ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+34 (943) 451 109
Σοσιεδάδ, πανηγυρική
02/02/2018 • 23:58

Τέλος στο σερί με «πεντάρα»

Η Σοσιεδάδ διέλυσε με 5-0 τη Λα Κορούνια και πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στο 2018, τερματίζοντας παράλληλα το αρνητικο σερί των τεσσάρων ηττών.

Θέλτα, πανηγυρισμός
21/01/2018 • 21:42

Ανατροπή και διπλό για Θέλτα

Η Θέλτα βρέθηκε πίσω στο σκορ στο Ανοέτα από την Σοσιεδάδ, αλλά κατάφερε να κάνει την ανατροπή και να φύγει με το διπλό.

Λεγάνες, πανηγυρική
07/01/2018 • 15:36
Ο Αλμπέρτο Μποτία
05/01/2018 • 13:23

«Σοσιεδάδ για Μποτία»

Σύμφωνα με ισπανικό δημοσίευμα, η Ρεάλ Σοσιεδάδ ενδιαφέρεται για την απόκτηση του Αλμπέρτο Μποτία από τον Ολυμπιακό.

Οι πανηγυρισμοί των ποδοσφαιριστών της Μάλαγα.
10/12/2017 • 15:19

Ανασταίνεται η Μάλαγα

Βαθμολογική ανάσα για τους Ανδαλουσιανούς που πήραν πολύ σημαντική εκτός έδρας νίκη κόντρα στη Ρεάλ Σοσιεδάδ με 2-0.

Με "απόδραση" έμοιαζε η νίκη της Ατλέτικο Μαδρίτης καθώς τα άγχη της κράτησαν ως το 88ο λεπτό
02/12/2017 • 20:47
Μπαρτσελόνα
29/11/2017 • 22:29

"Αέρας" η Μπάρτσα, "σοκ" για Σοθιεδάδ

Εύκολο βράδυ για την Μπαρτσελόνα στο "Καμπ Νου" με την ομάδα του Βαλβέρδε να "σκορπίζει" με 5-0 τη Μούρθια, παίρνοντας έτσι την πρόκριση για τους 16 του Κυπέλλου Ισπανίας. Οδυνηρός εντός έδρας αποκλεισμός για τη Σοθιεδάδ.

Χιρόνα-Σοσιεδάδ
17/11/2017 • 23:52

Ισοπαλία στην Καταλονία

Χιρόνα και Σοσιεδάδ ήρθαν ισόπαλες 1-1 στο ματς που άνοιξε το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής της Πριμέρα Ντιβισιόν.

Δεν έφθασε το γκολ του Οϊαρθάμπαλ στη Σοσιεδάδ
29/10/2017 • 15:01

Ανατροπή στο τέλος η Χετάφε

Η Χετάφε έχανε 1-0 από τη Σοσιεδάδ στο "Αλφόνσο Πέρεθ", αλλά με αντεπίθεση διαρκείας στο τέλος ανέτρεψε σε λιγότερο από 15 λεπτά την εις βάρος της κατάσταση παίρνοντας τη νίκη με 2-1.

Μίκελ Ογιαρθάμπαλ, Σοσιεδάδ
01/10/2017 • 15:10

Μυθικό 4-4 στο "Ανοέτα"

Εκπληκτικό παιχνίδι με... ξαφνικές άμυνες έγινε στο "Ανοέτα" με την Μπέτις να προηγείται τρεις φορές και τη Σοσιεδά να ανταποκρίνεται σε όλες διαμορφώνοντας στο 86' το τελικό και συνάμα εμφατικό 4-4!

Ο Τσάβι Πριέτο
14/09/2017 • 22:38
Τέσσερα γκολ ησμείωσε η Σοσιεδάδ
10/09/2017 • 15:13

Εντυπωσιακό διπλό της Σοσιεδάδ

Φοβερό ξεκίνημα έχει κάνει στην Πριμέρα η Σοσιεδάδ, η οποία σημείωσε την τρίτη της νίκη σε ισάριθμα παιχνίδια και μάλιστα με το εμφατικό 4-2 στο "Ριαθόρ" επί της Λα Κορούνια.

Οι παίκτες της Σοθιεδάδ
26/08/2017 • 00:55

Εντυπωσιακή Σοθιεδάδ

Μέσα σε ένα 20λεπτο "καθάρισε" κόντρα στη Βιγιαρεάλ η Ρεάλ Σοθιεδάδ και με 3-0 έκανε το 2/2 στην ισπανική λίγκα.

Ο Ντε λα Μπέγια
27/07/2017 • 16:51
O Αντνάν Γιανουζάι
13/07/2017 • 13:04

Γίνεται «Βάσκος» ο Γιανουζάι

Στο ισπανικό πρωτάθλημα θα συνεχίσει την καριέρα του ο Αντνάν Γιανουζάι, μετά τη συμφωνία 11 εκατ. ευρώ ανάμεσα στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και τη Ρεάλ Σοθιεδάδ.

26/09/2018 • 09:32