ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Άτυχος στάθηκε ο Γιουσούφ Νούρκιτς, καθώς θα χάσει το υπόλοιπο της εφετινής σεζόν, μετά τον τραυματισμό του στην αναμέτρηση των Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς με τους Μπρούκλιν Νετς.

26/03/2019 • 07:44
    Ο Ντάμιαν Λίλαρντ
    26/03/2019 • 07:28

Ο Λίλαρντ έδωσε τη νίκη στους Μπλέιζερς (video)

Ο Ντάμιεν Λίλαρντ ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής των Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς στην εντός έδρας νίκη 148-144 επί των Μπρούκλιν Νετς, μετά από δυο παρατάσεις. Ο παίκτης των γηπεδούχων σημείωσε double double με 31 πόντους και δώδεκα ασίστ.

24/03/2019 • 07:44
    Nίκη για τους Μπλέιζερς.
    21/03/2019 • 07:16

Bήμα πλέι - οφ για Μπλέιζερς

Οι Μπλέιζερς νίκησαν με 126-118 εντός έδρας τους Μάβερικς και πλησίασαν τις θέσεις των πλέι - οφ στην Δυτική Περιφέρεια.

19/03/2019 • 07:36
    Ο Ντε Μαρ Ντε Ρόζαν
    17/03/2019 • 08:00

Σε εξαιρετική κατάσταση τα “σπιρούνια” (video)

Οι Σαν Αντόνιο Σπερς συνεχίζουν τις εντυπωσιακές εμφανίσεις τους το τελευταίο διάστημα και μετά το 108-103 επί των Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς, έφτασαν τις οκτώ σερί νίκες στην κανονική περίοδο.

Oι Μπλέιζερς πέρασαν από τη Νέα Ορλεάνη.
    16/03/2019 • 07:35
    Ο Σι Τζέι Μακ Κόλουμ
    13/03/2019 • 07:51

Μια ομάδα μόνος του στην τελευταία περίοδο (video)

Ο Σι Τζέι Μακ Κόλουμ σημείωσε 23 από τους συνολικά 35 πόντους του στην τελευταία περίοδο της αναμέτρησης των Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλείζερς με τους Λος Άντζελες Κλίπερς, οδηγώντας την ομάδα του στη νίκη 125-104.

10/03/2019 • 08:55
    Νίκη-θρίλερ για Οκλαχόμα.
    08/03/2019 • 08:51

Πήρε το θρίλερ η Οκλαχόμα

Η Οκλαχόμα πέρασε από το Πόρτλαντ και το ξεπέρασε στην κατάταξη της Δύσης, μετά από ένα δραματικό ματς που κρίθηκε στην παράταση με 129-121.

Mεγάλη βραδιά για Κόνλεϊ.
    06/03/2019 • 07:45

Bραδιά καριέρας για Κόνλεϊ

Ο Μάικ Κόνλεϊ στην καλύτερη βραδιά της καριέρας του πέτυχε 40 πόντους, οδηγώντας τους Γκρίζλις σε εντός έδρας νίκη με 120-111 επί των Μπλέιζερς.

Ο Ρόντνεϊ Χουντ
    04/03/2019 • 06:24

Φανταστικός στο δεύτερο ημίχρονο ο Χουντ (video)

Ο Ρόντνεϊ Χουντ σημείωσε 27 πόντους στο δεύτερο ημίχρονο και από τους αυτούς τους 21 στην τέταρτη περίοδο και οδήγησε τους Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς στη νίκη 118-108 επί των Σάρλοτ Χόρνετς, εκτός έδρας.