ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
Genoa CFC
1893
Italy
+39 (010) 612 831
O Μέρτενς πέρασε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο και βοήθησε τη Νάπολι να νικήσει με 2-1 την Τζένοα
10/11/2018 • 23:51

Νίκησε την Τζένοα και τη βροχή! (video)

Η Νάπολι πέρασε με ανατροπή από τη Γένοβα επικρατώντας με 2-1, σε ματς το οποίο διεκόπη για 10 λεπτά, εξαιτίας έντονης βροχόπτωσης, με το σύνολο του Αντσελότι να πλησιάζει τη Γιουβέντους στους 3 βαθμούς.

Οι "Τζερς" νίκησαν με 3-1 στο αντίστοιχο παιχνίδι του πρώτου γύρου στο Κιλμάρνοκ
31/10/2018 • 08:58
30/10/2018 • 11:12
Σε τέταρτο διαδοχικό ματς η Ουντινέζε δεν ηττήθηκε από την Τζένοα
28/10/2018 • 18:06

Συνεχίστηκε η παράδοση…(video)

Η Ουντινέζε είχε μόνο νίκες στα τρία προηγούμενα ματς με αντίπαλο την Τζένοα, βρέθηκε πίσω στο σκορ, αλλά τελικώς πήρε την ισοπαλία 2-2 στην έδρα των «ροσομπλού».

Φάση από το Γιουβέντους - Τζένοα
20/10/2018 • 21:16

Η Γιούβε δεν είχε…Μπέσα

Η Γιουβέντους με το μυαλό στο Μάντσεστερ, έπαιξε μόνο ένα ημίχρονο κόντρα στην Τζένοα και μετά από 10 συνεχόμενες νίκες σε πρωτάθλημα και Τσάμπιονς Λιγκ, γνώρισε την πρώτη της απώλεια και μάλιστα εντός έδρας, με ισοπαλία 1-1.

Ο Μιγκέλ Βελόσο.
20/10/2018 • 02:22
Ο Αουρέλιο Ντε Λαουρέντις
15/10/2018 • 21:19

Επαφές Νάπολι με Τζένοα για Πιάτεκ

Ο πρόεδρος της Νάπολι, Αουρέλιο Ντε Λαουρέντις επιβεβαίωσε ότι μίλησε με την Τζένοα για τον Κριστόφ Πιάτεκ, αλλά όπως είπε «δεν θέλει να συμμετάσχει σε δημοπρασία».

Ο Κριστόφ Πιάτεκ
14/10/2018 • 10:59
14/10/2018 • 09:44

Στο στόχαστρο της Μπαρτσελόνα ο Πιάτεκ

Στη μετεγγραφική λίστα του Ερνέστο Βαλβέρδε έχει συμπεριληφθεί το όνομα του Κριστόφ Πιάτεκ, εν όψει της μετεγγραφικής περιόδου του Ιανουαρίου, όπως αναφέρουν οι Ιταλοί.

Πέρασε η Πάρμα από τη Γένοβα (video)

Η Πάρμα ξεπέρασε το σοκ μετά το γκολ που δέχτηκε στο 6ο λεπτό και μέσα σε 15 λεπτά έκανε την ολική ανατροπή. Δεύτερο διπλό της Πάρμα στη σεζόν, πρώτη απώλεια της Τζένοα στην έδρα της, ισοφάρισε το ρεκόρ του Βιέρι ο Πιάτεκ.

Ο Πολώνος Πιάτεκ σκόραρε δύο φορές
30/09/2018 • 18:04

Σκόραρε η Φροζινόνε… πανηγύρισε η Τζένοα (video)

Μπορεί να χρειάστηκαν να περάσουν επτά αγωνιστικές για να σημειώσει το πρώτο της γκολ στο Καμπιονάτο η Φροζινόνε, αλλά χαρά δεν είδε. Η Τζένοα πέρασε από το Μπενίτο Στίρπε επικρατώντας με 2-1 κι ανέβηκε στην 5η θέση της βαθμολογίας.

Ο Πολώνος Πιάτεκ σκοράρει
26/09/2018 • 23:50
Ο Τσίρο Ιμόμπιλε σκόραρε δύο τέρματα κόντρα στην Τζένοα
23/09/2018 • 18:26

Σούπερ Λάτσιο, 4-1 την Τζένοα (video)

Εντυπωσιακή και άκρως αποτελεσματική η Λάτσιο επικράτησε με 4-1 της Τζένοα στο Ολίμπικο στο πλαίσιο της 5ης αγωνιστική της Serie A.