Ένα διαφορετικό σύνολο θα παρουσιάσει η Αναγέννηση Επανομής στο δεύτερο μισό του πρωταθλήματος καθώς πολλά από τα βασικά στελέχη της ομάδας της Θεσσαλονίκης είτε έχουν αποχωρήσει είτε βρίσκονται σε αυτή τη διαδικασία.

Ογκουνσότο:"Φεύγω απ' την Επανομή"

Ο 29χρονος νιγηριανός επιθετικός της Αναγέννησης Επανομής, Πάτρικ Ογκουνσότο σε δηλώσεις του αποκάλυψε ότι φεύγει από την ομάδα της Θεσσαλονίκης και επίσης ανέφερε ότι το καλοκαίρι είχε επαφές με την ομάδα του Εργοτέλη.

21/10/2012 • 18:16

Στην κορυφή με χατ τρικ του Στεφανίδη

Στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα "σκαρφάλωσε" η Αναγέννηση Γιαννιτσών, καθώς πέρασε σαν σίφουνας από την έδρα της Επανομής (3-0). Ο Στεφανίδης ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής της αναμέτρησης, πετυχαίνοντας όλα τα γκολ της ομάδας.

16/10/2012 • 18:43

Έκανε σεφτέ η Δόξα

Με γκολ του Ταραλίδη στο 26ο λεπτό και του Κάπελ στις καθυστερήσεις του ματς, η Δόξα Δράμας νίκησε την Αναγέννηση Επανομής με 2-0.

15/10/2012 • 17:30

Αναβλήθηκε το Δόξα Δράμας-Επανομή

Η σφοδρή βροχόπτωση υπήρξε αιτία αναβολής της αναμέτρησης που επρόκειτο να διεξαχθεί στη Δράμα μεταξύ της Δόξας και της Αναγέννησης Επανομής

11/10/2012 • 17:50
07/10/2012 • 19:52

"Εσπασε το ρόδι" η Επανομή

Την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα πανηγύρισε η Αναγέννηση Επανομής, η οποία έκαμψε την αντίσταση της Καλλιθέας με 2-1.

03/10/2012 • 17:06

Πρώτη νίκη για τη Λάρισα

Την πρώτη της φετινή νίκη πανηγύρισε η ΑΕΛ, η οποία επικράτησε της Επανομής με 3-1. Οι δύο ομάδες δεν είχαν κάποιο βαθμό στο πρωτάθλημα, καθώς προερχόταν από ήττα την πρώτη αγωνιστική.

Επιστολή Καλογιάννη σε Πιλάβιο

Επιστολή προς τον πρόεδρο της ΕΠΟ, Σοφοκλή Πιλάβιο, ζητώντας ενημέρωση για το φάκελο περί «στημένου» αγώνα απέστειλε ο Σπύρος Καλογιάννης.