ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
12/03/2019 • 06:24
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
10/03/2019 • 08:00

Αποθέωσε τον Μίροτιτς ο Γιάννης (video)

Το εγκώμιο του Νίκολα Μίροτιτς έπλεξε ο Γιάννης Αντετοκούνμπο, μετά την αναμέτρηση των Μιλγουόκι Μπακς με τους Σάρλοτ Χόρνετς, όπου η ομάδα του πήρε τη νίκη με 131-114.

Ο Νίκολα Μίροτιτς
10/03/2019 • 07:51

Μπαίνει στο κλίμα ο Μίροτιτς (video)

Αν και του πήρε λίγο χρόνο, ο Νίκολα Μίροτιτς φαίνεται πως μπαίνει στο κλίμα των Μιλγουόκι Μπακς και στον αγώνα με τους Σάρλοτ Χόρνετς σημείωσε 18 πόντους.

10/03/2019 • 06:55
Ο Μπρουκ Λόπες
10/03/2019 • 06:48

Εξαιρετική εμφάνιση από τον Λόπες (video)

Ο Μπρουκ Λόπες έκανε τα πάντα για τους Μιλγουόκι Μπακς στην εντός έδρας νίκη 131-114 επί των Σάρλοτ Χόρνετς. Ο ψηλός των “ελαφιών” τελείωσε την αναμέτρηση με 25 πόντους και οκτώ ριμπάουντ, βοηθώντας σημαντικά την ομάδα του να φτάσει στη νίκης το συγκεκριμένο ματς.

10/03/2019 • 06:40

Το double double του Γιάννη κόντρα στους Χόρνετς (video)

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο σημείωσε ένα ακόμα double double την εφετινή σεζόν, καθώς σκόραρε 26 πόντους και μάζεψε 13 ριμπάουντ, στην εντός έδρας νίκη 131-114 των Μιλγουόκι Μπακς επί των Σάρλοτ Χόρνετς.

04/03/2019 • 06:24

Φανταστικός στο δεύτερο ημίχρονο ο Χουντ (video)

Ο Ρόντνεϊ Χουντ σημείωσε 27 πόντους στο δεύτερο ημίχρονο και από τους αυτούς τους 21 στην τέταρτη περίοδο και οδήγησε τους Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς στη νίκη 118-108 επί των Σάρλοτ Χόρνετς, εκτός έδρας.