ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
20/06/2014 • 02:41
    07/04/2014 • 22:00
    01/04/2014 • 00:00

Νέα γκέλα για την Ίντερ

Η Ίντερ προηγήθηκε 0-2 στο πρώτο ημίχρονο στην έδρα της Λιβόρνο και πίστεψε ότι θα έπαιρνε τους 3 βαθμούς τη νίκη όμως οι γηπεδούχοι δεν είχαν πει την τελευταία τους κουβέντα.

22/03/2014 • 21:32

«Πτήση» Τορίνο με Ιμόμπιλε

Στο παιχνίδι που άνοιξε την 29η αγωνιστική της ιταλικής Serie A η Τορίνο επικράτησε, με 3-1, της Λιβόρνο με τον Τσίρο Ιμόμπιλε να πετυχαίνει τρία γκολ και να περνά πρώτος στη λίστα του πίνακα των σκόρερ του Καμπιονάτο.

05/03/2014 • 21:48
    02/03/2014 • 22:26

«Γκέλα» για τη Νάπολι

Δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί την ισοπαλία της Ρόμα με την Ίντερ η Νάπολι, καθώς έμεινε στο 1-1 με τη Λιβόρνο εκτός έδρας.

23/02/2014 • 16:00

Παραλίγο ...αυτοκτονία για Βερόνα

Η Βερόνα προηγήθηκε 3-0 στο πρώτο ημίχρονο μέσα στην έδρα της Λιβόρνο για την 25η αγωνιστική της Σέριε Α, αλλά κόντεψε να πετάξει το τρίποντο στα σκουπίδια, επικρατώντας τελικά με 3-2.

21/01/2014 • 23:10

Αλλαγή προπονητή στη Λιβόρνο

Ο Ντομένικο Ντι Κάρλο είναι ο εκλεκτός της διοίκησης της Λιβόρνο για να οδηγήσει την ομάδα στην παραμονή στη Σέριε Α.

18/01/2014 • 21:28

Το «τρίποντο» στη σοβαρή Ρόμα

Η ομάδα του Ρούντι Γκαρσία θα ήταν εγκληματικό να έχανε βαθμούς από την παραπαίουσα, αμυντικά, Λιβόρνο. Οι πρωτευουσιάνοι σκόραραν τρεις φορές στο «Ολίμπικο» και με το τελικό 3-0 πέτυχαν τη 14η νίκη τους μετά είκοσι παιχνίδια στο Καμπιονάτο.

13/01/2014 • 17:43
    05/01/2014 • 21:51
    11/12/2013 • 10:16
    07/12/2013 • 22:26

Νέα «γκέλα» για τους «ροσονέρι»

Η νίκη επί της Κατάνια αποδείχθηκε μια... καλή παρένθεση για τη Μίλαν, η οποία επέστρεψε στα αρνητικά αποτελέσματα, 2-2 με τη Λιβόρνο εκτός έδρας.

24/11/2013 • 19:34

Πρωτιά και περιμένει η Γιουβέντους

Με γκολ των Γιορέντε και Τέβες η Γιουβέντους επικράτησε 2-0 της Λιβόρνο μέσα στο «Αρμάντο Πίτσι» και «σκαρφάλωσε» - έστω και προσωρινά - στην κορυφή του ιταλικού πρωταθλήματος.