ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Ο Ντιέγκο Κόστα
05/10/2018 • 20:24
O Σιμεόνε λατρεύει τον Γκριεζμάν και το δείχνει!
04/10/2018 • 02:28
Ο "Γκριζού" πρωταγωνίστησε στη νίκη της Ατλέτικο με δύο γκολ κόντρα στην Κλαμπ Μπρυζ
03/10/2018 • 23:51

Griezmann is the man!

Με το Γάλλο πρωταθλητή κόσμου να πετυχαίνει δύο γκολ, η Ατλέτικο ζορίστηκε αλλά τελικώς νίκησε στη Μαδρίτη την Κλαμπ Μπρυζ με 3-1, φτάνοντας στους 6 βαθμούς.

Ο Όμπλακ σταματάει τον Ασένσιο
29/09/2018 • 23:40

Κουρτούα και Όμπλακ υπεύθυνοι για το 0-0 στο ντέρμπι!

Το ντέρμπι της Ρεάλ με την Ατλέτικο στο Σαντιάγκο Μπερναμπέου έληξε ισόπαλο χωρίς γκολ! Δεν ήταν καλό ματς! Οι δύο ομάδες πάντως είχαν μεγάλες ευκαιρίες αλλά οι δύο τερματοφύλακες, Κουρτουά και Όμπλακ κράτησαν το μηδέν!

Ντιέγκο Κόστα, Τσέλσι
28/09/2018 • 13:03
Κορέα
26/09/2018 • 20:36

Κορέα... 2024 στην Ατλέτικο

Μέχρι το 2024 θα είναι κάτοικος Μαδρίτης ο Άνχελ Κορέα, που ανανέωσε τη συνεργασία του με την Ατλέτικο.

Ο Αντουάν Γκριεζμάν
25/09/2018 • 15:36

Γκριεζμάν: «Πέρασα δύσκολες στιγμές»

Ο Αντουάν Γκριεζμάν αποκάλυψε τις δυσκολίες που αντιμετώπισε κατά τη διάρκεια του καλοκαιριού και μέχρι να αποφασίσει για το αν θα παραμείνει στην Ατλέτικο Μαδρίτης ή αν θα αποχωρήσει με προορισμό την Μπαρτσελόνα.

Εύκολη νίκη για την Ατλέτικο επί της Χετάφε με 2-0
22/09/2018 • 21:39

Εύκολα 2-0 η Ατλέτικο Μαδρίτης

Εύκολο απόγευμα είχε η Ατλέτικο Μαδρίτης στη Χετάφε και με πρωταγωνιστή τον Λεμάρ έφυγε με τους τρεις βαθμούς της νίκης

"Ασπίδα" ο Ρόντρι για τον Γκριεζμάν
19/09/2018 • 17:59
19/09/2018 • 10:08
Ντιέγκο Κόστα
18/09/2018 • 23:45

Ατλέτικο με ανατροπή από ημίχρονο

Η Ατλέτικο Μαδρίτης νίκησε με 2-1 την Μονακό στο Λουί Ντε ανατρέποντας το 1-0 του Γκράντσιρ χάρη σε δύο γκολ των Ντιέγκο Κόστα και Χιμένεθ πριν βγει το ημίχρονο.

Ο Σέρχιο Ράμος τα...έψαλε στον Αντουάν Γκριεζμάν!
18/09/2018 • 17:23
Ο Μπέιλ είχε πετύχει χατ τρικ στο Μιλάνο
18/09/2018 • 10:44

Τα φώτα σε Μιλάνο και ''Πριγκηπάτο''

Μεγάλα παιχνίδια περιλαμβάνει το πρόγραμμα της πρεμιέρας στον πρώτο και δεύτερο όμιλο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Η Ίντερ επιστρέφει στη διοργάνωση και φιλοξενεί τη Τότεναμ, η αήττητη Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη PSV, η Ντόρτμουντ δοκιμάζεται στο Μπριζ και η Μονακό παίζει με την Ατλέτικο.

Προσπάθεια του Γκριεζμάν στον αγώνα της Ατλέτικο με την Εϊμπάρ
15/09/2018 • 15:55

Ισοπαλία σα νίκη για την Ατλέτικο

Με γκολ στο τέταρτο και τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων η Ατλέτικο ισοφάρισε σε 1-1 την Εϊμπάρ και γλίτωσε από ήττα στο «Μετροπολιτάνο» για το ισπανικό πρωτάθλημα.