ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Real Sociedad
1909
Spain
+34 (943) 451 109
Με τρία γκολ από το 73ο ως το 82ο λεπτό η Ρεάλ Σοσιεδάδ νίκησε 3-1 εκτός έδρας τη Λεβάντε
10/11/2018 • 00:49

Έξω τα πάει καλά η Ρεάλ Σοσιεδάδ!

Η Ρεάλ Σοσιεδάδ νίκησε εκτός έδρας με σκορ 1-3 τη Λεβάντε στο ματς με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 12ης αγωνιστικής της Ισπανικής Λίγκας. Ήταν η 4η εκτός έδρας νίκη σε έξι αγώνες της μακριά από το Σαν Σεμπαστιάν

Δεν κατάφερε να περάσει από το Ανοέτα η Σεβίλλη
04/11/2018 • 21:55
Ρεάλ Σοσιεδάδ, πανηγυρική
06/10/2018 • 00:08

Πήρε το ντέρμπι η Σοσιεδάδ

Η Ρεάλ Σοσιεδάδ ήταν η μεγάλη νικήτρια στο ντέρμπι των Βάσκων, καθώς πέρασε... αέρας (1-3) από την έδρα της Αθλέτικ Μπιλμπάο.

21/09/2018 • 23:57

Παλικαρίσιο διπλό η Σοσιεδάδ

Παρότι ολοκλήρωσε το παιχνίδι με εννέα παίκτες, η Ρεάλ Σοσιεδάδ κατάφερε να φύγει νικήτρια (0-1) από την έδρα της Ουέσκα και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα μετά από τρεις αγωνιστικές.

Οι παίκτες της Μπαρτσελόνα πανηγυρίζουν
15/09/2018 • 19:19

«Διά πυρός και σιδήρου» η Μπαρτσελόνα

Σε ένα ματς, που κρίθηκε στις λεπτομέρειες, η Μπαρτσελόνα κατάφερε να περάσει νικηφόρα (2-1) από την έδρα της Σοσιεδάδ, μετά από ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο.

Από Ρεάλ σε Ρεάλ ο Τεό Ερναντέζ
06/08/2018 • 20:05
Στη Σοσιεδάδ ο Μερίνο
12/07/2018 • 17:30

Πήρε Μερίνο η Σοσιεδάδ

Tην απόκτηση του Μικέλ Μερίνο, ανακοίνωσε η Ρεάλ Σοσιεδάδ. Ο γεννημένος στην Παμπλόνα 22χρονος μέσος την προηγούμενη σεζόν βρισκόταν στη Νιουκάστλ, με την φανέλα της οποίας αγωνίστηκε σε 25 παιχνίδια, σημειώνοντας 1 γκολ.

Ο Ιμανόλ Αλγκουαθίλ, Ρεάλ Σοσιεδάδ.
19/06/2018 • 17:00

Ανανέωσε ο Αλγκουαθίλ

Στον πάγκο της Ρεάλ Σοσιεδάδ θα συνεχίσει την καριέρα του ο Ιμανόλ Αλγκουαθίλ, ο οποίος ανανέωσε το συμβόλαιο του μέχρι το 2021.

Ο Ασιέρ Γαριτάνο.
25/05/2018 • 11:38
Φιλίπε Κοουτίνιο, Μπαρτσελόνα
20/05/2018 • 23:44

Αυλαία με «τρίποντο» για «Μπάρτσα», Ινιέστα

Η Μπαρτσελόνα επικράτησε 1-0 της Σοσιεδάδ για την τελευταία αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβισιόν και έκλεισε με νίκη τη σεζόν που τη βρίσκει να πανηγυρίζει την κατάκτηση του τίτλου.

Σοθιεδάδ-Λεγανές
12/05/2018 • 19:48
Έβερ Μπανέγα, Σεβίλη
05/05/2018 • 00:03

Επιτέλους νίκη

Στις νίκες επέστρεψε η Σεβίλη, 1-0 τη Σοσιεδάδ, στο πρώτο ματς με τον Χοακίν Καπαρός στον πάγκο της.

Ο Ουνάι Εμερι
20/04/2018 • 15:04

Διάψευση Εμερι για Σοσιεδάδ

Τις φήμες που τον θέλουν να αποχωρεί από την Παρί Σεν Ζερμέν και να επιστρέφει στην Ισπανία στο τέλος της σεζόν, διέψευσε για ακόμα μία φορά ο προπονητής της Παρί Σεν Ζερμέν Ουνάι Εμερι, ο οποίος φέρεται να έχει πρόταση από τη Ρεάλ Σοσιεδάδ.

Χιρόνα-Σοθιεδάδ
08/04/2018 • 21:25

Διέλυσε τη Χιρόνα η Σοθιεδάδ

Ευρεία νίκη με 5-0 πέτυχε η Σοθιεδάδ στη χώρα των Βάσκων επί της Χιρόνα, σε παιχνίδι της 31ης αγωνιστικής στη Ισπανία.