Ο Ολεγκ Μπλαχίν είναι ο βασικός υποψήφιος για να αναλάβει την τγεχνική ηγεσία της Ντιναμό Κιέβου, μετά την λύση της συνεργασίας του Γιούρι Σέμιν με τον ουκρανικό σύλλογο.

Επιβλητική, εντυπωσιακή, ουσιαστική... Αυτό ήταν η Παρί Σεν Ζερμέν, η οποία πραγματοποίησε εμφάνιση ομάδας έτοιμης για μεγάλη διάκριση στην κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση.

30/08/2012 • 00:09
22/08/2012 • 14:44

Κράνιτσαρ: «Τίποτα δεδομένο»

Η νίκη της με 3-1 στη Γερμανία επί της Γκλάντμπαχ την Τρίτη, καθιστά την Ντινάμο Κιέβου ως το μεγάλο φαβορί για την πρόκριση στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ.

07/08/2012 • 23:53

Πέρασε η Ντινάμο, ελπίζει ο Ολυμπιακός

Με ένα γκολ από τον Νιγηριανό Ιντέγιε Μπράουν στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων η Ντινάμο Κιέβου νίκησε 1-0 τη Φέγενορντ στο «Ντε Κάιπ» και με συνολικό σκορ 31 προκρίθηκε στα play offs των μη πρωταθλητών του Champions League.

31/07/2012 • 22:02
14/04/2011 • 23:57

Εγραψε ιστορία η Μπράγκα (video)

Παρά το γεγονός ότι έπαιζε από το 29' με δέκα παίκτες, η Μπράγκα κράτησε το 0-0 κόντρα στην Ντιναμό Κιέβου και έγραψε ιστορία.

07/04/2011 • 23:59

Πήρε το πάνω χέρι η Μπράγκα

Προβάδισμα πρόκρισης για την Μπράγκα, η οποία έφυγε από την έδρα της Ντιναμό Κιέβου ισόπαλη, αλλά και με γκολ (1-1).

22/12/2010 • 22:06