ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ηρακλής
    Κηφισιά-Ηρακλής
    22/12/2016 • 22:17

Τρίποντο και αναρρίχηση για την Κηφισιά (video)

Με ένα καθαρό τρίποντο κόντρα στον Ηρακλή που την ανεβάζει βαθμολογικά έκλεισε πανηγυρικά τον πρώτο γύρο η Κηφισιά. Με πρώτο σκόρερ τον συνήθη ύποπτο Μπόγιαν Γιορτάνοφ η ομάδα του Αρσενιάδη νίκησε τον «γηριαό» με 3-0 σετ (25-22, 26-24, 25-16) σημειώνοντας την 5η νίκη του στην Volleyleague.

Παναθηναϊκός
    17/12/2016 • 22:36

Μαγικός Παναθηναϊκός, πάρτι στη Μίκρα (video)

Ο καλύτερος Παναθηναϊκός της φετινής σεζόν έκανε περίπατο στο ντέρμπι με τον Ηρακλή στην Μίκρα. Οι πράσινοι με σούπερ Τσίροβιτς (13/18 επιθέσεις και 5 άσσους) και 10 άσσους χάλασαν την καλύτερη υποδοχή του πρωταθλήματος και απέδρασαν με το επιβλητικό 3-0 σετ (25-12, 25-20, 25-20).

Ηρακλής-Παναθηναϊκός
    17/12/2016 • 11:20

Το Ηρακλής-Παναθηναϊκός στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του Ηρακλή με τον Παναθηναϊκό, για τη δέκατη αγωνιστική της Volley League (18:00 Novasports 4).

Ολυμπιακός-Ηρακλής
    15/12/2016 • 00:31

Ένατο τρίποντο ο Ολυμπιακός, 3-1 τον Ηρακλή (video)

Με τον Τσούπκοβιτς να έχει 21 πόντους, τον Ζουπάνι 20, ο Ολυμπιακός νίκησε δύσκολα με 3-1 σετ (25-16, 21-25, 25-21, 29-27) τον Ηρακλή και σημείωσε την ένατη νίκη του σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα.

Ηρακλής
    10/12/2016 • 23:00

Block και 3-1 ο Ηρακλής με Γάτση (video)

Με 15 συνολικά μπλοκ, 13 πόντους του Γάτση και με τον Καλαντάντζε να παίζει μόνο στα δύο τελευταία σετ ο Ηρακλής νίκησε 3-1 σετ (25-22, 23-25, 25-20, 25-19) τον μαχητικό Ηρακλή Χαλκίδας που για άλλη μία φορά έφτασε κοντά στην κατάκτηση ενός βαθμού αλλά στις λεπτομέρειες δεν τα κατάφερε.

ΠΑΟΚ-Ηρακλής
    04/12/2016 • 21:08
    ΠΑΟΚ βόλεϊ
    04/12/2016 • 19:40

Με Ντάντε και Σαφράνοβιτς, 3-0 ο ΠΑΟΚ τον ανεμικό Ηρακλή (video)

Αφού την Πέμπτη κόντρα στον Παναθηναϊκό έδειξε τα προβλήματα συνοχής ποτέ είχε, σήμερα έδειξε απέναντι στον Ηρακλή πως μπορεί μια πρωταθλήτρια ομάδα να τα λύσει. Ο λόγος για τον ΠΑΟΚ που με ηγέτες τους Ντάντε και Σαφράνοβιτς έκανε ...προπόνηση κόντρα στον χειρότερο Ηρακλή της σεζόν τον οποίο νίκησε με 3-0 σετ (25-14, 25-20, 25-15).

Ηρακλής
    26/11/2016 • 21:12
    Καθησυχαστικά τα νέα για τον Καλαντάντζε.
    23/11/2016 • 14:57
    Ολυμπιακός βόλεϊ
    21/11/2016 • 23:37

Έχασε μόνο σετ ο Ολυμπιακός στην Χαλκίδα (video)

Χαλάρωσε επικίνδυνα στο τρίτο σετ αλλά τελικά δεν το πλήρωσε με απώλεια βαθμού. Για τον Ολυμπιακό ο λόγος ο οποίος νίκησε στην Χαλκίδα 3-1 σετ (25-16, 25-18, 19-25, 25-21) τον αξιόμαχο γηπεδούχο Ηρακλή και επέκτεινε το αήττητο σερί του για 5η αγωνιστική.

Παμβοχαϊκός
    19/11/2016 • 22:07
    Ηρακλής-Παναχαϊκή
    12/11/2016 • 22:41

Αήττητος Ηρακλής, 3-1 την Παναχαϊκή (video)

Ατσαλάκωτος και την 4η αγωνιστική ο Ηρακλής. Ο "γηραιός" με όπλο την "ζεστή" εξέδρα των οπαδών του στη Μίκρα νίκησε με 3-1 σετ (25-23, 25-16, 11-25, 25-16) την Παναχαϊκή και μαζί με τον Ολυμπιακό είναι οι μόνες αήττητες ομάδες στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα μετά την 4η αγωνιστική.

Κλήρωση Λιγκ Καπ
    08/11/2016 • 20:13
    Ηρακλής
    05/11/2016 • 21:39

Αήττητος και στο Λουτράκι ο Ηρακλής (video)

Περισσότερο με τη φανέλα και λιγότερο με την απόδοσή του ο Ηρακλής νίκησε 3-1 σετ (18-25, 25-18, 25-22, 25-19) την Κύζικο στο Λουτράκι και πήρε το τρίτο τρίποντο σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα Volley League «Πάμε Στοίχημα».