ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
  • 1936
1936
03/06/2014 • 19:00

Δεν επικυρώθηκε η βαθμολογία, στον «αέρα» το μπαράζ

Ο αγώνας Ηρακλής Ψαχνών-Νίκη Βόλου κρίθηκε «ύποπτος» από την ΟΥΕΦΑ, με αποτέλεσμα στο Διοικητικό Συμβούλιο της Φούτμπολ Λιγκ την Τρίτη (3/6) να μην επικυρωθεί η βαθμολογία των πλέι οφ της δεύτερης κατηγορίας κάτι που θέτει εν αμφιβόλω τη διεξαγωγή του μπαράζ του Ολυμπιακού Βόλου με τη Skoda Ξάνθη.

01/06/2014 • 20:15

Μοιρασιά στον Ταύρο

Ισόπαλοι χωρίς σκορ αναδείχθηκαν Φωστήρας και Ηρακλής Ψαχνών στο τελευταίο παιχνίδι των πλέι οφ της Football League.

27/05/2014 • 19:13

Τέσσερις απουσίες στα Ψαχνά

Ο Ηρακλής Ψαχνών κοντράρεται με τη Νίκη Βόλου σε ένα ιδιαίτερα κρίσιμο παιχνίδι αλλά η προετοιμασία της ομάδας της Εύβοιας ολοκληρώθηκε με απρόοπτα.

24/05/2014 • 19:56

Λυτρώθηκε στις καθυστερήσεις!

Η Κέρκυρα μπορεί να αγωνιζόταν από το 55ο λεπτό με δέκα παίκτες ωστόσο κατάφερε να πάρει σπουδαία νίκη κόντρα στον Ηρακλή Ψαχνών με 2-1 παραμένοντας έτσι στην κορυφή της βαθμολογίας.

23/05/2014 • 19:45

Δύο μέσα, δύο έξω

Ο Θωμάς Γράφας μετράει τόσο επιστροφές όσο και απουσίες στην προσεχή αναμέτρηση με την Κέρκυρα.

19/05/2014 • 19:55
17/05/2014 • 19:52

Χωρίς δύο στο Βόλο

Ο Ηρακλής Ψαχνών θέλει να δώσει συνέχεια στα θετικά αποτελέσματα μετά και τη νίκη επί του Αιγινιακού αλλά ο Θωμάς Γράφας δεν θα έχει στη διάθεσή του τους Παληγεώργο και Κρητικό στην προσεχή αναμέτρηση στο Βόλο.

14/05/2014 • 19:04

Ένα βήμα πιο κοντά τα Ψαχνά

Σπουδαία νίκη στην προσπάθεια που κάνει για άνοδο στη Σούπερ Λιγκ πέτυχε ο Ηρακλής Ψαχνών, ο οποίος επικράτησε 2-0 του Αιγινιακού για τη 10η αγωνιστική των πλέι οφ της Football League.

11/05/2014 • 17:23

Γκέλα ολκής για τον Ηρακλή

Ως το 81΄ ο Ηρακλής Θεσσαλονίκης κρατούσε σπουδαία νίκη, που θα του έδινε παραπάνω πιθανότητες για την άνοδο στη Σούπερ Λίγκα, γνώρισε την ισοφάριση, όμως, από τα Ψαχνά και με το τελικό 1-1 έμεινε πίσω στη διεκδίκηση αυτού του στόχου.

10/05/2014 • 18:14

Μετρά απουσίες αλλά και επιστροφές

Ο Ηρακλής Ψαχνών κοντράρεται με τον Ηρακλή στο Καυτανζόγλειο για την ένατη αγωνιστική των play offs της Football League με τους Ευβοιώτες να μετράνε τόσο απουσίες όσο και επιστροφές.

07/05/2014 • 17:42

Σε τροχιά ανόδου τα Χανιά

Το γκολ του Πάγκαλου στο 3ο και τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων χάρισε τη σημαντική νίκη (2-1) στα Χανιά στον εκτός έδρας αγώνα με τον Ηρακλή Ψαχνών στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής των πλέι οφ της Φούτμπολ Λιγκ.

04/05/2014 • 20:53
28/04/2014 • 22:02
27/04/2014 • 18:04

Έ-χ-ασαν έδαφος Ψαχνά και Κέρκυρα

Ηρακλής και Κέρκυρα έμειναν στο ισόπαλο 1-1 στα Ψαχνά για την πέμπτη αγωνιστική των πλέι οφ της Football League και έχασαν την ευκαιρία να προσπεράσουν τη Νίκη Βόλου που κοντράρεται με τον Φωστήρα.

17/04/2014 • 20:08

Έκανε σεφτέ ο Φωστήρας, στο τέλος το «Χ» τα Ψαχνά

Με πέναλτι του Πατσατζόγλου στο 81΄ η ομάδα της Εύβοιας πήρε την ισοπαλία, με 1-1, εκτός έδρας από τον Αιγινιακό και διατήρησε το αήττητό της στερώντας από τους γηπεδούχους τη βαθμολογική άνοδο. Πρώτοι βαθμοί στα πλέι οφ της Φούτμπολ Λιγκ για τον Φωστήρα, 1-0 τον Ολυμπιακό Βόλου.