ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Feyenoord Rotterdam
1908
Netherlands
+31 (10) 292 6888
H Σπάρτα νίκησε την Φέγενορντ στο αντίστοιχο ματς της περσινής περιόδου με σκορ 1-0
17/12/2017 • 08:00
Η Αϊντχόφεν όποτε δεν βάζει πάνω από ένα γκολ στο Γκρόνιγκεν, βγαίνει χαμένη! Πέρυσι έμεινε στο 1-1
13/12/2017 • 07:11

Ρουτίνα τα γκολ στο Ρόττερνταμ. Με μεγαλύτερη αξία σε Μπριζ, Μόναχο (video)

Το παραγωγικό κομμάτι παρουσιάζει ενδιαφέρον προσφέροντας μάλλον ασφαλείς ιδέες στο σημερινό κουπόνι από τα παιχνίδια στο Ηνωμένο Βασίλειο, την Γερμανία, την Ολλανδία και τις διοργανώσεις κυπέλλου σε Ιταλία, Βέλγιο.

Xιόνια στην Ουτρέχτη.
10/12/2017 • 18:24

«Λευκό» τοπίο στην Ουτρέχτη (video)

Το ματς Ουτρέχτης - Φέγενορντ για την Eredivisie αναβλήθηκε λόγω χιονοθύελλας. Δείτε στιγμιότυπα από τις ακραίες καιρικές συνθήκες που οδήγησαν στην αναβολή.

Φέγενορντ-Νάπολι
06/12/2017 • 23:40
Φέγενορντ
02/12/2017 • 23:55

Νίκη από νωρίς για Φέγενορντ (video)

Ένα γκολ του Γιόργκενσεν από το 9ο λεπτό, αποδείχθηκε τελικά αρκετό για τη Φέγενορντ, προκειμένου να φτάσει στη νίκη με 1-0 επί της Φίτεσε για τη 14η αγωνιστική στην Ολλανδία.

Σίτι-Φέγενορντ
21/11/2017 • 23:45

Απόλυτη κι ωραία η Σίτι

Το 5/5 έκανε η Μάντσεστερ Σίτι στον 6ο όμιλο, παίρνοντας τη νίκη με 1-0 κόντρα στη Φέγενορντ στο "Ίτιχαντ".

Το κοινό της Φέγενορντ
18/11/2017 • 22:31
Φέγενορντ-Φένλο
18/11/2017 • 21:49

Νέα γκέλα για τη Φέγενορντ (video)

Οριστικό "αντίο" στις όποιες πιθανότητες να διεκδικήσει τον τίτλο στην Ολλανδία είπε η Φέγενορντ μετά το 1-1 στο Ρότερνταμ κόντρα στη Φένλο.

Φαν Μπρόνκχορστ
02/11/2017 • 15:57
Φάση από το παιχνίδι Σαχτάρ-Φέγενορτντ
01/11/2017 • 23:44

Αγκάλιασε την πρόκριση η Σαχτάρ

Η Φέγενορντ έκανε το... λάθος να προηγηθεί, καθώς μέσα σε τέσσερα λεπτά η Σαχτάρ γύρισε το ματς και έφτασε στη νίκη (3-1) που τη φέρνει μία ανάσα από τους "16" ου Τσάμπιονς Λιγκ.

Ο Μπέργκχάους σκόραρε για τη Φέγενορντ
28/10/2017 • 22:28
Οι παίκτες του Αγιαξ πανηγυρίζουν
22/10/2017 • 17:44

Πάρτι του Άγιαξ στο Ρότερνταμ (vid)!

Ο Άγιαξ ήταν ο θριαμβευτής του «Klasikier» του Ρότερνταμ, διαλύοντας με 4-1 την πρωταθλήρια Φέγενορντ και μένοντας κοντά στην πρωτοπόρο Αϊντχόφεν. Δύο γκολ από τον πάγκο ο Ντόλμπεργκ, έχασε πέναλτι πριν την ισοφάριση η Φέγενορντ.

Ανοιξε λογαριασμό η Νάπολι

Την πρώτη της νίκη στο φετινό Τσάμπιονς Λιγκ πέτυχε η Νάπολι, φιλοδωρώντας τη Φέγενορντ με τρία γκολ (3-1) στο πρώτο της εκτός έδρας παιχνίδι στην κορυφαία συλλογική διοργάνωση μετά από 15 χρόνια.