ΑΕΚΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑτρόμητοςΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΠανιώνιοςΠαναιτωλικόςΠΑΣ ΓιάννιναΛεβαδειακόςΠαναθηναϊκόςΑΕΛΛαμίαΑπόλλων ΣμύρνηςΆρηςΟΦΗΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (070) 604 201
Ισοπαλία παρά το γρήγορο προβάδισμα για τη ΣΠΑΛ
10/11/2018 • 20:59

Ισοπαλία στο "Πάολο Μάτσα" (video)

Ενώ η ΣΠΑΛ βρέθηκε στο 2-0 στο 71ο λεπτό, η Κάλιαρι μέσα σε τέσσερα λεπτά έφτασε στο 2-2 κι οι δύο ομάδες έβαλαν από ένα βαθμό στο σακούλι με το τελευταίο σφύριγμα

Στο 42ο δευτερόλεπτο άνοιξε το δρόμο της νίκης στη Γιουβέντους ο Ντιμπάλα, στο 3-1 επί της Κάλιαρι
03/11/2018 • 23:35

Άνετο βράδυ στο Τορίνο (video)

Η Γιουβέντους δίχως να εντυπωσιάσει, κατέβαλε την αντίσταση της αξιόμαχης Κάλιαρι με 3-1, φτάνοντας τις 10 νίκες στη Serie A και διατήρησε τη διαφορά των 6 βαθμών από Ίντερ και Νάπολι.

Πανηγυρίζουν οι παίκτες της Κάλιαρι
28/10/2018 • 18:07
Ο Φεντερίκο Κιέζα
21/10/2018 • 21:17
Για πρώτη στην καριέρα σκόραρε απέναντι στην Μπολόνια ο Παβολέτι
06/10/2018 • 18:01

Πρώτη εντός έδρας νίκη για την Κάλιαρι! (video)

Οι «ροσομπλού» της Σαρδηνίας επιβλήθηκαν της Μπολόνια με 2-0, χάρη σε γκολ των δύο επιθετικών τους με κορυφαίο τον Κάστρο, με αποτέλεσμα να πανηγυρίσουν την πρώτη επιτυχία τους στο σπίτι τους.

Ίντερ-Κάλιαρι το βράδυ του Σαββάτου (29/9) στις 21:30 στο Novasports 1 HD
28/09/2018 • 19:20

Προθέρμανση με γκολ για το Ίντερ-Κάλιαρι (video)

Οι Μιλανέζοι αναζητούν την τρίτη διαδοχική νίκη τους στο πρωτάθλημα με αντίπαλο την ομάδα από τη Σαρδηνία και δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να…ζεσταθούμε από το να δούμε τα 5 πιο όμορφα γκολ της Ίντερ κόντρα στην Κάλιαρι.

Ο Παβολέτι (Κάλιαρι) με τον Κόλεϊ (Σαμπντόρια)
26/09/2018 • 23:56

ΕυΧαριστημένες (video)

Κάλιαρι και Σαμπντόρια ήρθαν ισόπαλες χωρίς γκολ σε ένα ματς που είναι κατόρθωμα το ότι δεν κουνήθηκε δίχτυ. Τρία δοκάρια, ένα χαμένο πέναλτι, δύο τετ α τετ και κάμποσες ακόμα χαμένες ευκαιρίες.

16/09/2018 • 21:54
Εντυπωσιακό ματς έγινε στην Στοκχόλμη, στον πρώτο γύρο, όπου ΑΙΚ και Νόρσεπιγκ αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 3-3
16/09/2018 • 08:08

Στην ποιοτική τους αξία ποντάρουν απόψε Μίλαν, Φέγενορντ και ΑΙΚ

Η Φέγενορντ έχει το κάτι παραπάνω για να φύγει με θετικό αποτέλεσμα από το Αλκμάαρ, το ίδιο ισχύει και στο ντέρμπι της Βιέννης, στην Αμβέρσα αλλά και στην Βρέμη όπου οι γηπεδούχοι παίζουν με σαφές προβάδισμα. Ματς για γκολ περιμένουμε στο Γκούντισον Παρκ και στο Κάλιαρι

Οι παίκτες της Κάλιαρι πανηγυρίζουν τη νίκη επί της Αταλάντα.
02/09/2018 • 23:53
Σασουόλο, πανηγυρικό
27/08/2018 • 01:32

Απόδραση από τη Σαρδηνία (video)

Η Σασουόλο με πέναλτι του Μπόατενγκ σε "νεκρό χρόνο" έφυγε αλώβητη από την έδρα της Κάλιαρι (2-2) και εξαργύρωσε τη νίκη επί της ίντερ στην πρεμιέρα.

Έμπολι-Κάλιαρι 2-0
19/08/2018 • 23:49