ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+34 (916) 885 496
Χιρόνα - Λεγανές
11/11/2018 • 00:40

Έμειναν στην… αγαπημένη τους ισοπαλία

Χιρόνα και Λεγανές μετρούσαν από δύο ισοπαλίες στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια τους. Καμία έκπληξη δεν προκάλεσε λοιπόν το μεταξύ τους 0-0 για την 12η αγωνιστική της La Liga.

Δεν το πιστεύει ο Μέσι
26/09/2018 • 23:07
O Κάρλος Μπάκα
16/09/2018 • 15:32

Έμεινε στον «βυθό» η Λεγανιές του Σιόβα

Η Βιγιαρεάλ επικράτησε 1-0 εκτός έδρας της Λεγανιές, πέτυχε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα και άφησε την ομάδα του Δημήτρη Σιόβα στην τελευταία θέση του ισπανικού πρωταθλήματος με απολογισμό μόλις ενός βαθμού σε 4 αγωνιστικές.

Ο Καρίμ Μπενζεμά
01/09/2018 • 23:36

Περίπατο σε 20 λεπτά η Ρεάλ!

Παίζοντας πολύ καλά στο δεύτερο ημίχρονο και κυρίως μέχρι το 70’ η Ρεάλ Μαδρίτης επικράτησε με 4-1 της Λεγανές και πέτυχε την 3η νίκη της σε ισάριθμους αγώνες στο πρωτάθλημα. Πρωταγωνιστής ο Καρίμ Μπενζεμά σκοράροντας δύο φορές αλλά και ο Καρβαχάλ που ήταν εξαιρετικός σε όλη τη διάρκεια του αγώνα.

Ο Αντρέι Λουνίν
27/08/2018 • 23:59

Στη Λεγανές ο Λουνίν

Την παραχώρηση του Αντρέι Λουνίν με τη μορφή δανεισμού για έναν χρόνο στη Λεγανές ανακοίνωσε η Ρεάλ Μαδρίτης.

Ο Ίκερ Μουνιαίν έδωσε τη λύση στη Μπιλμπάο
21/08/2018 • 01:33
O Μίκαελ Σάντος
02/08/2018 • 05:09

Ανακοίνωσε τον Σάντος η Λεγανές (photo)

Στη Λεγανές θα συνεχίσει την καριέρα του ο Μικαέλ Σάντος, ο οποίος υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο και ανακοινώθηκε επισήμως από την ισπανική ομάδα.

Καλύτερος χωρίς γκολ (video)

Ο Ολυμπιακός είχε τις ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δεν μπόρεσε να τις μετουσιώσει σε γκολ, με αποτέλεσμα το ματς να τελειώσει χωρίς γκολ. Η Λεγανές του Σιόβα τελείωσε το παιχνίδι με δύο τελικές, όλες στο τελευταίο μισάωρο.

Ο Ανδρέας Σάμαρης
21/07/2018 • 13:49

Λεγανές για Σάμαρη

Ενδιαφέρον για την απόκτηση του Ανδρέα Σάμαρη φέρεται να έχει εκφράσει η Λεγανές.

Λεγανές
10/07/2018 • 22:23
Ο Γκουίδο Καρίγιο
08/07/2018 • 12:57

Στη Λεγανές ο Καρίγιο

Τη φανέλα της Λεγανές θα φορέσει τη νέα αγωνιστική περίοδο ο Γκουίδο Καρίγιο, καθώς ανακοινώθηκε ο δανεισμό τους από τη Σαουθάμπτον.