16/02/2018 • 11:10
Ο Ντιέγκο Γοδίν
15/02/2018 • 19:13

Σιμεόνε: «Είναι δυνατός ο Γοδίν»

Με τον Ντιέγκο Γοδίν στη σύνθεσή της θα αγωνιστεί η Ατλέτικο Μαδρίτης στο ματς του Γιουρόπα Λιγκ με την Κοπεγχάγη, παρά το γεγονός ότι μόλις υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση στο στόμα.

Ατλέτικο Μαδρίτης.
14/02/2018 • 17:54
Ο Γκριζμάν
11/02/2018 • 23:13

Σιμεόνε: «Εξαιρετικός ο Γκριζμάν»

Στον ρόλο του πρωταγωνιστή επέστρεψε ο Αντουάν Γκριζμάν, καθώς πέτυχε το γκολ της νίκης της Ατλέτικο Μαδρίτης στο εκτός έδρας ματς με τη Μάλαγα (1-0) και ο προπονητής του Ντιέγκο Σιμεόνε τον αποθέωσε, ως συνήθως.

Ο Γκριζμάν
    10/02/2018 • 19:15

Διπλό με Γκριζμάν για Ατλέτικο

Ένα γκολ του Αντουάν Γκριζμάν στο πρώτο λεπτό ήταν αρκετό για την Ατλέτικο Μαδρίτης, ώστε να φύγει με το διπλό από την έδρα της Μάλαγα με 1-0.

O Ντιέγκο Γκοντίν
    07/02/2018 • 23:34
    Ο Αλέις Βιδάλ
    03/02/2018 • 23:05

Στόχος της Ατλέτικο ο Αλέις Βιδάλ

Κίνηση για την απόκτηση του Αλέις Βιδάλ από την Μπαρτσελόνα έχουν αποφασίσει να κάνουν στο τέλος της φετινής σεζόν οι διοικούντες την Ατλέτικο Μαδρίτης.

Ο Ντιέγκο Σιμεόνε
    29/01/2018 • 23:43

Σιμεόνε: «Δεν κοιτάμε τους άλλους»

Μόνο την Ατλέτικο έχουν στο μυαλό τους οι παίκτες της, όπως επέμεινε για άλλη μία φορά ο προπονητής τους Ντιέγκο Σιμεόνε, μετά τη νίκη (3-0) επί της Λας Πάλμας την Κυριακή.

27/01/2018 • 16:11
    26/01/2018 • 21:27

Ποινή τριών αγωνιστικών στον Σιμεόνε

Χωρίς τον προπονητή της Ντιέγκο Σιμεόνε θα πορευτεί η Ατλέτικο Μαδρίτης στους τρεις επόμενους αγώνες για το κύπελλο Ισπανίας. Η ποινή ισχύει από την σεζόν 2018-19.

Γκέλα για Ατλέτικο
    20/01/2018 • 19:49

Η Ατλέτικο Μαδρίτης δεν τα κατάφερε μέσα στην έδρα της και έμεινε στο 1-1 με την Χιρόνα, για την 20η αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν.

Ο Αντουάν Γκριεζμάν
    20/01/2018 • 12:56

Κλεισμένος από την Μπαρτσελόνα ο Γκριεζμάν

Ο Αντουάν Γκριεζμάν φέρεται να έχει έρθει ήδη σε συμφωνία με τη διοίκηση της Μπαρτσελόνα, προκειμένου να συνεχίσει την καριέρα του στο «Καμπ Νου» την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

22/02/2018 • 10:19