ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
    31/01/2019 • 06:38
    Ο Νίκολα Τζόκιτς
    29/01/2019 • 07:04

Η επιστροφή των Νάγκετς στο Μέμφις (video)

Οι Ντένβερ Νάγκετς είχαν βρεθεί πίσω στο σκορ ακόμα και με 25 πόντους, στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τους Μέμφις Γκρίζλις, όμως κατάφεραν να γυρίσουν το ματς.

Με Γουόκερ οι Χόρνετς

Έχοντας σε πολύ καλή μέρα τον Γουόκερ που πέτυχε 22 πόντους, οι Χόρνετς επικράτησαν με 118-107 μέσα στην έδρα των Γκρίζλις.

Ο Μαρκ Γκασόλ
    23/01/2019 • 07:44

Προς ανταλλαγή ο Γκασόλ

Οι Μέμφις Γκρίζλις θέλουν να προχωρήσουν σε αλλαγές στο ρόστερ τους εν όψει του υπολοίπου της εφετινής σεζόν, αλλά κυρίως εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου και αναζητούν προτάσεις, για την παραχώρηση του Μαρκ Γκάσόλ.

Ανεβάζει στροφές ο Ίρβινγκ (video)

Ο Κάιρι Ίρβινγκ σημείωσε double double με 38 πόντους και έντεκα ασίστ στην εντός έδρας νίκη 122-116 των Μπόστον Σέλτικς επί των Μέμφις Γκρίζλις, η οποία ήταν η 27η εφετινή για την ομάδα του.

Ο Κάιρι Έρβινγκ
    19/01/2019 • 02:37

Όμορφα και απλά (video)

Οι Σέλτικς αντιμετωπίζουν στη Βοστόνη τους Γκρίζλις και στην πρώτη περίοδο ο Κάιρι Έρβιγκ έχει κέφια και συνεχίζει από εκεί που τελείωσε με τους Ράπτορς.Εύκολο τρίποντο για τον Μάρκους Σμαρτ μετά την ασίστ του ηγέτη της ομάδας του Μπραντ Στίβενς.

Άλλη μία νίκη για τους Μπακς.
    17/01/2019 • 06:28

Aκάθεκτοι Γιάννης και Μπακς! (video)

Με τον Γιάννη Αντετοκούνμπο να κάνει άλλο ένα πολύ καλό παιχνίδι, οι Μιλγουόκι Μπακς συνέχισαν με νίκη κερδίζοντας με 111-101 τους Γκρίζλις μέσα στο Μέμφις!

Ο Τζέιμς Χάρντεν
    15/01/2019 • 06:24

Η εντυπωσιακή εμφάνιση του Χάρντεν (video)

Ο Τζέιμς Χάρντεν σημείωσε 57 πόντους στην εντός έδρας νίκη 112-94 των Χιούστον Ρόκετς επί των Μέμφιις Γκρίζλις, σκοράροντας τους 36 από αυτούς στο πρώτο ημίχρονο.

15/01/2019 • 06:16