ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
"Καθάρισε" ο αρχηγός
30/09/2018 • 19:58

"Καθάρισε" ο αρχηγός (video)

Με λυτρωτή τον αρχηγό της, Ρόμπιν Φαν Πέρσι η Φέγενορντ πέτυχε νίκη-ανατροπή επί της Φίτεσε επικρατώντας 2-1 στο Ρότερνταμ για την 7η αγωνιστική του Ολλανδικού πρωταθλήματος.

Ευχάριστη έκπληξη η Χέρακλες
16/09/2018 • 22:31

Βροχή τα γκολ στην Ολλανδία

Συνεχίζει να ''αρέσει'' η Χέρακλες, από κοντά και η Φίτεσε, έπαιξε αλλαγή ο Λάζαρος Λάμπρου στη νίκη της Φορτούνα Σιτάρντ στην έδρα της Μπρέντα.

Eύκολη νίκη για τον Άγιαξ.
02/09/2018 • 15:21
Ο Μάρτιν Όντεγκαρντ
21/08/2018 • 20:11

Δανεικός στην Φίτεσε ο Όντεγκαρντ

Για 2η συνεχόμενη σεζόν ο Μάρτιν Όντεγκαρντ θα αγωνίζεται στην Eredivisie, αυτή τη φορά υπό τις εντολές του Λεονίντ Σλούτσκι, νέου τεχνικού της Φίτεσε.

Χέρενφεν-Φίτεσε
19/08/2018 • 19:56

Δεν μπόρεσαν το 2/2

Χέρενφεν και Φίτεσε έμειναν στο 1-1 για τη 2η αγωνιστική στην Ολλανδία, χάνοντας την ευκαιρία να κάνουν το 2/2 στο ξεκίνημα της σεζόν.

Τα γενέθλια του Ντιαρά (video)

Σαν σήμερα το 1981 γεννήθηκε στο Μάλι ο Μαχαμαντού Ντιαρά, ο οποίος ξεκίνησε την καριέρα του στον ΟΦΗ και έμελλε να φτάσει μέχρι την Ρεάλ Μαδρίτης.

Τελάντερ
17/05/2018 • 23:05
Για 3η φορά υποδέχεται φέτος η Μονπελιέ τη Λιόν, Στο Λιγκ καπ νίκησε με 4-1 ενώ για το κύπελλο έχασε με 1-2
04/03/2018 • 07:49
Φιτέσε
11/02/2018 • 17:44

Aνατροπή και νίκη επί της Φέγενορντ η Φιτέσε (video)

Παρότι έμεινε πίσω στο σκορ στο 21ο λεπτό η Φιτέσε έφτασε στη νίκη απέναντι στη Φέγενορντ με τελικό σκορ 3-1, στο ματς της 23ης αγωνιστικής που έφερε αντιμέτωπες την περυσινή πρωταθλήτρια και την περυσινή κυπελλούχο Ολλανδίας. Αυτή ήταν μάλιστα η πρώτη νίκη της Φιτέσε στο Άρνεμ με αντίπαλο τη Φέγενορντ μετά το Σεπτέμβριο του 2012.

Φίτεσε, πανηγυρική
02/02/2018 • 23:38

«Καθάρισε» από νωρίς

Η Φίτεσε πέτυχε δύο γκολ από το πρώτο ημίχρονο και το 2-0 ήταν αρκετό να της χαρίσει τη νίκη επί της Χρόνινχεν.

Αϊντχόφεν-Φίτεσε
23/12/2017 • 23:05

Δύσκολη νίκη για Αϊντχόφεν (video)

Η Αϊντχόφεν είναι η πρωταθλήτρια χειμώνα στην Ολλανδία επικρατώντας στο τελευταίο παιχνίδι για το 2017 της Φιτέσε με σκορ 2-1. Ήταν η 18η εντός έδρας νίκη σε ισάριθμα ματς για την ομάδα του Κοκού μέσα στο 2017.

Η Φίτεσε είχε τις περισσότερες ευκαιρίες, όμως η Βίλεμ κρατούσε τη νίκη ως το 88ο λεπτό στο Άρνεμ
13/12/2017 • 21:34

Ισοπαλία 2-2 στο Άρνεμ για Φίτεσε και Βίλεμ

Η Βίλεμ όχι μόνον έδειξε πως είναι φέτος μια ομάδα εντελώς απρόβλεπτη, κυρίως στα δύσκολα, αλλά και πως αυτή την εποχή με την παραγωγικότητά της μπορεί να πάρει πολλά απέναντι σε προβληματικές άμυνες.

Φέγενορντ
02/12/2017 • 23:55

Νίκη από νωρίς για Φέγενορντ (video)

Ένα γκολ του Γιόργκενσεν από το 9ο λεπτό, αποδείχθηκε τελικά αρκετό για τη Φέγενορντ, προκειμένου να φτάσει στη νίκη με 1-0 επί της Φίτεσε για τη 14η αγωνιστική στην Ολλανδία.