Ο Άντζελο Ογκμπόνα τόνισε ότι είναι επαγγελματίας και ότι αυτός είναι ο λόγος που άφησε την Τορίνο για τη Γιουβέντους.

Η μεταγραφή του Άντζελο Ογκμπόνα από την Τορίνο στη Γιουβέντους έμοιαζε τελειωμένη, αλλά οι δύο ομάδες της πρωτεύουσας του Πιεμόντε δεν τα βρίσκουν στις διαπραγματεύσεις.

21/06/2013 • 22:34
19/06/2013 • 12:56
30/05/2013 • 13:28

Στην Τορίνο ο Παντέλι

Τη φανέλα της Τορίνο θα φορά από την επόμενη χρονιά ο τερματοφύλακας Ντανιέλε Παντέλι, που μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στην Ουντινέζε.

19/05/2013 • 21:22

Αποχωρεί από την Τορίνο ο Μπιάνκι

Στον αγώνα με την Κατάνια ο Ρολάντο Μπιάνκι θα φορέσει για τελευταία φορά τη φανέλα της Τορίνο καθώς σύμφωνα με δική του ανακοίνωση μέσω του twitter θα αποχωρήσει από το σύλλογο.

03/05/2013 • 12:16
06/04/2013 • 23:50

Ψυχρολουσία στην εκπνοή για Μπολόνια

Ψυχρολουσία για την Μπολόνια αφού στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων η Τορίνο, με γκολ του Μπιάνκι, ισοφάρισε σε 2-2 και πήρε το βαθμό της ισοπαλίας.

30/03/2013 • 23:55

"Πεντάρα" με ανατροπή για τη Νάπολι

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Τζεμαϊλί η Νάπολι επικράτησε με 5-3 της Τορίνο σε ένα ματς για γερά νεύρα αφού οι εναλλαγές στο σκορ ήταν διαδοχικές και οι δύο ομάδες πάλευαν για τη νίκη μέχρι και το τελευταίο λεπτό.

03/03/2013 • 16:18

Αρκέστηκε στο βαθμό η Παλέρμο

Ούτε στο Τορίνο κατάφερε να πετύχει την πρώτη της εκτός έδρας νίκη η Παλέρμο, που έμεινε στο 0-0 με την ομώνυμη ομάδα για την 27η αγωνιστική της Serie A.

21/02/2013 • 14:56