ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
O Αρκάντιους Μίλικ
16/12/2018 • 21:07
Πολύ δύσκολο έργο θα έχει στο Λιόν η Μονακό και δεν μπορεί να τα περιμένει όλα από την άμυνά της!
16/12/2018 • 08:32

Γόητρο και βαθμολογικές ανάγκες φέρνουν γκολ σε Λίβερπουλ, Τοσκάνη και Ρόττερνταμ

Θα έχει θέαμα και γκολ το ντέρμπι του Αγγλικού πρωταθλήματος για βθαμολογικούς λόγους κι όχι μόνον! Προβάδισμα νίκης έχουν η Άρσεναλ, η Σεβίλλη, η Νάπολι και η Μπαρτσελόνα σε ματς κάθε άλλο παρά εύκολα..

Απίστευτο ματς στη Σαρδηνία
08/12/2018 • 21:27
Ο Μπελότι σε μία μονομαχία με τον Ρομάνια
26/11/2018 • 23:41

Όλα μηδέν στη Σαρδηνία! (video)

Κάλιαρι και Τορίνο μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις στο «Σαρντένια Αρένα», στην αναμέτρηση που έκλεισε την 13η αγωνιστική στη Serie A.

Στα τελευταία ματς της Σοσιεδάδ με την Θέλτα έχουμε goal/goal. Πρόσφατα οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 1-1 για το κύπελλο
26/11/2018 • 10:00
Ισοπαλία παρά το γρήγορο προβάδισμα για τη ΣΠΑΛ
10/11/2018 • 20:59

Ισοπαλία στο "Πάολο Μάτσα" (video)

Ενώ η ΣΠΑΛ βρέθηκε στο 2-0 στο 71ο λεπτό, η Κάλιαρι μέσα σε τέσσερα λεπτά έφτασε στο 2-2 κι οι δύο ομάδες έβαλαν από ένα βαθμό στο σακούλι με το τελευταίο σφύριγμα

Στο 42ο δευτερόλεπτο άνοιξε το δρόμο της νίκης στη Γιουβέντους ο Ντιμπάλα, στο 3-1 επί της Κάλιαρι
03/11/2018 • 23:35

Άνετο βράδυ στο Τορίνο (video)

Η Γιουβέντους δίχως να εντυπωσιάσει, κατέβαλε την αντίσταση της αξιόμαχης Κάλιαρι με 3-1, φτάνοντας τις 10 νίκες στη Serie A και διατήρησε τη διαφορά των 6 βαθμών από Ίντερ και Νάπολι.

Πανηγυρίζουν οι παίκτες της Κάλιαρι
28/10/2018 • 18:07
Ο Φεντερίκο Κιέζα
21/10/2018 • 21:17
Για πρώτη στην καριέρα σκόραρε απέναντι στην Μπολόνια ο Παβολέτι
06/10/2018 • 18:01

Πρώτη εντός έδρας νίκη για την Κάλιαρι! (video)

Οι «ροσομπλού» της Σαρδηνίας επιβλήθηκαν της Μπολόνια με 2-0, χάρη σε γκολ των δύο επιθετικών τους με κορυφαίο τον Κάστρο, με αποτέλεσμα να πανηγυρίσουν την πρώτη επιτυχία τους στο σπίτι τους.

Ίντερ-Κάλιαρι το βράδυ του Σαββάτου (29/9) στις 21:30 στο Novasports 1 HD
28/09/2018 • 19:20

Προθέρμανση με γκολ για το Ίντερ-Κάλιαρι (video)

Οι Μιλανέζοι αναζητούν την τρίτη διαδοχική νίκη τους στο πρωτάθλημα με αντίπαλο την ομάδα από τη Σαρδηνία και δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να…ζεσταθούμε από το να δούμε τα 5 πιο όμορφα γκολ της Ίντερ κόντρα στην Κάλιαρι.

Ο Παβολέτι (Κάλιαρι) με τον Κόλεϊ (Σαμπντόρια)
26/09/2018 • 23:56

ΕυΧαριστημένες (video)

Κάλιαρι και Σαμπντόρια ήρθαν ισόπαλες χωρίς γκολ σε ένα ματς που είναι κατόρθωμα το ότι δεν κουνήθηκε δίχτυ. Τρία δοκάρια, ένα χαμένο πέναλτι, δύο τετ α τετ και κάμποσες ακόμα χαμένες ευκαιρίες.