ΟλυμπιακόςΑΕΚΠαναθηναϊκόςΠΑΟΚΠανιώνιοςΞάνθηΠλατανιάςΑτρόμητοςΠΑΣ ΓιάννιναΑ.Ο. ΚέρκυραΠαναιτωλικόςΑστέρας ΤρίποληςΑΕΛΛεβαδειακόςΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΆρηςΗρακλήςΟΦΗBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Scotland
+44 (871) 226 1888
Γκέλα για Σέλτικ
18/02/2018 • 19:48

Στο 0-0 έμεινε η Σέλτικ μέσα στην έδρα της με αντίπαλο την Σεντ Τζόνστον, για την 27η αγωνιστική του Σκωτσέζικου πρωταθλήματος.

Ο Λίαμ Μίλερ
10/02/2018 • 13:12

Θρήνος για τον Μίλερ (photo)

Ο Λίαμ Μίλερ έχασε τη «μάχη» με τον καρκίνο και «έφυγε» σε ηλικία 36 ετών, βυθίζοντας στο πένθος το αγγλικό και ιρλανδικό ποδόσφαιρο.

Πάτρικ Ρόμπερτς, Σέλτικ.
09/02/2018 • 14:10
O Moυλούμπου πανηγυρίζει.
03/02/2018 • 16:46

Δεύτερη ήττα για την Σέλτικ!

Η Κιλμάρνοκ νίκησε 1-0 εντός έδρας την Σέλτικ και την υποχρέωσε στην δεύτερη φετινή ήττα της στην Πρέμιερσιπ Σκωτίας.

29/01/2018 • 09:44
    H Σέλτικ παρέμεινε αήττητη σε ντέρμπι με την Ρέϊντζερς χωρίς όμως το 0-0 να ικανοποιεί τους οπαδούς της
    30/12/2017 • 16:07

Ένα «Old Firm» που θα ξεχαστεί τόσο γρήγορα...

Η παράδοση που θέλει την Σέλτικ να μένει αήττητη στο γήπεδό της, στα «Old Firm» του Σκωτσέζικου ποδοσφαίρου από το 2010 και να μην χάνει σε αγώνα πρωταθλήματος από την Ρέϊντζερς από τον Μάρτιο του 2012, διατηρήθηκε.

Ο Ντεμπελέ.
    26/12/2017 • 18:17
    Ο Γκρίφιθς
    26/12/2017 • 16:38

Διπλό η Σέλτικ

Με ένα γκολ στην αρχή και ένα άλλο στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, η Σέλτικ νίκησε εκτός έδρας με 2-0 την Νταντί και ξέφυγε 11 βαθμούς από τη δεύτερη Αμπερντίν.

Δέκα συνεχόμενες νίκες έχει η Σέλτικ επί της Αμπερντίν. Οι πιο δύσκολες τα τελευταία χρόνια σημειώθηκαν στη Γλασκόβη
    23/12/2017 • 07:49

Πιέσεις με πολλές ερμηνείες σε Μαδρίτη, Γλασκόβη και Μιλάνο (video)

Το ντέρμπι στην Σκωτία έχει την Σέλτικ σε θέση ισχύος λόγω έδρας κυρίως καθώς η ομάδα της Γλασκόβης έχει κάνει πολλά λάθη στα τελευταία της παιχνίδια ενώ στην Ισπανία το El Clasico πάντα μπορεί να βγάλει το απρόοπτο.

Από ένα γκολ σημείωσαν Κοχρέιν και Λάφερτι για τη Χαρτς
    17/12/2017 • 16:37
    Ο Σινκλέρ
    10/12/2017 • 16:39

«Γκέλαρε» η Σέλτικ

Η Σέλτικ πήρε προβάδισμα με δύο γκολ του Σινκλέρ στην έδρα της Χιμπέρνιαν μέσα σε τέσσερα λεπτά και έδειχνε να καθαρίζει το ματς, αλλά οι γηπεδούχοι είχαν διαφορετική άποψη και κατάφεραν σε τρία λεπτά να φέρουν το ματς στα ίσια.

Αήττητη στις τρεις τελευταίες επισκέψεις της στο Άμστερνταμ είναι η Αϊντχόφεν. Ένα από τα πολλά κίνητρα του σημερινού ντέρμπι
    10/12/2017 • 07:39
    Σέλτικ
    02/12/2017 • 21:14
    Μάδεργουελ-Σέλτικ
    29/11/2017 • 23:49

Απώλεια για Σέλτικ

Στην τέταρτη φετινή απώλεια βαθμών στο πρωτάθλημα υποχρεώθηκε η Σέλτικ, που έμεινε στο 1-1 εκτός έδρας με τη Μάδεργουελ.

Συνεχίζει να σκοράρει ο Ντεμπελέ
    26/11/2017 • 00:04

Είδαν Ντεμπελέ οι Μιλανέζοι

Παρόντες στο ματς της Σέλτικ με την Παρί Σεν Ζερμέν για το Τσάμπιονς Λιγκ (1-7), ήταν οι σκάουτερ της Μίλαν, με αποστολή να δουν σε δράση τον Μουσά Ντεμπελέ, όπως υποστηρίζουν δημοσιεύματα του Τύπου της Σκωτίας.

13/02/2018 • 17:00