Ο Όστιν Ρίβερς αναμένεται να αποτελέσει παρελθόν για τους Φοίνιξ Σανς, καθώς δεν υπολογίζεται για το υπόλοιπο της εφετινής σεζόν.

14/12/2018 • 08:32
    Σπερς-Σανς
    12/12/2018 • 07:36

Το αφιέρωμα των Σπερς στων Φορμπς (video)

Οι Σαν Αντόνιο Σπερς δημιούργησαν ένα βίντεο αφιέρωμα στον Μπριν Φορμπς, με αφορμή τους 24 πόντους και τα έντεκα ριμπάουντ που σημείωσε στον αγώνα με τους Φοίνιξ Σανς. Αυτό ήταν το πρώτο double double στην καριέρα του παίκτη των “σπιρουνιών”.

Ο Λαμάρκους Άλντριτς
    12/12/2018 • 07:04

Ήταν ασταμάτητος στο πρώτο ημίχρονο (video)

Ο Λαμάρκους Άλντριτς σημείωσε 14 πόντους στο πρώτο ημίχρονο, στο οποίο η άμυνα των Φοίνιξ Σάνς αντιμετώπισε πολλά προβλήματα στο μαρκάρισμά του. Ο παίκτης των Σαν Αντόνιο Σπερς σημείωσε συνολικά 18 πόντους στη νίκη 111-86 της ομάδας του στη συγκεκριμένη αναμέτρηση.

Πήραν το θρίλερ οι Κλίπερς

Οι Λος Άντζελες Κλίπερς επικράτησαν 123-119 στην παράταση των Φοίνιξ Σανς, εκτός έδρας και έφτασαν τις 17 νίκες στην κανονική περίοδο.

Το Ντιτρόιτ "έκαψε" τους ήλιους

Οι Πίστονς επικράτησαν του Φίνιξ με 118-107 σε ένα παιχνίδι που κυριάρχησαν ο Ντράμον και ο Τζάκσον με 19 πόντους έκαστος. Από την άλλη ο Μπούκερ είχε 37 πόντους, αλλά δεν μπορούσε μόνος του.

Ο Κρις Μίντλετον
    24/11/2018 • 09:36

Το εκπρόθεσμο τρίποντο του Μίντλετον (video)

Ο Κρις Μίντελτον ευστόχησε από τη γραμμή των τριών πόντων στο σουτ νίκη που επιχείρησαν οι Μιλγουόκι Μπακς στο ματς με τους Φοίνιξ Σανς, όμως το καλάθι που σημείωσε δεν μέτρησαν.

11/12/2018 • 16:23