσε στην συλλογή του ο Εθνικός οποίος μετά από 42 χρόνια άνοιξε λογαριασμό στις αναμετρήσεις με την Κηφισιά. Με πρωταγωνιστές τους Σπυριούνη, Αμπανόζ και Νάιτ η ομάδα του Σάκη Ψάρρα νίκησε την Κηφισιά στο Ζηρίνειο με 3-1 σετ (25-20, 25-18, 23-25, 25-19) και με την πέμπτη νίκη της στην εκπνοή του του Α΄γύρου ανέβηκε στους 16 βαθμούς.

Παμβοχαϊκός, πανηγυρική
      23/12/2017 • 22:34

Χριστούγεννα με νίκη για τον Παμβοχαϊκό

Μια τεράστια ανάσα, βαθμολογική και ψυχολογική, για τη συνέχεια, πήρε ο Παμβοχαϊκός ο οποίος σημείωσε την τρίτη του νίκη στην φετινή Volleyleague επικρατώντας στην έδρα του με 3-2 σετ επί της Κηφισιάς.

Κηφισιά-Παναχαϊκή
      16/12/2017 • 23:20
      Ηρακλής
      09/12/2017 • 23:31

Γύρισε ο Προύσαλης, νίκησε ο Ηρακλής

Με τον αρχηγό του Κώστα Προύσαλη να επιστρέφει μετά από 3 εβδομάδες απουσίας και παρά το γεγονός έχασε το πρώτο σετ, ο Ηρακλής, νίκησε την Κηφισιά 3-1 σετ (31-33, 28-26, 25-23, 25-23).

Μικολάι Σαρνέκι, Κηφισιά
      05/12/2017 • 19:27

Τέλος ο Σαρνέκι

Τη λύση της συνεργασίας του με τον Μικολάι Σαρνέκι ανακοίνωσε ο ΑΟΠ Κηφισιάς.

Κηφισιά-Νίκη
      02/12/2017 • 23:45

Σούπερ νίκη για τη Νίκη, 3-1 στην Κηφισιά

Με πέντε παίκτες να έχουν διψήφιο αριθμό πόντων και με μαέστρο τον Δημητριάδη η Νίκη Αιγινίου πανηγύρισε στην Κηφισιά την τρίτη της νίκη στο πρωτάθλημα, δεύτερη εκτός έδρας αλλά και πρώτο τρίποντο.

Χαντ
      29/11/2017 • 20:03

MVP o Χαντ

Ο Τέιλορ Χαντ αναδείχθηκε πολυτιμότερος παίκτης της 5ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α1 βόλεϊ.

22/02/2018 • 10:19