ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
20/04/2019 • 03:13
Φάση από το Βαγιαδολίδ - Χετάφε
14/04/2019 • 16:00

«Αυτοκτονία» για τη Βαγιαδολίδ

Η Βαγιαδολίδ κρατούσε στα χέρια της μία υπερπολύτιμη νίκη, στη μάχη παραμονής που δίνει, όμως στις καθυστερήσεις του αγώνα ισοφαρίστηκε (2-2) από τη Χετάφε των δέκα παικτών.

Ο Ρόκε Μέσα άνοιξε το δρόμο για την Σεβίλλη
07/04/2019 • 19:55

Κράτησε τα γκολ για το φινάλε η Σεβίλλη (video)

Με δύο γκολ στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα η Σεβίλλη πέρασε από το «Χοσέ Ζορίγια» επικρατώντας 2-0 της Βαγιαδολίδ και επιστρέφοντας στο -1 από την 4η Χετάφε. Μια ανάσα από τη ζώνη του υποβιβασμού οι γηπεδούχοι.

Το πιο γρήγορο γκολ του φετινού ισπανικού πρωταθλήματος πέτυχε ο Μπόρχα Ιγλέσιας
02/03/2019 • 15:54

Ανεβαίνει η Εσπανιόλ

Οι Καταλανοί επικράτησαν στο «Κορνεγιά» με 3-1 της Βαγιαδολίδ, παραμένοντας αήττητοι για πέμπτη διαδοχική αγωνιστική στο ισπανικό πρωτάθλημα, ενώ ο Γου Λέι έγινε ο πρώτος Κινέζος που σκοράρει στην ιστορία της La Liga.

Ο Χοακίν
24/02/2019 • 23:18

Επέστρεψε στις νίκες η Μπέτις

Η Μπέτις επικράτησε της Βαγιαδολίδ με 2-0 για την 25η αγωνιστική του ισπανικού πρωταθλήματος και σκαρφάλωσε στην έβδομη θέση της βαθμολογίας.

O Mέσι πανηγυρίζει το 1-0
16/02/2019 • 23:46
Βαγιαδολίδ - Βιγιαρεάλ
08/02/2019 • 23:54

Χ-αμένες και οι δύο

Βαγιαδολίδ και Βιγιαρεάλ έμειναν ξανά μακριά από τις νίκες, καθώς «κόλλησαν» στο μηδέν για την 23η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν.

Ουέλβα-Βαγιαδολίδ
01/02/2019 • 23:56

Μεγάλη νίκη για Ουέσκα

"Ξεμπουκώσε" η Ουέσκα, που με 4-0 πήρε μεγάλη νίκη επί της Βαγιαδολίδ, στην προσπάθεια που κάνει να μείνει στην κατηγορία.

Πρόκριση της Χετάφε στο Θορίγια.
16/01/2019 • 00:01
Ατλέτικο Μαδρίτης, πανηγυρική
15/12/2018 • 19:20

Δύσκολη νίκη για την Ατλέτικο!

Η Ατλέτικο Μαδρίτης πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Βαγιαδολίδ και έπιασε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα την Μπαρτσελόνα, η οποία την Κυριακή θα κοντραριστεί με τη Λεβάντε εκτός έδρας.

Ο Ρονάλντο
15/12/2018 • 02:54
Μπαρτσελόνα-Βαγιαδολίδ
02/12/2018 • 21:41
Έπιασε κορυφή η Σεβίλλη
25/11/2018 • 19:28

Μόνη πρώτη στην Primera Division βρίσκεται η Σεβίλλη μετά το 1-0 επί της Βαγιαδολίδ στο «Ραμόν Σάντσεθ Πιθκουάν».

Βαγιαδολίδ - Εϊμπάρ
10/11/2018 • 16:23

Χαμένη ευκαιρία για Βαγιαδολίδ

Η ομάδα του Σέρτζιο «κόλλησε» στο μηδέν με την Εϊμπάρ, έμεινε για τρίτο σερί ματς χωρίς νίκη και έχασε την ευκαιρία να «τρυπώσει» στην πρώτη εξάδα της Πριμέρα Ντιβιζιόν.

O 30χρονος Αντονίτο πανηγυρίζει το "χρυσό" γκολ που πέτυχε στο γήπεδο της Μπέτις
22/10/2018 • 00:58