ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Spain
+34 (902) 220 304
24/10/2011 • 00:52

Μόνη πρώτη η Λεβάντε

Τη μοναξιά της κορυφής απολαμβάνει η Λεβάντε, που συνέτριψε με 3-0 τη Βιγιαρεάλ στο τοπικό ντέρμπι.

16/10/2011 • 21:13

Κορυφή με... άνεση η Λεβάντε

Στην πρώτη θέση της Πριμέρα Ντιβισιόν, ισόβαθμη με την Μπαρτσελόνα, διατηρήθηκε η Λεβάντε, που νίκησε με 3-0 τη Μάλαγα. Οι τρεις βαθμοί μάλιστα, ήρθαν με άνεση για την ομάδα του Χουάν Ιγνάσιο απέναντι σε έναν αντίπαλο που ενισχύθηκε πάρα πολύ στη μεταγραφική περίοδο.

18/09/2011 • 23:23

Ήττα-σοκ για τη Ρεάλ!

Ηχηρή «σφαλιάρα» δέχθηκε η Ρεάλ Μαδρίτης, χάνοντας 1-0 από τη Λεβάντε στη Βαλένθια, στο πλαίσιο της 4ης ημέρας του ισπανικού πρωταθλήματος.

19/08/2011 • 23:13

Πάει Λεβάντε ο Ελ Ζαρ

Στην Ισπανία και τη Λεβάντε αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του ο Ναμπίλ Ελ Ζαρ.

18/08/2011 • 23:00

08/06/2011 • 03:03
05/02/2011 • 22:58
13/01/2011 • 19:32

Στη Λεβάντε για "ψήσιμο"

Η Άρσεναλ παραχώρησε τον Ουέλινγκτον Σίλβα στη Λεβάντε, με τη μορφή δανεισμού ως το τέλος της σεζόν.

27/12/2010 • 21:31
04/12/2010 • 20:53

Νέα ήττα για την Ατλέτικο

Με ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, η Λεβάντε νίκησε εύκολα με 2-0 την Ατλέτικο Μαδρίτης που απογοήτευσε σε ακόμη ένα ματς.

14/11/2018 • 10:51