ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΑπόλλων ΣμύρνηςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Κικ Πίρι.
12/04/2019 • 07:45

Παίρνει Πίρι ο Άγιαξ

Ο Άγιαξ συνεχίζει την ενίσχυσή του εν' όψει καλοκαιριού και είναι κοντά στην απόκτηση του αμυντικού Κικ Πίρι από την Χιρενφέιν.

Η Αταλάντα είχε νικήσει με 2-1 στην Μπολόνια για τον πρώτο γύρο της Ιταλικής Serie A

Στο ίδιο έργο θεατές (video)

Η PSV βρέθηκε να χάνει 2-0 από την Χέρενφεϊν στο ημίχρονο αλλά κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με τον Περέϊρο και τον Μάλεν που ήρθε από τον πάγκο στις καθυστερήσεις.Ευκαιρία του Άγιαξ που παίζει με τη Βίλεμ να μειώσει στους 4.

20/01/2019 • 19:52

Σοκ στο 91' για τον Άγιαξ! (video)

Απίθανο ματς στο "Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα", με τον Άγιαξ να προηγείται τρεις φορές επί της Χέρενφεϊν και τελικά να δέχεται το γκολ της ισοφάρισης στο 91' στο τελικό 4-4! Η ομάδα του Άμστερνταμ δεν εκμεταλλεύτηκε τη γκέλα της PSV και έμεινε στη δεύτερη θέση.

Από το Χέρενφεν-Ουτρέχτη
16/12/2018 • 15:12

Διπλό και τέταρτη θέση η Ουτρέχτη

Εντυπωσιακή για ένα ημίχρονο, η Ουτρέχτη πέρασε με 3-2 από την έδρα της Χέρενφεν για τη 16η αγωνιστική στην Ολλανδία, ανακτώντας και πάλι την τέταρτη θέση στη βαθμολογία.

Άλκμαρ, απογοήτευση
28/10/2018 • 20:17

Νέα «γκέλα» για την Άλκμαρ

Συνέχεια στις κακές εμφανίσεις και τα αρνητικά αποτελέσματα στην Eredivisie έδωσε η Άλκμαρ, καθώς ηττήθηκε 3-2 στην έδρα της από τη Χέρενφεν.

Ο Σένε άνοιξε το δρόμο για τον Άγιαξ!
20/10/2018 • 23:43
Ευχάριστη έκπληξη η Χέρακλες
16/09/2018 • 22:31

Βροχή τα γκολ στην Ολλανδία

Συνεχίζει να ''αρέσει'' η Χέρακλες, από κοντά και η Φίτεσε, έπαιξε αλλαγή ο Λάζαρος Λάμπρου στη νίκη της Φορτούνα Σιτάρντ στην έδρα της Μπρέντα.

Συνεχίζει το σερί η Φέγενορντ.
26/08/2018 • 17:39

Άμυνες … για κλάματα, 5-3 η Φέγενορντ! (video)

Τα εύκολα δύσκολα έκανε η Φέγενορντ με αντίπαλο την Χέρενφεϊν, στο πλαίσο της 3ης αγωνιστικής στην Eredivisie. Προηγήθηκε με 4-0 στο «Άμπε Λένστρα», έδρα της Χέρενφεϊν, για να νικήσει τελικά με σκορ 5-3.

Ο Τόορνστρα.
26/08/2018 • 16:30

Από το...σπίτι του ο Τόορνστρα! (video)

Ο Γενς Τόορνστρα κάνει το 3-0 για την Φέγενορντ κόντρα στην Χέρενφεϊν με εκπληκτικό σουτ από μακριά, πιάνοντας τον αντίπαλο τερματοφύλακα στον ύπνο.

Χέρενφεν-Φίτεσε
19/08/2018 • 19:56

Δεν μπόρεσαν το 2/2

Χέρενφεν και Φίτεσε έμειναν στο 1-1 για τη 2η αγωνιστική στην Ολλανδία, χάνοντας την ευκαιρία να κάνουν το 2/2 στο ξεκίνημα της σεζόν.