ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Betis Sevilla
1907
Spain
+34 (902) 191 907
O 30χρονος Αντονίτο πανηγυρίζει το "χρυσό" γκολ που πέτυχε στο γήπεδο της Μπέτις
22/10/2018 • 00:58
Ο Κορέα πανηγυρίζει
07/10/2018 • 19:24

"Λύγισε" στο τέλος η Μπέτις

Η Μπέτις πλήρωσε ακριβά την εμφάνιση της απέναντι στη Ντουντελάνζ. Κουράστηκε για να κάμψει την αντίσταση της αντιπάλου της την Πέμπτη και την Κυριακή "λύγισε" από την Ατλέτικο Μαδρίτης στο δεύτερο ημίχρονο (1-0).

Με ένα αρκετά καλό δεύτερο ημίχρονο, η Μπέτις επιβλήθηκε με 3-0 της Ντουντελάνζ στη Σεβίλλη
04/10/2018 • 21:47

Ένα ημίχρονο ήταν αρκετό για την Μπέτις…

Οι Ισπανοί δυσκολεύτηκαν στη Σεβίλλη για να κάμψουν την αντίσταση της αξιόμαχης Ντουντελάνζ, βελτίωσαν την εικόνα τους στο δεύτερο ημίχρονο για να φτάσουν στην επικράτηση με 3-0.

Νίκη για την Μπέτις απέναντι στη Λεγκανιές
01/10/2018 • 00:16

Νίκη στο φινάλε για Μπέτις

Λίγο πριν το τελευταίο σφύριγμα κατάφερε να επιβληθεί της Λεγκανιές 1-0, με γκολ του Μορόν, που είχε περάσει ως αλλαγή

Ο Λορέν Μορόν πέτυχε το γκολ της νίκης
28/09/2018 • 00:46

Μορόν και Λόπεθ έδωσαν τρίποντο στην Μπέτις

Η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Europa League πέρασε από την έδρα της Χιρόνα με το γκολ του Μορόν να κάνει την διαφορά στην αναμέτρηση για την 6η αγωνιστική της La Liga. Η Μπέτις επέστρεψε στα θετικά αποτελέσμτα μετά από δύο συνεχόμενες ισοπαλίες.

Ο Κίκε Σετιέν
24/09/2018 • 12:24

Σετιέν: «Καλή η ισοπαλία»

Ευχαριστημένος με την ισοπαλία 2-2 με την Αθλέτικ Μπιλμπάο εμφανίστηκε ο Κίκε Σετιέν, ο οποίος υπογράμμισε πως η Μπέτις θα μπορούσε να έχει πάρει και τη νίκη.

Φάση από το Μπέτις - Μπιλμπάο
23/09/2018 • 23:14

«Έσωσε» τον βαθμό η Μπέτις

Εκμεταλλευόμενη την αποβολή του Σουσαέτα, η Μπέτις πήρε τον βαθμό της ισοπαλίας (2-2) στο ματς με την Αθλέτικ Μπιλμπάο για την 5η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν.

Χοέλ Ρόμπλες.
21/09/2018 • 09:26
Μπαραγάν και Τσιμίκας.
21/09/2018 • 08:48

Μπαραγάν: «Αν δεν θέλει να μπει...»

Ο Αντόνιο Μπαραγάν τόνισε ότι η Μπέτις θα μπορούσε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Ολυμπιακό αλλά έμεινε ευχαριστημένος με τον βαθμό της ισοπαλίας.

Οι παίκτες του Ολυμπιακού και ο Πέδρο Μαρτίνς
21/09/2018 • 08:00
Ο Πέδρο Μαρτίνς
21/09/2018 • 01:10

Μαρτίνς: "Δεν δείξαμε την ποιότητα μας"

Ο Ολυμπιακός είχε τις πιο δυνατές ευκαιρίες για να σκοράρει και να κατακτήσει τη νίκης, όπως τόνισε ο Πέδρο Μαρτίνς, ο οποίος επανέλαβε πως δεν υπάρχουν εύκολα παιχνίδια.

21/09/2018 • 00:33
Ολυμπιακός-Μπέτις
20/09/2018 • 23:55

Βαθμός με δέκα (photos)

Μπορεί ο Ολυμπιακός να υποχρεώθηκε να παίξει με δέκα παίκτες για 20 λεπτά, αλλά με εξαιρετική αμυντική λειτουργία άντεξε και ήρθε ισόπαλος χωρίς σκορ (0-0) με την Μπέτις στην πρεμιέρα του 6ου ομίλου του Europa League.

20/09/2018 • 20:37

Με τρεις αλλαγές κόντρα στην Μπέτις

Με μία αλλαγή σε κάθε γραμμή θα παρατάξει ο Πέδρο Μαρτίνς τον Ολυμπιακό στον αγώνα με την Μπέτις που θα διεξαχθεί στις 22.00 στο Καραϊσκάκη, στην πρεμιέρα των ομίλων του Europa League.