ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
1891
Sweden
+46 (8) 735 9650
E-mail:
Ισόπαλο με σκορ 1-1 έληξε το αντίστοιχο περσινό ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΙΚ και την Μάλμε
30/06/2019 • 18:07
Ο Σεμπάστιαν Λάρσον
02/06/2019 • 18:19
Ο Πάνος Δημητριάδης πανηγυρίζει τη νίκη της ΑΙΚ
12/05/2019 • 18:47

Με Ελιουνούσι πήρε το ντέρμπι η ΑΙΚ (video)

Ο Ταρίκ Ελιουνούσι ήταν ο πρωταγωνιστής της ΑΙΚ στο ντέρμπι της Στοκχόλμης, καθώς ο πρώην επιθετικός του Ολυμπιακού σημείωσε και τα δύο τέρματα της ομάδας του στην εκτός έδρας νίκη με 2-0 επί της Τζουγκάρντεν.

Ο Ντάνιελ Σούντγκρεν
25/04/2019 • 11:25

Σκόραρε ο Σούντγκρεν, τον στέλνουν στον Άρη (vid&pic)

Ο Ντάνιελ Σούντγκρεν, που βρίσκεται στο μεταγραφικό στόχαστρο του Άρη, ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής στη χτεσινή νίκη της ΑΙΚ επί της Χέκεν καθώς η ομάδα του επικράτησε με δικό του τέρμα 1-0 στο 76’!

Ο Τζακ Λάνε της ΑΙΚ Στοκχόλμης
14/04/2019 • 18:00

Έκανε ...σεφτέ η ΑΙΚ (video)

Tην πρώτη της νίκη στο εφετινό πρωτάθλημα πέτυχε η ΑΙΚ Στοκχόλμης στην τρίτη αγωνιστική της Allsvenskan, επικρατώντας εντός έδρας 2-1 της Σίριους.

Η πρωταθλήτρια ΑΙΚ στραβοπάτησε στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος.
31/03/2019 • 18:10
Το κουτί με το DNA του Γιόχανσον!
22/12/2018 • 17:22
Ο Γιάνσον πανηγυρίζει το γκολ της νίκης στο Κάλμαρ που χάρισε και τον τίτλο στην ΑΙΚ Στοκχόλμης
11/11/2018 • 19:58

Πρωταθλήτρια Σουηδίας η ΑΙΚ (video)

Ήθελε έναν βαθμό στο Κάλμαρ η ΑΙΚ Στοκχόλμης για να κατακτήσει το πρωτάθλημα Σουηδίας και κατάφερε να κερδίσει με 1-0 χάρις το γκολ του αμυντικού Γιάνσον στο 45ο λεπτό.

Οι οπαδοί της ΑΙΚ γέμισαν το Friends Arena
04/11/2018 • 21:03
Ο Δημητριάδης πανηγυρίζει τη μεγάλη νίκη της ΑΙΚ!
01/11/2018 • 22:04
Εκπληκτική εμφάνιση από τον Τόμι Βάιχο!
21/10/2018 • 18:29

"Λευκή" απόπειρα για τίτλο! (video)

Η ΑΙΚ Στοκχόλμης δεν κατάφερε να πάρει την καθοριστική νίκη για την κατάκτηση του τίτλου στο ντέρμπι με την Τζουργκάρντεν και οι δύο ομάδες έμειναν στο 0-0

Ο Ταρίκ Ελιουνούσι άνοιξε το δρόμο και η ΑΙΚ πέτυχε μια καθοριστική νίκη στο Γκέτεμποργκ
27/09/2018 • 22:10

Βήμα τίτλου με Ελιουνούσι για την ΑΙΚ

Σημαντικό βήμα προς την κατάκτηση του τίτλου έκανε η ΑΙΚ Στοκχόλμης νικώντας 2-0 στο στάδιο «Ούλεβι» του Γκέτεμποργκ, επτά αγωνιστικές πριν το φινάλε του μεγάλου Σουηδικού πρωταθλήματος

Στην ΑΙΚ το ντέρμπι
23/09/2018 • 18:21

Στην ΑΪΚ το ντέρμπι (video)

Ακομή πιο κοντά στην κατάκτηση του πρωταθλήματος στη Σουηδία βρίσκεται η ΑΪΚ Σόλνα επικρατώντας στο ντέρμπι της 22ης αγωνιστικής της Χάμαρμπι με σκορ 1-0.

Ταρίκ Ελιουνούσι
27/07/2018 • 14:08

Μοιραίος ο Ελιουνούσι για την ΑΙΚ (vid)

Ο Ταρίκ Ελιουνούσι έχασε πέναλτι στο 50ό λεπτό του αγώνα της ΑΙΚ απέναντι στην Νόρτζελαντ με αποτέλεσμα οι Δανοί να πάρουν προβάδισμα πρόκρισης (1-0).