02/02/2019 • 18:01
Πρωταγωνιστής ο Φεντερίκο Κιέσα πέτυχε δύο γκολ
27/01/2019 • 15:40

Χόρευαν στη βροχή (video)

Η Φιορεντίνα απέδρασε από τη Βερόνα κερδίζοντας την ουραγό Κιέβο 3-4 σε ένα γεμάτο ματς με χαμένο πέναλτι του Πελισιέ, αποβολή του Μπενάσι και τρία δοκάρια!7 γκολ στη πρεμιέρα στη Τοσκάνη και άλλα τόσα στο Μπεντεγκόντι.

Από το Κιέβο-Φροζινόνε
29/12/2018 • 18:11

Πρώτη νίκη για Κιέβο (video)

Έπρεπε να περιμένει 19 αγωνιστικές για να πανηγυρίσει την πρώτη της φετινή νίκη στο Κάλτσιο η Κιέβο, που επιβλήθηκε 1-0 της Φροζινόνε και πήρε βαθμολογική ανάσα.

Ο Κουαλιαρέλα πανηγυρίζει
26/12/2018 • 18:08

Ασταμάτητη η Σαμπντόρια (video)

Η Σαμπντόρια συνέχισε την ξέφρενη πορεία της καθώς στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής του Καμπιονάτο νίκησε με 2-0 στο «Λουίτζι Φεράρις» την Κιέβο.

Ο Ιβάν Πέρισιτς
22/12/2018 • 21:19

"Γκέλαρε" στο 91' η Ίντερ! (video)

Με γκολ του Σέρτζιο Πελισιέ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Κιέβο Βερόνα πήρε σημαντικό βαθμό κόντρα στην Ίντερ, καθώς οι "τζιαλομπλού" αναδείχθηκαν 1-1 με τους "νερατζούρι" στο "Μαρκαντόνιο Μπεντεγκόντι".

Από το ΣΠΑΛ-Κιέβο
16/12/2018 • 15:30
O Mπιαμπιανί σε κακή μέρα σήμερα
09/12/2018 • 18:20

«Κόλλησε» η Πάρμα, βελτιωμένη η Κιέβο (video)

Tην ευκαιρία να ανέβει στην 6η θέση της βαθμολογίας, έχασε η Πάρμα. Η ομάδα του Ντ΄Αβέρσα «κόλλησε» στο 1-1 με την ουραγό Κιέβο στο «Ένιο Ταρντίνι» και δεν μπόρεσε να «πιάσει» την 6η θέση και να κινηθεί πια σε ευρωπαϊκή τροχία.

Στιγμή από το ματς Κιέβο - Λάτσιο
02/12/2018 • 21:18

Νέο στραβοπάτημα της Λάτσιο! (video)

Για τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι στη Serie A, η Λάτσιο έμεινε μακριά από τη νίκη, αφού η ομάδα του Σιμόνε Ιντζάγκι αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με την Κιέβο στη Βερόνα.

Ο Ντομένικο Ντι Κάρλο
13/11/2018 • 22:57
Σούπερ η Σασουόλο
04/11/2018 • 18:03

Νίκη για την Σασουόλο μετά από 4 αγωνιστικές (video)

Mετά από 4 αγωνιστικές η Σασουόλο επέστρεψε στις νίκες. Απέναντι στην ουραγό και χωρίς νίκη Κιέβο, επικράτησε με 2-0 στο «Μαρκ Αντόνιο Μπεντεγκόντι» και συνεχίζει να ελπίζει στην έξοδο στην Ευρώπη

Πανηγυρίζουν οι παίκτες της Κάλιαρι
28/10/2018 • 18:07
Εύκολο απόγευμα στην έδρα της Κιέβο για την Αταλάντα
21/10/2018 • 18:02

«Παραμυθένια» Αταλάντα στη Βερόνα (video)

Η ομάδα του Γκασπερίνι διέλυσε με 5-1 την ουραγό Κιέβο στην πόλη του Ρωμαίου και της Ιουλιέτας, στο ντεμπούτο του Βεντούρα στον πάγκο των "τζαλομπλού", οι οποίοι παρέμειναν στο βυθό της βαθμολογίας.

Ο Τζαν Πιέρο Βεντούρα είναι ο νέος προπονητής της Κιέβο Βερόνα
10/10/2018 • 17:22

Επίσημο: Στην Κιέβο ο Βεντούρα

Για λίγες ώρες έμεινε κενή η θέση του προπονητή στην Κιέβο, αφού ο σύλλογος της Βερόνα ανακοίνωσε την πρόσληψη του έμπειρου Τζαμπιέρο Βεντούρα.