ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+34 (943) 201 831
Μπέτις-Έιμπαρ
16/04/2017 • 21:56

Δούλεψε για Βαλβέρδε η Μπέτις

Με 2-0, η Μπέτις «φρέναρε» την Έιμπαρ, αφήνοντάς την πίσω στην «κούρσα» ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου, κάνοντας έτσι το «χατίρι» στην Μπιλμπάο του Ερνέστο Βαλβέρδε.

Ο Τζουζέπε Ρόσι
10/04/2017 • 23:09
Σολέρ
07/04/2017 • 00:51

Ματσάρα και νίκη για Βαλένθια

Σε ένα ματς με τρομερές διακυμάνσεις, η Βαλένθια επικράτησε 3-2 της Θέλτα στο «Μεστάγια» για την 30η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν και έδειξε πως βρίσκει τον καλό της εαυτό.

Ο Πέδρο Λεόν
01/04/2017 • 16:29

Μεγάλη νίκη για Εϊμπάρ στο "Μαδριγάλ"

"Ταφόπλακα" στα όνειρα της Βιγιαρεάλ για το Champione League έβαλε η Εϊμπάρ που νίκησε με ανατροπή 3-2 στο "Μαδριγάλ" και πλέον είναι στο -4 από τα ευρωπαϊκά εισιτήρια.

Ο Χουράδο
18/03/2017 • 17:38

Αβολη ισοπαλία...

Εϊμπάρ και Εσπανιόλ αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1 στην έδρα της πρώτης χάνοντας την ευκαιρία να πλησιάσουν στις θέσεις που οδηγούν στο Europa League.

Οσασούνα-Έιμπαρ
13/03/2017 • 23:36

Ούτε τώρα η Οσασούνα

Στον «πάτο» της βαθμολογίας στην Ισπανία έμεινε η Οσασούνα, που έμεινε στο 1-1 κόντρα στην Έιμπαρ και έμεινε με μία μόλις νίκη μετά από 27 αγώνες.

Έιμπαρ
14/02/2017 • 00:34

«Τεσσάρα» η Εϊμπάρ

Η Έιμπαρ είχε ένα πολύ άνετο βράδυ στο «Ιπουρούα» απέναντι στην εκ των ουραγών Γρανάδα, την οποία συνέτριψε 4-0 στο παιχνίδι που ολοκλήρωσε την 22η αγωνιστική στην Ισπανία.

Εϊμπάρ, πανηγυρική
05/02/2017 • 00:04
Έιμπαρ-Ατλέτικο
07/01/2017 • 20:10

«Καθάρισε» σε 20’ η Ατλέτικο

Ένα 20λεπτο ήταν αρκετό στην Ατλέτικο Μαδρίτης, προκειμένου να πέρασε με 2-0 από την έδρα της Έιμπαρ, για τη 17η αγωνιστική στην Ισπανία.

Φάση από το Λεγανιές - Έιμπαρ.
18/12/2016 • 20:00
Οι παίκτες της Εϊμπάρ πανηγυρίζουν
30/10/2016 • 15:37

Τρομερή ανατροπή της Εϊμπάρ!

Η Εϊμπάρ έχανε εντός έδρας από τη Βιγιαρεάλ μέχρι το 80, αλλά κατάφερε να ανατρέπει την εις βάρος της κατάσταση και να πάρει τη νίκη με 2-1.

Οσασούνα, πανηγυρική
18/10/2016 • 00:13

Έκανε... σεφτέ η Οσασούνα

Την πρώτη της νίκη στη φετινή Πριμέρα Ντιβισιόν πανηγύρισε η Οσασούνα, 3-2 επί της Εϊμπάρ εκτός έδρας στην αυλαία της 8ης αγωνιστικής.

«Έκλεψε» τον βαθμό η Οσασούνα

Με γκολ του Μερίδα πέντε λεπτά πριν το φινάλε, η Οσασούνα έφυγε με τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1) από την έδρα της Μάλαγα, στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία του φετινού Ισπανικού πρωταθλήματος. Νίκη με ανατροπή η Λα Κορούνια.