02/12/2018 • 09:11
Ο Γκόρντον Χέιγουορντ
02/12/2018 • 09:03

Μπουγέλωσαν τον Χέιγουροντ οι Σέλτικς (video)

Ο Γκόρντον Χέιγουορντ ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής στη νίκη 118-109 των Μπόστον Σέλτικς επί των Μινεσότα Τίμπεργουλβς και μετά το τέλος του αγώνα τον περίμενε μια ψυχρολουσία.

O Γκόρντον Χέιγουορντ
02/12/2018 • 08:55
02/12/2018 • 08:48

Πέρασαν από τη Μινεσότα οι «Κέλτες» (photo)

Οι Μπόστον Σέλτικς επικράτησαν 118-109 των Μινεσότα Τίμπεργουλβς, με τον Γκόρντον Χέιγουορντ να πραγματοποιεί εξαιρετική εμφάνιση και να δείχνει πως έχει αφήσει πίσω του τον τραυματισμό, που τον ταλαιπώρησε την περσινή σεζόν.

Κορυφαίος για τους νικητές ο Έρβινγκ
01/12/2018 • 04:16

Άνετα οι Σέλτικς 128-95 τους Καβαλίερς (videoς)

Οι Μπόστον Σέλτικς δεν συνάντησαν δυσκολίες απέναντι στο αδύναμο Κλίβελαντ που χωρίς τον Λεμπρόν παραπαίει.Οι Κέλτες πέτυχαν τη 12η νίκη τους σε 22 αγώνες, ενώ οι Καβαλάρηδες συμπλήρωσαν 17 ήττες σε 21 παιχνίδια έχοντας το χειρότερο ρεκόρ μαζί με το Φοίνιξ σε ολόκληρο το NBA με μόλις 4 νίκες.

Σπουδαία νίκη των Νικς (φωτογραφία αρχείου)
22/11/2018 • 05:21
Τεράστια εμφάνιση από τον Κέμπα!
20/11/2018 • 04:28
Ο Τζέιλεν Μπράουν
18/11/2018 • 02:15

Ισότητα και πολύ χρώμα! (pics)

Οι Μπόστον Σέλτικς αντιμετωπίζουν τους Γιούτα Τζαζ μία μέρα μετά την νίκη τους στη παράταση κόντρα στους Τόροντο Ράπτορς. Τζέισον Τέιτουμ, Τζέιλεν Μπράουν,Μάρκους Μόρις και Κάιρι Έρβινγκ διάλεξαν ειδικά παπούτσια για την αποψινή μάχη!

17/11/2018 • 09:36

Ανεβάζει στροφές ο Ίρβινγκ (video)

Ο Κάιρι Ίρβινγκ σημείωσε 40 πόντους και μάζεψε δέκα ριμπάουντ, σημειώνοντας double double στη νίκη 123-116 των Μπόστον Σέλτικς επί των Τορόντο Ράπτορς, εντός έδρας.

Κάρφωμα Λεμπρόν Τζέιμς, Λέικερς - Χοκς
12/11/2018 • 09:57
09/11/2018 • 12:16

Στην κορυφή του Top 5 ο Μπράουν (video)

Ο Τζεϊλέν Μπράουν βρέθηκε στην κορυφή του Top 5 των καλύτερων φάσεων με το κάρφωμά του στην αναμέτρηση των Μπόστον Σέλτικς με τους Φοίνιξ Σανς.

Σανς-Σέλτικς
09/11/2018 • 10:08

Η ανατροπή των «Κελτών» στην Αριζόνα (video)

Αν και βρέθηκαν να χάνουν ακόμα και με 22 πόντους διαφορά, οι Μπόστον Σέλτικς κατάφεραν να στείλουν το ματς στην παράταση και τελικά να πάρουν τη νίκη 116-109 επί των Φοίνιξ Σανς.

06/11/2018 • 11:20

Ο Μάρεϊ έκανε έξαλλο τον Ίρβινγκ (video)

Ο Κάιρι Ίρβινγκ έγινε έξαλλος με τον Τζαμάλ Μάρεϊ, όταν αυτός προσπάθησε να σκοράρει έξω από τη γραμμή των τριών πόντων, στην τελευταία επίθεση της αναμέτρησης των Ντένβερ Νάγκετς με τους Μπόστον Σέλτικς (115-107).