ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Netherlands
+31 (13) 549 0590
28/08/2015 • 23:42

Αυλαία με «διπλό»

Τους πρώτους εκτός έδρας βαθμούς και τη δεύτερη φετινή νίκη πανηγύρισε η Ναϊμέγκεν με το 1-0 επί της Μπρέντα.

12/04/2015 • 15:39
19/09/2014 • 23:26

Βίλεμ στα... χασομέρια

Με γκολ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων η Βίλεμ πήρε σπουδαίο τρίποντο κόντρα στη Μπρέντα με 2-1 στο ματς που άνοιξε την αυλαία της 6ης αγωνιστικής της Έρεντιβιζιε.

10/08/2014 • 19:57

Άνετο ξεκίνημα για Αϊντχόφεν

Νικηφόρα ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η Αϊντχόφεν στο ολλανδικό πρωτάθλημα, που πέρασε με 3-1 από την έδρα της Βίλεμ.

21/07/2014 • 20:42

Πήρε Μπεν Σαχάρ η Βίλεμ

Η «νεοφώτιστη» στη μεγάλη κατηγορία της Ολλανδίας- Βίλεμ ανακοίνωσε σήμερα την απόκτηση του Ισραηλινού Μπεν Σαχάρ για 1+1 χρόνια.

17/03/2013 • 16:08

Η Μπρέντα πήρε το ντέρμπι μίσους

Σε περίπατο μετέτρεψε η Μπρέντα το ντέρμπι μίσους με τη Βίλεμ. Οι γηπεδούχοι συνέντριψαν την αντίπαλό τους με 4-0 και πήραν εκδίκηση για την βραδινή επιδρομή οπαδών της τελευταίας (και στη βαθμολογία άλλωστε) στο γήπεδο, βάφοντας τους τοίχους και τα δοκάρια στα χρώματα της Βίλεμ!

11/08/2012 • 00:43