Ο Κριστιάνο Ρονάλντο έσπευσε να ζητήσει συγγνώμη από τον Σαλβαδόρ Ικάζο, για τον πανηγυρισμό του στο πρόσφατο ντέρμπι μεταξύ της Γιουβέντους και της Τορίνο.

Δεν είναι απλώς ένα ματς, είναι ΤO ματς...

Μια πόλη στο Πιεμόντε, δυο γήπεδα εν αντιθέσει με Ρώμη και Μιλάνο, δυο ιστορικές ομάδες. Με μεγάλη αντιπαλότητα. Το Derby Della Molle καθηλώνει ακόμα τον Φραντσέσκο Γκρατσιάνι. Γράφει ο Ισίδωρος Πρίντεζης.

Η Λιντς είχε νικήσει με 2-1 την Μπόλτον τον περασμένο Αύγουστο για το Λιγκ Καπ
15/12/2018 • 08:16

Ακλόνητα φαβορί απέναντι σε ικανά αουτσάϊντερ, Γιουβέντους, "Σίτι" και Ίντερ

Ξεκάθαρο το προβάδισμα της Γιουβέντους, της Ρεάλ Μαδρίτης και της Μάντσεστερ Σιτι απέναντι σε ομάδες που θα παίξουν επιθετικά! Πολύ πιο αμφίρροπα τα παιχνίδια στο Χόφενχαϊμ, στην Τρίπολη και στο Αλκμάαρ

Τορίνο-Γιουβέντους
12/12/2018 • 12:40

Τα Τορίνο-Γιουβέντους, Λιόν-Μονακό και Αούστρια-Ραπίντ στα κανάλια Novasports!

Οι συνδρομητές των αθλητικών καναλιών της Nova, από την Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου έως και τη Δευτέρα 17 Δεκεμβρίου, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν ζωντανά και αποκλειστικά το «Derby Della Mole» Τορίνο - Γιουβέντους.

Ο Μπελότι σε μία μονομαχία με τον Ρομάνια
26/11/2018 • 23:41

Όλα μηδέν στη Σαρδηνία! (video)

Κάλιαρι και Τορίνο μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις στο «Σαρντένια Αρένα», στην αναμέτρηση που έκλεισε την 13η αγωνιστική στη Serie A.

Στα τελευταία ματς της Σοσιεδάδ με την Θέλτα έχουμε goal/goal. Πρόσφατα οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1 για το κύπελλο

Μοιρασιά στο Τορίνο (video)

Τορίνο και Φιορεντίνα πήραν από έναν βαθμό στη μεταξύ τους αναμέτρηση για την 10η αγωνιστική του Καμπιονάτο. Ο Μπενάσι στο 2ο λεπτό και ο Λαφόν με αυτογκόλ μετά από σουτ του Έινα στο δόκάρι, διαμόρφωσαν το αποτέλεσμα.

Νίκη θρίλερ για την Τορίνο (video)

Σε ένα ματς όπου η Τορίνο φάνηκε να "βαδίζει" προς τη νίκη... δύο γκολ της Φροζινόνε σε ένα εξάλεπτο έκαναν το ματς "ροντέο". Τελικά η Γκρανάτα νίκησε 3-2 μετά από ένα αξέχαστο δεύτερο ημίχρονο!

Σκόρερ ο Τζάτζα, νίκη η Τορίνο!
30/09/2018 • 18:03
Αταλάντα - Τορίνο
27/09/2018 • 00:23

"Μπλόκο" στην Αταλάντα (video)

Η ομάδα του Μπέργκαμο αναδείχθηκε ισόπαλη χωρίς τέρματα με την Τορίνο στο Μπέργκαμο, σε παιχνίδι για την - εμβόλιμη - 6η αγωνιστική της Serie A.