ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
1938
Ελλάδα
15/02/2015 • 19:57

Νίκησε κούραση και Αχαρναϊκό

Η ΑΕΚ κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Αχαρναϊκό με 2-0 αν και έδειξε σημάδια κόπωσης από τα συνεχόμενα παιχνίδια σε πρωτάθλημα και κύπελλο.

09/02/2015 • 17:21

«Μοιρασιά» στο Μενίδι

Αχαρναϊκός και Φωστήρας έμειναν στην ισοπαλία 1-1, στο Μενίδι, για τη 16η αγωνιστική του Νότιου Ομίλου της Φούτμπολ Λιγκ σ΄ ένα παιχνίδι με δύο τέρματα μα πολλές περισσότερες φάσεις.

06/01/2015 • 11:55
03/01/2015 • 18:05

Μεγάλο «διπλό» για τον Αχαρναϊκό!

Στο πρώτο παιχνίδι για το 2015 στη Football League ο Αχαρναϊκός πήρε σπουδαία νίκη καθώς πέρασε νικηφόρα από την έδρα του Ηρακλή Ψαχνών για την ενδέκατη αγωνιστική του Νοτίου Ομίλου.

22/12/2014 • 21:55

Ισοπαλία στα Περιβόλια

Χανιά και Αχαρναϊκός ήρθαν ισόπαλοι 2-2 στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του Νότιου ομίλου της Φούτμπολ Λιγκ.

02/11/2014 • 19:48

Βαζάκας: «Έγινε κλοπή»

Στο δεύτερο γκολ της ΑΕΚ που σημειώθηκε στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων, στάθηκε ο Γιώργος Βαζάκας στη συνέντευξη Τύπου.

02/11/2014 • 17:09

Ανατρεπτική Ένωση Κωνσταντινουπόλεως!

Με γκολ στο πρώτο και στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων, η ΑΕΚ απέτρεψε την πρώτη φετινή απώλεια βαθμών στη Football League και έφυγε με το τρίποντο από τη Ριζούπολη κόντρα στον Αχαρναϊκό (1-2).

02/11/2014 • 09:45

Με τον κόσμο στο πλευρό της

Η ΑΕΚ θέλει να πανηγυρίσει την τέταρτη νίκη της στο πρωτάθλημα της Football League, στην αναμέτρηση με τον Αχαρναϊκό στη Ριζούπολη, η οποία αναμένεται να «βαφτεί» κιτρινόμαυρη (15:00).

19/10/2014 • 19:08

«Διπλό» κορυφής για την Ερμιονίδα

Η Ερμιονίδα πέρασε νικηφόρα από την έδρα του Αχαρναϊκού για τη δεύτερη αγωνιστική του Νότιου ομίλου της Football League και έπιασε έστω και προσωρινά κορυφή.

03/03/2014 • 17:22

Σε τροχιά πλέι οφ τα Χανιά

Τα Χανιά αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ, κατάφεραν να ισοφαρίσουν στις καθυστερήσεις (1-1) και να φύγουν με τον βαθμό της ισοπαλίας από την έδρα του Αχαρναϊκού, παραμένοντας έτσι σε τροχιά εισόδου στα πλέι οφ.

10/02/2014 • 17:00
18/01/2014 • 15:37
31/12/2013 • 18:45
25/12/2013 • 23:05