ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+34 (964) 500 250
Βιγιαρεάλ, πανηγυρική
21/04/2019 • 22:30

Νίκη ανάσα για την Βιγιαρεάλ

Η Βιγιαρεάλ επικράτησε με 2-1 της Λεγκανιές στο «Λα Κεράμικα» και πήρε πολύτιμες ανέσες στην προσπάθειά της να παραμείνει στην Πριμέρα Ντιβιζιόν.

Εύκολη πρόκριση για την Βαλένθια
18/04/2019 • 23:49

Περίπατος στην βροχή για την Βαλένθια

Η Βαλένθια με άνετη επικράτηση 2-0 απέναντι στην Βιγιαρεάλ σφράγισε το ραντεβού με τον πρώην προπονητή της Ουνάι Έμερι και την Άρσεναλ στα ημιτελικά της διοργάνωσης!

Το τρόπαιο του Γιουρόπα Λιγκ
18/04/2019 • 09:28
Τριάρα... πρόκρισης για Βαλένθια
11/04/2019 • 23:54

Τριάρα... πρόκρισης για Βαλένθια (video)

Το πρώτο και καθοριστικότερο βήμα για πρόκριση στα ημιτελικά του Europa League έκανε η Βαλένθια, η οποία νίκησε 3-1 στο «Θεράμικα» την Βιγιαρεάλ που... λύγισε στις καθυστερήσεις.

Ο Σάντι Καθόρλα
08/04/2019 • 11:30
Η Μπέτις πλησίασε τις ευρωπαϊκές θέσεις επικρατώντας της Βιγιαρεάλ
07/04/2019 • 23:43

Η Μπέτις βύθισε κι άλλο το «κίτρινο υποβρύχιο» (video)

Δύο γκολ του Λο Σέλσο στο 11΄ και το 63΄ ήταν αρκετά για την Μπέτις προκειμένου να πάρει τη νίκη με 2-1 επί της Βιγιαρεάλ στο «Μπενίτο Βιγιαμαρίν». Στη ζώνη του υποβιβασμού πλέον το «κίτρινο υποβρύχιο», αφού ο Καθόρλα αστόχησε σε πέναλτι ισοφάρισης στο φινάλε.

Γκολ και ρεκόρ για τον Σουάρςε στο "Θεράμικα"
03/04/2019 • 17:23

Το ρεκόρ του Σουάρες

Με το καταπληκτικό βολέ του στο «Θεράμικα», ο Ουρουγουανός όχι μόνο διαμόρφωσε το τελικό 4-4 στον αγώνα της Μπαρτσελόνα με τη Βιγιαρεάλ αλλά έσπασε κι ένα ρεκόρ.

"Κόλλησε" η Χετάφε, νίκη παραμονής η Βιγιαρεάλ

Η Χετάφε έμεινε στην τέταρτη θέση που δίνει έξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ, ωστόσο μετά το 0-0 εκτός έδρας με τη Βαλένθια, είδε τη διαφορά της από τους διώκτες της να μειώνεται. Σημαντική νίκη για Βιγιαρεάλ.

Πρόωρος τελικός στα προημιτελικά του Europa
15/03/2019 • 14:49
Εύκολη νίκη για την Βιγιαρεάλ
15/03/2019 • 00:16

Εύκολη πρόκριση για τη Βιγιαρεάλ

Η Βιγιρεάλ επικράτησε με 2-1 της Ζενίτ εντός έδρας εξασφαλίζοντας τη συμμετοχή της στα προημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ. Οι "κίτρινοι" είχαν κερδίσει και εκτός 3-1 και με συνολικό σκορ 5-2 πέρασαν στην επόμενη φάση.

Ο Τακάσι Ινούι
02/03/2019 • 20:52

Νίκη με άρωμα Ευρώπης!

Η Αλαβές πέρασε νικηφόρα από την έδρα της Βιγιαρεάλ επικρατώντας με 2-1 και συνεχίζει να βρίσκεται σε Ευρωπαϊκή τροχιά.

Από το Βιγιαρεάλ-Σπόρτινγκ
21/02/2019 • 22:00

Πρόκριση με Φόρναλς η Βιγιαρεάλ

Λίγο έλειψε η Σπόρτινγκ Λισαββώνας να στείλει το ματς κόντρα στη Βιγιαρεάλ στην παράταση, ωστόσο με γκολ του Φόρναλς δέκα λεπτά πριν το τέλος, οι Ισπανοί πήραν το εισιτήριο για τους 16 του Europa League.

Πήρε νωρίς αυτό που ήθελε η Βιγιαρεάλ.
14/02/2019 • 23:54

Άντεξε η Βιγιαρεάλ

Η Βιγιαρεάλ κατάφερε να πάρει σπουδαία νίκη στο Ζοσέ Αλβαλάδε επί της Σπόρτινγκ και μαζί προβάδισμα πρόκρισης στους "16"!