ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+34 (943) 201 831
Εϊμπάρ-Λεγανές
16/09/2017 • 00:02

Ήττα για τον Σιόβα

Η πρώτη φετινή συμμετοχή του Δημήτρη Σιόβα στην Πριμέρα Ντιβισιόν δε συνδυάστηκε με θετικό αποτέλεσμα για τη Λεγανές, που γνώρισε εκτός έδρας ήττα με 1-0 από την Εϊμπάρ.

Μπαρτσελόνα-Εσπανιόλ
10/09/2017 • 00:14

Απλά, Μέσι

Με χατ τρικ, ο Λιονέλ Μέσι άνοιξε το δρόμο στη νίκη της Μπαρτσελόνα με 5-0 κόντρα στην Εσπανιόλ, φέρνοντας τους "μπλαουγράνα" μόνους πρώτους στη βαθμολογία.

Σεβίλλη
27/08/2017 • 23:47

«Λύτρωση» με Γκάνσο

Η Σεβίλλη προβλημάτισε ξανά με την εμφάνιση της, όμως με γκολ του Γκάνσο στο 83’ κατάφερε να «αποδράσει» από την έδρα της Χετάφε και να πανηγυρίσει την πρώτη νίκη της (0-1) στο Ισπανικό πρωτάθλημα.

Εϊμπάρ-Λεγάνες
30/04/2017 • 22:07
Εϊμπάρ-Μπιλμπάο
24/04/2017 • 23:41

Buzzer beater για Μπιλμπάο!

Με γκολ του Ραούλ Γκαρθία στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Μπιλμπάο πέρασε με 1-0 από την έδρας της Εϊμπάρ και κρατά προς το παρόν το τελευταίο ευρωπαϊκό εισιτήριο που χαρίζει η Πριμέρα.

Μπέτις-Έιμπαρ
16/04/2017 • 21:56

Δούλεψε για Βαλβέρδε η Μπέτις

Με 2-0, η Μπέτις «φρέναρε» την Έιμπαρ, αφήνοντάς την πίσω στην «κούρσα» ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου, κάνοντας έτσι το «χατίρι» στην Μπιλμπάο του Ερνέστο Βαλβέρδε.

Ο Τζουζέπε Ρόσι
10/04/2017 • 23:09
Σολέρ
07/04/2017 • 00:51

Ματσάρα και νίκη για Βαλένθια

Σε ένα ματς με τρομερές διακυμάνσεις, η Βαλένθια επικράτησε 3-2 της Θέλτα στο «Μεστάγια» για την 30η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν και έδειξε πως βρίσκει τον καλό της εαυτό.

Ο Πέδρο Λεόν
01/04/2017 • 16:29

Μεγάλη νίκη για Εϊμπάρ στο "Μαδριγάλ"

"Ταφόπλακα" στα όνειρα της Βιγιαρεάλ για το Champione League έβαλε η Εϊμπάρ που νίκησε με ανατροπή 3-2 στο "Μαδριγάλ" και πλέον είναι στο -4 από τα ευρωπαϊκά εισιτήρια.

Ο Χουράδο
18/03/2017 • 17:38

Αβολη ισοπαλία...

Εϊμπάρ και Εσπανιόλ αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1 στην έδρα της πρώτης χάνοντας την ευκαιρία να πλησιάσουν στις θέσεις που οδηγούν στο Europa League.

Οσασούνα-Έιμπαρ
13/03/2017 • 23:36

Ούτε τώρα η Οσασούνα

Στον «πάτο» της βαθμολογίας στην Ισπανία έμεινε η Οσασούνα, που έμεινε στο 1-1 κόντρα στην Έιμπαρ και έμεινε με μία μόλις νίκη μετά από 27 αγώνες.

Έιμπαρ
14/02/2017 • 00:34

«Τεσσάρα» η Εϊμπάρ

Η Έιμπαρ είχε ένα πολύ άνετο βράδυ στο «Ιπουρούα» απέναντι στην εκ των ουραγών Γρανάδα, την οποία συνέτριψε 4-0 στο παιχνίδι που ολοκλήρωσε την 22η αγωνιστική στην Ισπανία.

Εϊμπάρ, πανηγυρική
05/02/2017 • 00:04
Έιμπαρ-Ατλέτικο
07/01/2017 • 20:10

«Καθάρισε» σε 20’ η Ατλέτικο

Ένα 20λεπτο ήταν αρκετό στην Ατλέτικο Μαδρίτης, προκειμένου να πέρασε με 2-0 από την έδρα της Έιμπαρ, για τη 17η αγωνιστική στην Ισπανία.