ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Νίκη Αιγινίου
    Δημητριάδης
    07/12/2017 • 20:17

MVP ο Δημητριάδης

Ο πασαδόρος της Νίκης Αιγινίου, Μανώλης Δημητριάδης, αναδείχτηκε πολυτιμότερος αθλητής (MVP) της 6ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α1 Ανδρών.

Κηφισιά-Νίκη
    02/12/2017 • 23:45

Σούπερ νίκη για τη Νίκη, 3-1 στην Κηφισιά

Με πέντε παίκτες να έχουν διψήφιο αριθμό πόντων και με μαέστρο τον Δημητριάδη η Νίκη Αιγινίου πανηγύρισε στην Κηφισιά την τρίτη της νίκη στο πρωτάθλημα, δεύτερη εκτός έδρας αλλά και πρώτο τρίποντο.

Ολυμπιακός
    18/11/2017 • 21:45

"Όργια" στο Ρέντη από Μπέμε, Αλεξίεφ

Με τον Γερμανό Μπέμε να έχει 11/12 επιθέσεις, 4 πόντους από μπλοκ και 2 άσσους και τον Αλεξίεφ 70% άριστες υποδοχές και 82% αποτελεσματικότητα (14/17 τελειωμένες επιθέσεις) αλλά και έναν άσσο ο Ολυμπιακός νίκησε 3-0 (25-16, 25-15, 25-21) τη Νίκη Αιγινίου και είναι η μοναδική ομάδα που συνεχίζει αήττητη και χωρίς απώλειες σετ στο πρωτάθλημα Volley League.

Νίκη Αιγινίου-Παναθηναϊκός
    04/11/2017 • 23:05
    Φοίνικας Σύρου-Νίκη Αιγινίου
    29/10/2017 • 21:48

Άνετα ο Φοίνικας την αποδεκατισμένη Νίκη

Με το μυαλό στην Δευτεριάτικη απόφαση της ΕΣΑΠ για την παρουσία του ή όχι στο φάιναλ φορ του Λιγκ Καπ, ο Φοίνικας δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει σε 76 λεπτά 3-0 σετ (25-15, 25-15, 25-19) την αποδεκατισμένη Νίκη Αιγινίου που αγωνίστηκε χωρίς 3 παίκτες.

Δημητριάδης
    10/07/2017 • 22:50
    Ορεστιάδα
    08/02/2017 • 23:43

Έτοιμη για φάιναλ φορ η Ορεστιάδα

Την ευκαιρία να ξαναμπεί σε τελική φάση Κυπέλλου μετά από 24 χρόνια (το 1993 είχε χάσει στον τελικό από τον Ολυμπιακό στο Αλεξάνδρειο) θα έχει η Ορεστιάδα η οποία επικράτησε με 3-0 σετ (25-17, 25-23, 25-15) της Νίκης στο Αιγιίνιο. Οι "ακρίτες" θα διεκδικήσουν την επιστροφή της σε φάιναλ φορ Κυπέλλου στον εντός έδρας αγώνα που θα δώσουν με την Κύζικο.

29/03/2015 • 23:17

Πανερυθραϊκός ο τέταρτος της παρέας

Η ομάδα της Ερυθραίας θα συμπληρώσει το παζλ των τεσσάρων ομάδων που το τριήμερο 3 με 5 Απριλίου θα διεκδικήσουν τα δύο εισιτήρια ανόδου στην Volleyleague.

27/04/2014 • 23:04

Στην Α2 η Παναχαϊκή, 3-1 τη Νίκη

Δεν μπόρεσε να πανηγυρίσει την τελευταία της νίκη στην Volleyleague η Παναχαϊκή η οποία νίκησε μεν τη Νίκη Αιγινίου με 3-1 σετ (25-19, 21-25, 25-23, 25-21) αλλά του χρόνου θα ξαναπαίξει μαζί της στην Α2.

24/04/2014 • 23:24
      16/04/2014 • 23:32

Τρίποντο για τον ΠΑΟ, 3-1 τη Νίκη

Στην πρώτη θέση της βαθμολογίας των πλέι άουτ με δύο βαθμούς διαφορά από τον δεύτερο Άρη και τρεις από την Τρίτη Παναχαϊκή βρίσκεται ο Παναθηναϊκό μετά τη νίκη με 3-1 σετ (25-20, 25-21, 20-25, 25-20) επί της Νίκης Αιγινίου που πλέον έχει μόνο μαθηματικές ελπίδες για την παραμονή της.

12/04/2014 • 22:56

Δύο στα δύο η Παναχαϊκή, 3-2 στο Αιγίνιο

Την δεύτερη της συνεχόμενη νίκη στα play out πανηγύρισε η Παναχαϊκή στο Αιγίνιο επικρατώντας 3-2 σετ (23-25, 27-25, 25-22, 23-25, 15-9) της γηπεδούχου Νίκης που μένοντας στους 18 βαθμούς και στην τελευταία θέση έχει πλέον μόνο μαθηματικές ελπίδες για την παραμονή της στα σαλόνια.

09/04/2014 • 22:43

Άρης by Φίνος, 3-1 τη Νίκη

Το χειμωνιάτικο λάθος της διοίκησης του Άρη επιβεβαίωσαν με τον πλέον επιβλητικό τρόπο οι «κιτρινόμαυροι» παίκτες με την εντός έδρας νίκη τους με 3-1 σετ (25-21, 22-25, 25-16, 25-22) επί της Νίκης Αιγινίου στην πρεμιέρα των πλέι άουτ στην Volleyleague ΟΠΑΠ.

05/04/2014 • 23:41

Διπλό του Φοίνικα στο Αιγίνιο (video)

Με νίκη στο Αιγινίο με 3-0 σετ (26-24, 25-23, 25-19) ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις του στην κανονική περίοδο ο Φοίνικας και με την 4η θέση της κανονικής περιόδου θα αντιμετωπίσει στα ημιτελικά τον Ολυμπιακό με την ομάδα του Πειραιά να έχει πλεονέκτημα έδρας.

29/03/2014 • 23:32

Δεύτερο θαύμα της Νίκης, 3-2 στη Λαμία (video)

Τα... θαύματα της Νίκης Αιγινίου στο φινάλε της Volleyleague συνεχίζονται. Μετά την εντός έδρας νίκη επί του Εθνικού ήρθε μια ακόμη επιτυχία, αυτή τη φορά στη Λαμία επί της τοπικής ομάδας να ανεβάσει ακόμη περισσότερο τις μετοχές της ομάδας από το Αιγίνιο.

19/09/2018 • 10:52