ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Russia
+7 (843) 571 1724
31/05/2012 • 13:48

Κάτοικος Καζάν ο Ιβάν Μαρκάνο

Παίκτης της Ρούμπιν Καζάν θα είναι από τη νέα αγωνιστική περίοδο ο Ιβάν Μαρκάνο, μετά την συμφωνία των Ρώσων με τη Βιγιαρεάλ.

03/03/2012 • 10:09

Λύση με Γκουϊντέτι

Τον Τζον Γκουιντέτι της Μάντσεστερ Σίτι έχει βάλει στο στόχαστρό της η Ρουμπίν Καζάν.

22/02/2012 • 19:10
20/02/2012 • 10:32

Αισιόδοξος ο Χατζίτζι

Ο Αλιζέρα Χατζίτζι θεωρεί πως η Ρούμπιν Καζάν έχει ελπίδες όχι μόνο να περάσει το εμπόδιο του Ολυμπιακού αλλά και να φτάσει στον τελικό του Europa League!

15/02/2012 • 10:22

Μπερντίεφ: "Ανοιχτή η πρόκριση"

Ο Κούρμπαν Μπερντίεφ δήλωσε πως δεν σκοπεύει να αλλάξει εκτελεστή στα πέναλτι μετά την αποτυχία του Νάτσο στο ματς με τον Ολυμπιακό.

14/02/2012 • 17:15
14/02/2012 • 16:52
14/02/2012 • 16:37

Μπερντίεφ: «Δεν έχει τελειώσει τίποτα»

«Ανοιχτή» παραμένει ακόμη η πρόκριση στην επόμενη φάση του Γιουρόπα Λιγκ, παρά την ήττα της Ρουμπίν από τον Ολυμπιακό, σύμφωνα με τον προπονητή της πρώτης, Κούρμπαν Μπερντίεφ.

14/02/2012 • 16:15
14/02/2012 • 15:59

«Δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν» (vid)

Ο Τάσος Παπάζογλου ευχαρίστησε τον Ερνέστο Βαλβέρδε για την ευκαιρία που του έδωσε, ενώ παράλληλα έδωσε και σύνθημα νίκης στον επαναληπτικό στην Ελλάδα.

14/02/2012 • 15:45

Κάρολ: «Έκανα ότι μπορούσα» (vid)

Ο ήρωας του Ολυμπιακού, Ρόι Κάρολ που έπιασε το πέναλτι του Νάτσο στην αναμέτρηση με τη Ρουμπίν, αναφέρθηκε μετά το τέλος του αγώνα στη σωτήρια επέμβαση που έκανε.

14/02/2012 • 14:55

Παγοθραυστικό ο Ολυμπιακός (vid)

Με γκολ του Φουστέρ στο 71ο λεπτό ο Ολυμπιακός απέδρασε με τη νίκη 1-0 από την παγωμένη(-13 βαθμούς) Μόσχα και πήρε προβάδισμα πρόκρισης στους 16 του Γιουρόπα Λιγκ. Οι ερυθρόλευκοι παρά τις πολικές συνθήκες που επικρατούσαν έπαιξαν πολύ καλά και έφτασαν δίκαια στη νίκη επί της Ρούμπιν Καζάν.

14/02/2012 • 11:23

Δρακόντια μέτρα

Δρακόντια είναι τα μέτρα ασφαλείας που έχουν πάρει οι ρωσικές αρχές για τον αγώνα της Ρούμπιν Καζάν με τον Ολυμπιακό.

14/02/2012 • 10:54

Στην κόψη του ξυραφιού

Αποστολή στη Μόσχα: Νίκος Γαβαλάς. Η θερμοκρασία στη Μόσχα έχει ανέβει μερικούς βαθμούς και δυο ώρες πριν από τη σέντρα στο "Λουζνίκι" το θερμόμετρο δείχνει λίγο πάνω από τους -15 βαθμούς. Κελσίου.

14/02/2012 • 10:44

06/11/2018 • 16:34