ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Netherlands
+31 (38) 453 4948
16/08/2019 • 23:39

Άνετα η Φιτέσε

Στην κορυφή της Eredivisie βρίσκεται προσωρινά η Φιτέσε μετά την εντός έδρας νίκη της επί της Τσβόλε με 3-0.

Δεύτερη νίκη με ανατροπή για την Ουτρέχτη
11/08/2019 • 19:36

Με ανατροπή η Ουτρέχτη

Όπως και την πρώτη αγωνιστική, έτσι και τη δεύτερη η Ουτρέχτη βρέθηκε πίσω στο σκορ, ωστόσο επιβλήθηκε με 2-1 της Ζβόλε για να φτάσει τις δύο νίκες στην Eredivisie.

Άνετη νίκη για την πρωταθλήτρια Ολλανδίας
04/04/2019 • 21:43
Ο Εχιζίμπουε
17/03/2019 • 21:02

Νίκη παραμονής για την Τσβόλε

Σημαντική νίκη στην προσπάθεια που κάνει για παραμονή στην κατηγορία, πανηγύρισε εκτός έδρας η Τσβόλε, επικρατώντας της Εξέλσιορ με 2-0.

Ισόπαλες με το απίστευτο σκορ 5-5 έμειναν στον πρώτο γύρο η Άστον Βίλα με την Νόττιγχαμ
13/03/2019 • 07:11

Ποδοσφαιρικό "Game of thrones" σε Μόναχο, Βαρκελώνη και Νόττιγχαμ

Στις λεπτομέρειες μπορεί να κριθούν οι αναμετρήσεις του Μονάχου του Νόττιγχαμ και του Μίντλεσμπρο με δεδομένη της ικανότητα των φιλοξενούμενων (Λίβερπουλ, Άστον Βίλα, Πρέστον) να διεκδικήσουν επί ίσοις όροις τη νίκη

Ο Σταμ διάδοχος του Φαν Μπρόνκχορστ.
06/03/2019 • 12:39

Υπέγραψε για δύο χρόνια ο Σταμ

Ο Γιάαπ Σταμ θα είναι ο νέος προπονητής της Φέγενορτ από το καλοκαίρι. Οι άνθρωποι της ολλανδικής ομάδας, ήρθαν σε συμφωνία με τον 46χρονο τεχνικό, που στην παρούσα φάση βρίσκεται στον πάγκο της Τσβόλε.

Τσβόλε - Φέγενορντ
19/01/2019 • 22:57
Η Σέλτικ έχασε στο Κιλμάρνοκ με 2-1 για τον πρώτο γύρο ενώ δεν έχει κερδίσει την "Κίλι" στα δύο τελευταία εντός έδρας ματς!
08/12/2018 • 08:16
ΟΙ παίκτες της Βίλεμ πανηγυρίζουν τη νίκη τους με 2-3 στο Τσβόλε
10/11/2018 • 00:18
Ευχάριστη έκπληξη η Χέρακλες
16/09/2018 • 22:31

Βροχή τα γκολ στην Ολλανδία

Συνεχίζει να ''αρέσει'' η Χέρακλες, από κοντά και η Φίτεσε, έπαιξε αλλαγή ο Λάζαρος Λάμπρου στη νίκη της Φορτούνα Σιτάρντ στην έδρα της Μπρέντα.

Ο Σεπ φαν ντεν Μπεργκ
07/09/2018 • 13:44

Έσπασε το ρεκόρ του Ζέεντορφ ο Φαν ντεν Μπεργκ

Ο Σεπ φαν ντεν Μπεργκ έχει αναγκάσει αρκετούς σκάουτερ από όλη την Ευρώπη να σπεύδουν να παρακολουθήσουν αγώνες της Τσβόλε. Ο 16χρονος κεντρικός αμυντικός ήταν και πάλι βασικός στην νίκη με 1-0 απέναντι στην Χρόνινχεν και έσπασε το στοιχειωμένο ρεκόρ του Κλάρενς Ζέεντορφ.

Οι παίκτες της PSV πανηγυρίζουν τη νίκη τους στο Τσβόλε
26/08/2018 • 00:14

"Σωτήρας" Ντε Γιόνγκ! (video)

Με γκολ του Λουκ Ντε Γιόνγκ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, η PSV "απέδρασε" από το Τσβόλε και πέτυχε την τρίτη της νίκη στην Eredivisie, επικρατώντας 2-1 της τοπικής ομάδας.

Το μήνυμα των παικτών της Τσβόλε στον τραυματία Ράιαν Τόμας
25/08/2018 • 23:40
Φέγενορντ, πανηγυρική
18/03/2018 • 19:41

Αγχώθηκε στο τέλος η Φέγενορντ (video)

Η Φέγενορντ πέτυχε δεύτερη διαδοχική νίκη στην Eredivisie, κάτι που δεν είχε πετύχει στα προηγούμενα δέκα παιχνίδια της, για να ανέβει στους 48 βαθμούς και να ισοβαθμήσει με την Ουτρέχτη στην τέταρτη θέση της κατάταξης. Η ομάδα του Τζιοβάνι φαν Μπρόνκχορστ επικράτησε εκτός έδρας με σκορ 4-3 της Ζβόλε σε ματς με αγχωτικό φινάλε για την ομάδα του Ρότερνταμ.

Ζβόλε-Άγιαξ
18/02/2018 • 20:26

Πλησίασε την κορυφή ο Άγιαξ (video)

Ο Άγιαξ μ’ ένα γκολ του Γιαν Κλαας Χούντελαρ στο 54ο λεπτό επικράτησε της Τσβόλε στο Μακ Παρκ με 1-0 και μείωσε στους πέντε βαθμούς τη διαφορά από την πρωτοπόρο Αϊντχόφεν.