ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+34 (943) 451 109
22/04/2012 • 15:24
04/03/2012 • 18:56

«Βασίλισσα» των Βάσκων η Μπιλμπάο

Η πρόσφατη παράδοση που θέλει την Μπιλμπάο να κυριαρχεί στο «Σαν Μαμές» της Σοσιεδάδ στο κλασικό ντέρμπι των Βάσκων επιβεβαιώθηκε με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη με 2-0 και να συνεχίζουν να... ονειρεύονται μια θέση στο Τσάμπιονς Λιγκ. Μεγάλος πρωταγωνιστής ο Σουασέτα που πέτυχε και τα δυο γκολ της Αθλέτικ.

19/02/2012 • 16:44

Περίπατος για Γρανάδα

Εκμεταλλευόμενη το αριθμητικό της πλεονέκτημα για ένα ημίχρονο, η Γρανάδα κατάφερε να νικήσει με το ευρύ 4-1 τη Σοσιεδάδ στο «Λος Καρμένες».

05/02/2012 • 00:50

Με οδηγό τον Μέσι

Ο κορυφαίος παίκτης του πλανήτη "έφτιαξε" το πρώτο γκολ και πέτυχε το δεύτερο στη νίκη της Μπαρτσελόνα με 2-1 επί της Σοσιεδάδ.

21/01/2012 • 23:00

"Τεσσάρα" η Ατλέτικο

Εύκολο έργο είχε η Ατλέτικο στο "Ανοέτα", όπου συνέτριψε με 4-0 τη Σοσιεδάδ. Η ομάδα της Μαδρίτης πήρε το προβάδισμα μόλις στο 3ο λεπτό με γκολ του Φαλκάο, ο οποίος πέτυχε ακόμη δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, ολοκληρώνοντας το χατ τρικ.

15/01/2012 • 00:47
10/01/2012 • 22:58
04/01/2012 • 22:55

Πήρε... κεφάλι η Σοσιεδάδ

Προβάδισμα για την πρόκριση στους "8" του Κυπέλλου Ισπανίας πήρε η Σοσιεδάδ, που επικράτησε με 2-0 της Μαγιόρκα στο Σαν Σεμπαστιάν.

18/12/2011 • 23:00

"Λευκή" ισοπαλία στο "Σαρδινέρο"

Σανταντέρ και Σοσιεδάδ αναδείχθηκαν ισόπαλες χωρίς γκολ και σκορ στο μεταξύ τους παιχνίδι για τη 16η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβισιόν. Οι γηπεδούχοι ήταν καλύτεροι στη μεγαλύτερη διάρκεια της αναμέτρησης, αλλά δεν μπόρεσαν να κάμψουν την αντίσταση της ομάδας του Σαν Σεμπαστιάν, η οποία μάλιστα από το 54' αγωνιζόταν με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Ινίγκο Μαρτίνεθ.

04/12/2011 • 19:53

Απίστευτη ανατροπή για τη Σοσιεδάδ

Το απίστευτο πείσμα των Βάσκων έκανε και πάλι την εμφάνισή του. Η Σοσιεδάδ βρέθηκε να χάνει στο «Ανοέτα» 2-1 από τη Μάλαγα στο 89ο, αλλά τελικά κατάφερε να πάρει τη νίκη με 3-2 με γκολ στο 89ο και στο 92ο.

27/11/2011 • 18:13
30/10/2011 • 00:54
16/10/2011 • 19:43

Νίκη για τη Σαραγόσα

Η Σαραγόσα έδειξε για τρίτο σερί ματς ότι βρίσκεται σε καλή αγωνιστική κατάσταση. Υποδέχθηκε τη Σοσιεδάδ που ήταν και πάλι άτολμη και τελικά κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης χάρις σε δυο γκολ του Πόστιγκα.

26/09/2011 • 01:01

Νίκες για Μαγιόρκα, Λεβάντε

Παρά το γεγονός ότι βρέθηκε πίσω στο σκορ, η Μαγιόρκα κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς (2-1) στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Ρεάλ Σοσιεδάδ στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστικής της Πριμέρα.

18/09/2011 • 00:55

"Καθάρισε" ο Κανουτέ

Η Σεβίλη επικράτησε με 1-0 της Σοσιεδάδ για την 3η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβισιόν με γκολ του Φρεντερίκ Κανουτέ.