ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+31 (38) 453 4948
Ευχάριστη έκπληξη η Χέρακλες
16/09/2018 • 22:31

Βροχή τα γκολ στην Ολλανδία

Συνεχίζει να ''αρέσει'' η Χέρακλες, από κοντά και η Φίτεσε, έπαιξε αλλαγή ο Λάζαρος Λάμπρου στη νίκη της Φορτούνα Σιτάρντ στην έδρα της Μπρέντα.

Ο Σεπ φαν ντεν Μπεργκ
07/09/2018 • 13:44

Έσπασε το ρεκόρ του Ζέεντορφ ο Φαν ντεν Μπεργκ

Ο Σεπ φαν ντεν Μπεργκ έχει αναγκάσει αρκετούς σκάουτερ από όλη την Ευρώπη να σπεύδουν να παρακολουθήσουν αγώνες της Τσβόλε. Ο 16χρονος κεντρικός αμυντικός ήταν και πάλι βασικός στην νίκη με 1-0 απέναντι στην Χρόνινχεν και έσπασε το στοιχειωμένο ρεκόρ του Κλάρενς Ζέεντορφ.

Οι παίκτες της PSV πανηγυρίζουν τη νίκη τους στο Τσβόλε
26/08/2018 • 00:14

"Σωτήρας" Ντε Γιόνγκ! (video)

Με γκολ του Λουκ Ντε Γιόνγκ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, η PSV "απέδρασε" από το Τσβόλε και πέτυχε την τρίτη της νίκη στην Eredivisie, επικρατώντας 2-1 της τοπικής ομάδας.

Το μήνυμα των παικτών της Τσβόλε στον τραυματία Ράιαν Τόμας
25/08/2018 • 23:40
Φέγενορντ, πανηγυρική
18/03/2018 • 19:41

Αγχώθηκε στο τέλος η Φέγενορντ (video)

Η Φέγενορντ πέτυχε δεύτερη διαδοχική νίκη στην Eredivisie, κάτι που δεν είχε πετύχει στα προηγούμενα δέκα παιχνίδια της, για να ανέβει στους 48 βαθμούς και να ισοβαθμήσει με την Ουτρέχτη στην τέταρτη θέση της κατάταξης. Η ομάδα του Τζιοβάνι φαν Μπρόνκχορστ επικράτησε εκτός έδρας με σκορ 4-3 της Ζβόλε σε ματς με αγχωτικό φινάλε για την ομάδα του Ρότερνταμ.

Ζβόλε-Άγιαξ
18/02/2018 • 20:26

Πλησίασε την κορυφή ο Άγιαξ (video)

Ο Άγιαξ μ’ ένα γκολ του Γιαν Κλαας Χούντελαρ στο 54ο λεπτό επικράτησε της Τσβόλε στο Μακ Παρκ με 1-0 και μείωσε στους πέντε βαθμούς τη διαφορά από την πρωτοπόρο Αϊντχόφεν.

Τσβόλε - Τβέντε
26/08/2017 • 23:40

Νίκη κορυφής η Τσβόλε

Τη δεύτερη νίκη της στη φετινή Eredivisie, που την φέρνει στην κορυφή της βαθμολογίας, πέτυχε η Τσβόλε απέναντι (2-0) στην Τβέντε.

Τβέντε - Αϊντχόφεν
07/04/2017 • 00:43

«Έμφραγμα» για Αϊντχόφεν

Η Αϊντχόφεν βρέθηκε πίσω στο σκορ, ανέτρεψε την κατάσταση, όμως στις καθυστερήσεις η Τβέντε της έκλεψε τον βαθμό (2-2) και της μείωσε τις ελπίδες για τίτλο.

Ο Κράμερ της Φέγενορντ
20/11/2016 • 19:38

Παρέμεινε πρώτη με "τριάρα"

Η Φέγενορντ επικράτησε με 3-0 της Ζβόλε, επέστρεψε στις νίκες μετά από 3 αγωνιστικές και διατηρήθηκε στην κορυφή της Ερεντιβίζιε και το +2 από τον δεύτερο Άγιαξ.

Ο Ουνάλ της Τβέντε
16/10/2016 • 15:58

Γκέλα για Τβέντε

Δυο φορές προηγήθηκε η Τβέντε στην εντός έδρας αναμέτρηση με την Τσβόλε, αλλά οι φιλοξενούμενοι βρήκαν τον τρόπο να ισοφαρίσουν ισάριθμες και να πάρουν τον έκτο τους βαθμό στο πρωτάθλημα.

Ζβόλε - Ντεν Χάαγκ
30/09/2016 • 23:01

«Σεφτέ» με ανατροπή η Ζβόλε

Την πρώτη νίκη της στο Ολλανδικό πρωτάθλημα, έστω κι αν αγχώθηκε αρκετά, πανηγύρισε η Ζβόλε, καθώς επιβλήθηκε 2-1 της Ντεν Χάαγκ στο παιχνίδι που άνοιξε την αυλαία της 8ης αγωνιστικής.

Παναθηναϊκός - Τσβόλε
20/07/2016 • 22:59

Ορεξάτος και... αγριεμένος (video)

Πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση, ο Παναθηναϊκός «φιλοδώρησε» με τέσσερα γκολ (4-0) την Τσβόλε στη «Λεωφόρο», στο τελευταίο του φιλικό προετοιμασίας και έδειξε πανέτοιμος ενόψει των αναμετρήσεων για τον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa League.

O Χακίμ Μαστούρ
15/07/2016 • 11:28
Άγιαξ-Ουτρέχτη
15/05/2016 • 18:03

Στον τελικό η Ουτρέχτη

Με το επιβλητικό 5-2 επί της Ζβόλε η Ουτρέχτη προκρίθηκε στον τελικό των πλέι οφ για μια θέση στο Γιουρόπα Λιγκ, όπου την περιμένει η Χέρακλες.

Ο Μπούι της Τσβόλε
08/04/2016 • 23:06

Τσβόλε με πάρτι Μπούι!

Ο πρώην παίκτης του Παναθηναϊκού, Ουασίμ Μπούι, πέτυχε δύο γκολ στη νίκη της ομάδας του απέναντι στη Ρόντα με 3-1 για την ολλανδική Ερντιβίζιε.

19/09/2018 • 10:52