ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΑ.Ο. ΚέρκυραΠλατανιάςΠαναθηναϊκός SuperfoodsΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+31 (50) 587 8787
Άλκμααρ
18/03/2018 • 16:00

Τρίποντο στο τέλος για Άλκμααρ

Η Άλκμααρ το πήγαινε για γκέλα με την Χρόνινγκεν , αλλά με γκολ στο 90ο λεπτό του αγώνα, πήρε τελικά τη νίκη με 3-2, για την 28η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος.

Η Μπαρτσελόνα νίκησε δύσκολα τη Βαλένθια στον πρώτο ημιτελικό. Πάντως χρειάζεται να βρει ουσία στο Μεστάγια
08/02/2018 • 08:00

Η δύναμη του Ρόττερνταμ και η αύρα του γκολ στο "Μετσάγια"

Η δυνατή έδρα της Φέγενορντ και η δεδομένη ικανότητα της Μπαρτσελόνα να σκοράρει σε ένα πιο ανοιχτό γήπεδο μας δίνουν ορισμένα καλά σημεία απόψε σε ότι αφορά τις αγορές παραγωγικότητας. Αμφίρροπα ματς με όλους να έχουν δικαίωμα στο γκολ γίνονται στο Μπριζ και τη Χάγη

Φίτεσε, πανηγυρική
02/02/2018 • 23:38

«Καθάρισε» από νωρίς

Η Φίτεσε πέτυχε δύο γκολ από το πρώτο ημίχρονο και το 2-0 ήταν αρκετό να της χαρίσει τη νίκη επί της Χρόνινχεν.

Χρόνινχεν-Φένλο
10/09/2017 • 20:17
Χρόνινχεν-Χέρενφεν
13/08/2017 • 19:54

Εντυπωσιακή ισοπαλία στην αυλαία

Χρόνινχεν και Χέρενφεν έκλεισαν με εντυπωσιακό τρόπο την πρώτη αγωνιστική στην Ολλανδία, με το τελικό 3-3 να δίνει από ένα βαθμό στις δύο ομάδες.

Φάση από τον αγώνα της Χίρενφεϊν με τη Χρόνινχεν
29/01/2017 • 16:16

Νορβηγικό 0-0 στην Ολλανδία...

Το ντέρμπι του Βορρά ανάμεσα στη Χίρενφεϊν και τη Χρόνινχεν τελείωσε ισόπαλο χωρίς τέρματα, αλλά είχε ένα αξιοπερίεργο...

Σκόραρε ο Ελ Αζουζί
11/09/2016 • 17:47
Ο Σέρχιο Παντ δεν ανησύχησε με την εκτέλεση πέναλτι του Λουκ ντε Γιονγκ
28/08/2016 • 15:47

Γκέλα για Αϊντχόφεν

Η Αϊντχόφεν που διατηρούσε το απόλυτο σε βαθμούς μέχρι αυτή την αγωνιστική, υπέστη την πρώτη της απώλεια στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Χρόνινχεν (0-0).

Νίκη για την Τβέντε.
21/08/2016 • 15:58

Θεαματική νίκη για Τβέντε

Η Τβέντε πήρε το πρώτο της τρίποντο στο ολλανδικό πρωτάθλημα, περνώντας νικηφόρα με 4-3 από την έδρα της Χρόνινχεν για την 3η Αγωνιστική.

15/05/2016 • 16:12

Πέντε ροπαλιές από τη Χέρακλες

Η Χέρακλες συνέτριψε 5-1 την Χρόνινχεν στην παράταση και προκρίθηκε πανηγυρικά στον τελικό των πλέι οφ για μια θέση στο Γιουρόπα Λιγκ.

Γκρόνιγκεν-Αϊντχόφεν
05/03/2016 • 09:37

Το Γκρόνιγκεν-Αϊντχόφεν στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr την αναμέτρηση της Γκρόνιγκεν με την Αϊντχόφεν για τη 26η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος (20:45).

Ο Γιάννης Αναστασίου
16/02/2016 • 10:41
Χρόνιγκεν-Άγιαξ
14/02/2016 • 10:09

Το Χρόνιγκεν-Άγιαξ στο Novasports.gr

Παρακολουθείστε σε live streaming από τη Web TV του Novasports.gr, την αναμέτρηση της Χρόνιγκεν με τον Άγιαξ για την 23η αγωνιστική του ολλανδικού πρωταθλήματος (13:30).

Χρόνινχεν
22/01/2016 • 22:55

Όλα μηδέν στην πρεμιέρα

Χωρίς τέρματα ολοκληρώθηκε το πρώτο ματς της 19ης αγωνιστικής στην Ολλανδία ανάμεσα σε Χρόνινχεν και Ναϊμέγκεν (0-0).

27/10/2015 • 10:49

09/05/2018 • 16:07