ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+31 (546) 817 070
Άγιαξ-Χέρακλες
26/02/2017 • 19:52

«Ξεκόλλησε» στο β’ ο Άγιαξ

Μετά το ισόπαλο πρώτο ημίχρονο, ο Άγιαξ ανέβασε στροφές μετά το 50’ και έφτασε στη νίκη με 4-1 κόντρα στη Χέρακλες.

Τβέντε
20/01/2017 • 23:08

Νίκη... Ευρώπης η Τβέντε

Η Τβέντε επικράτησε 1-0 της Χέρακλες στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 19ης αγωνιστικής του Ολλανδικού πρωταθλήματος, επέστρεψε στα νικηφόρα αποτελέσματα και μπήκε στην πρώτη επτάδα που οδηγεί στις Ευρωπαϊκές διοργανώσεις.

Χέρενφεν
23/10/2016 • 21:00

Παρέμεινε στα ψηλά η Χέρενφεν

Στην τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα στην Ολλανδία παρέμεινε η Χέρενφεν που έδωσε συνέχεια στο πολύ καλό της ξεκίνημα, επικρατώντας 3-1 της Χέρακλες.

Άγιαξ - Χέρακλες
18/09/2016 • 20:02

Συνέχεια με νίκη ο Άγιαξ

Μετά το «διπλό» στη «Λεωφόρο» επί του Παναθηναϊκού για το Europa League, ο Άγιαξ πέρασε και από το Άλμελο, όπου επικράτησε 2-0 της Χέρακλες για την 6η αγωνιστική της Eredivisie.

Άλλη μία νίκη για την Φέγενορντ.
21/08/2016 • 19:49

Απόλυτη Φέγενορντ!

Η Φέγενορντ συνέχισε το εντυπωσιακό ξεκίνημά της στην ολλανδική Eredivisie, κάνοντας το τρία στα τρία με νίκη 1-0 στην έδρα της Χέρακλες Αλμέλο.

Κακή εκτίμηση από τον Κώστας Λάμπρου στο πρώτο γκολ της Χέρακλες
14/08/2016 • 16:52

Εύκολα η Χέρακλες...

Με τον τερματοφύλακα της Βίλεμ, Κώστα Λάμπρου, να πραγματοποιεί κακή εμφάνιση, η Χέρακλες δεν δυσκολεύτηκε να νικήσει με 3-1 και να αφήσει την αντίπαλό της χωρίς βαθμους και τη δεύτερη αγωνιστική.

Ο Μπαραζίτε της Ουτρέχτης μονομαχεί με τον Μπρουνς της Χέρακλες
22/05/2016 • 17:48

Βγήκε Ευρώπη ο... Ηρακλής!

Παίζοντας έξυπνα, η Χέρακλες νίκησε στο "Χάλχενβααρντ" με 2-0 την ουτρέχτη και για πρώτη φορά στην ιστορία της εξασφάλισε ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο. Οι γηπεδούχοι ίσως ήταν επηρεασμένοι και από την απαγόρευση να αγωνιστούν στην Ευρώπη που τους επιβλήθηκε παραμονή της αναμέτρησης!

15/05/2016 • 16:12

Πέντε ροπαλιές από τη Χέρακλες

Η Χέρακλες συνέτριψε 5-1 την Χρόνινχεν στην παράταση και προκρίθηκε πανηγυρικά στον τελικό των πλέι οφ για μια θέση στο Γιουρόπα Λιγκ.

Οι ποδοσφαιριστές του Άγιαξ πανηγυρίζουν
20/04/2016 • 23:38
Ο Κρίστιαν Σάντος της Ναϊμέγκεν
06/03/2016 • 16:19

Αλμα πλέι οφ για τη Ναϊμέγκεν

Στο ματς Ναιμέγκεν - Χέρακλες αναμετρήθηκαν δυο ντεφορμέ ομάδες, αλλά τελικά οι γηπεδούχοι πήραν τη νίκη με γκολ που σημειώθηκε δυο λεπτά πριν το τέλος. Με το τρίποντο ανέβηκαν σε θέση πλέι οφ, ενώ βγήκαν από αυτό το γκρουπ οι φιλοξενούμενοι.

Ο Ρίντελ Πέπον της Ρόντα
28/02/2016 • 15:48

Χέρακλες - Ρόντα 0-5!

Οταν η πέμπτη της βαθμολογίας υποδέχεται τη 15η και το σκορ έρχεται 0-5, αν μη τι άλλο έχουμε να κάνουμε με ένα μη συνηθισμένο γεγονός. Αυτό συνέβη στο Χέρακλες - Ρόντα...

Αϊντχόφεν-Χέρακλες
20/02/2016 • 11:37

Το Αϊντχόφεν-Χέρακλες στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση της Αϊντχόφεν με τη Χέρακλες, για την 24η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος (20:45).

Άγιαξ Χέρακλες
26/01/2016 • 10:16

To Άγιαξ - Χέρακλες στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming, από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση του Άγιαξ με την Χέρακλες για τη 20ή αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος (21:45).

Οι παίκτες της Τβέντε
16/01/2016 • 00:07

Ξέσπασε η Τβέντε

Μετά τη «βαριά» ήττα από τη Φίτεσε, η Τβέντε επέστρεψε στις νίκες, επικρατώντας 4-0 της Χέρακλες.

Γήπεδο Χέρακλες
16/12/2015 • 23:50

Πρόκριση για την PSV

Η Αϊντχόφεν επικράτησε, με 3-2, στο Άλμελο της Χέρακλες και πέρασε στους «8» του Κυπέλλου Ολλανδίας.